Nejlepší pyžamko pro miminko se zipem?

255
25.5.21 08:37

Nejlepší pyžamko pro miminko se zipem?

Nazdárek holky, v čem Vaše mimčo leželo doma? Já bych to viděla asi na celodenní nošení pyžamka? Nejvíce se mi zamlouvají ty z Lindexu s oboustranným zipem, v případě přebalování se nemusí sundavat celé pyžamko.

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1391
25.5.21 08:41

Prvni tri mesice nosily dcery jen overalky, prakticke, pohodlne. Nejprve mely s tapkami, pozdeji bez + ponozky.
Mela jsem radeji patentkama. HM a FF.
Zip byl malo ohebny a divne se to kroutilo…

Příspěvek upraven 25.05.21 v 08:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ibi
3192
25.5.21 08:41

@Mamca_1234 Lindex je fajn :wink: já hodně ujíždím na NEXTu, kvůli designu, jsou pto mě bezkonkurenčně nejhezčí. Ale na patenty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
25.5.21 08:42

Pres den bodyčko, tepláčky, ponožky a nebo polodupacky. Pyzamko dávám na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2473
25.5.21 08:50

Ja zipy taky nepreferovala, overalky v tomto veku ano, ale na patenty jak uz zde nekdo psal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
25.5.21 08:52

Overaly jen na noc, přes den body a Tepláky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1695
25.5.21 09:04

Dokud jenom ležel a max se tak trochu kroutil kolem, nosil overaly. Neřešila jsem pyžama a jiné oblečení. Prostě overal. Většinou je stejně během dne znectil, takže než šel v noci spát, tak jsem ho převlékala.
Později jsem ho z overalu převlékala do bodyčka + dupačky, nebo body + štrample.
Zipy ale nikdy. Divně se kroutí, tlačí… patentky byly vždycky lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
25.5.21 09:23

U nás malá byla jako mimčo taky v overalu, občas bodyčka s punčochami.
Teď má 14 měsíců, na noc má pyžámka z lindexu se zipem, ale upřímně, mě ty zipy nijak nenadchly, přijde mi, že lépe sedí pyžámka s cvočky např. z lidlu nebo hm :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
25.5.21 10:15

Ze začátku malá nosila jen overaly (taky skoro pořád spala), teď má overal na spaní a přes den body a tepláčky. Zip se mi moc nezamlouvá, overaly jsme měli a máme na patenty. A je lepší když je zapínání na obou nožičkách než jen na jedné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
25.5.21 10:34

Taky nejsem zastánce zipu na overalku… Sama bych to nekoupila, ale jeden takový na zip z lindexu jsem na kluka dostala jako dárek a musim říct, zlatý patentky :D Jak píšou holky, kroutí se to a tak nějak divně sedí. Na malý miminka jsem měla overalky z Nextu, hm, f&f… Ani patentkový nemusis při prebalovani svlekat cely.
Je potřeba vyzkoušet co bude sedet. Doporucuju koupit obě varianty a pak kdyžtak prikoupit co bude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
25.5.21 12:41

Já jsem teda s overalkama na zip naprosto spokojená. Dávám je spíš na noc, protože se v noci nechci ještě štvát s patentkama, který kam patří. Zapnu zip a hotovo. Většinu mám po někom, takže mix značek a vyhovují nám všechny. Lindex super, mám ráda ty zvířátkové vzory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
25.5.21 15:20

Moc děkuji všcem za příspěvky :)

@Dinomama já mám právě s těmi patentkami problém i přes den, co jsem tak zkoušela, proto jsem se ptala na ty zipy. Zda se mi Lindex podstatně kvalitnější jako třeba H&Mko, co se právě týká těch zipů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat