Nejlevnější plenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mysliska
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 2 inzeráty 07.06.09 09:41
nejlevnější plenky

ahoj holky, máte přehled o tom, které jednorázové plenky vyjdou nejlevněji?a jsou alespoň trochu dobré? díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
vladkaaa
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 07.06.09 10:16

Za sebe můžu doporučit fialové tesko, jsou dost často v akci. Já tedy nepoužívám ty igelitové, ty jsou ještě levnější. Pak mám ráda happy, huggies, clever. Nevyhovují nám oranžové Pampers, zelené jo, ale ty bývají na nás zbytečně drahé. Mám na www.akcniceny.cz strážce, když jdou nějaké plenky do akce, přijde mi mail a já se rozhodnu, zda je to výhodné či ne a zda do uvedeného obchodu mám cestu.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 07.06.09 10:30

Globus mívá akce na giant pack Pampers active baby za 369 apod. ceny, pak vychází výborná plenka za super cenu. háppy plenky jsou taky dobrý. DM má celkem dobré pleny.
kupuju zá:,–(ně v akcích do zásoby…

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 07.06.09 13:39

Ahoj, plenky Clever z Billy vychází super. Teď je mají v akci za 169,90 Kč :wink: (v balení je 50 a 44 ks, těch nejmenších nevím). Jedem na nich nebo na babylove z DM. Ahoj, M.

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 08.06.09 09:43

ahoj, teď jsou v akci v hypernově huggies premium za 210 kč.Je to akce 1+1 . Jinak jsou sice drahé,ale tohle je super cena.
Jinak dobře vycházeji fialové tesco, clever z billy.

Pája 01
Závislačka 4976 příspěvků 08.06.09 11:09

Taky můžu doporučit fialové tesco plíny :wink:

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 08.06.09 22:57

Ja ted v nouzi sahla po Euroshoper plenkach (v akci 169 za balik, jinak 199), pac jine v nasem Albertu v nasi velikosti nemeli a mile me prekvapilo, ze uz je nedelaji igelitove 8O a jsou docela ok…
Jinak kupuju i Clever z Billy (stejna cena, v akci za 169) - taky nam celkem vyhovuji, nejvic kupuju Albert Quality (259, v akci za 199), maji pruzne pasky a pro me jsou lepsi nez Pampersky, to same Happy (124 polovicni baleni). Na noc ovsem jedine Huggies Premium. Tesco jsou na me moc prkenne.

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 08.11.11 13:22

Já teď kupuji Radimkovi(má pleny jen na spaní,přes den si říká) v Albertu ty Euroshopper,beru Maxi,je tam 50kusů za 115Kč. Nejsou igelitové,vzadu mají gumičky,vydrží celou noc.

misacek00
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 08.11.11 13:24

nejlevnější podle statistik jsou plenky látkové tzn. klasické čtvercovky,jen nesmíš být moc pohodlná..

sterezie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.11 13:29
misacek00 píše:
nejlevnější podle statistik jsou plenky látkové tzn. klasické čtvercovky,jen nesmíš být moc pohodlná..

ale co když někdo chce být pohodlný? :-P
navíc si myslím, že tu práci, co tomu člověk věnuje a to, co do začátku musí koupit by cenově vyšlo stejně jako jednorázovky, když kupuješ v akci, ..

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 08.11.11 14:17
sterezie píše:
misacek00 píše:
navíc si myslím, že tu práci, co tomu člověk věnuje a to, co do začátku musí koupit by cenově vyšlo stejně jako jednorázovky, když kupuješ v akci, ..

Ja CHCI A CHCI A CHCI byt pohodlna!!! :mrgreen: Uz tak ma prani a zehleni doma dost, natoz jeste deset plenek denne k tomu vsemu! :mrgreen:
Navic dotaz znel jasne, „jednorazovky“ :huban:

aleachimka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.11 16:08

Dotaz je z roku 2009, tak bych skoro řekla, že zakladatelka si to už vyřešila. Jinak já jsem taky pohodlná :oops: a na látkování nemám dost sebekázně:-D

Barca12345 píše:
sterezie píše:
misacek00 píše:
navíc si myslím, že tu práci, co tomu člověk věnuje a to, co do začátku musí koupit by cenově vyšlo stejně jako jednorázovky, když kupuješ v akci, ..
Ja CHCI A CHCI A CHCI byt pohodlna!!! :mrgreen: Uz tak ma prani a zehleni doma dost, natoz jeste deset plenek denne k tomu vsemu! :mrgreen:
Navic dotaz znel jasne, „jednorazovky“ :huban:
jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 08.11.11 16:23
misacek00 píše:

ale jo,pořizovací cena ve srovnání s ostatními látkovkami je nejnižší 100%.
jen nejsem až tolok přesvědčená o tom,že když zaplatím proud,vodu,stočný a práci a čas kolem toho tak že je to výhoda.Jedno vyprání odhaduju + - na nějakých 35kč.jasně že tam hodíš i ostatní oblečení - ale to musí být ty plenky odmočené a vymáchané v kýblu.Což je dalších 20litrů.
Když spočítám cenu jedné plíny papírovky - třeba jak píše o pár řádků výš Fyzikarka tak vyjde jedna plína na 2,30kč.Spotřebuješ jich kolik?6 nebo 7 kousků?
tak co je lepší?
Ajá chci být taky pohodlná.Radši ten čas využiju jinak.Klidně i k tomu že v čase kdy látkařka žehlí nebo skládá si přečtu časák nebo kousek knížky. :wink:

jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 08.11.11 16:24
aleachimka píše:
Dotaz je z roku 2009, tak bych skoro řekla, že zakladatelka si to už vyřešila. Jinak já jsem taky pohodlná :oops: a na látkování nemám dost sebekázně:-D
Barca12345 píše:
sterezie píše:
misacek00 píše:
Navic dotaz znel jasne, „jednorazovky“ :huban:
A joooooo :lol: :lol: :lol:
Kaczenka
Echt Kelišová 8920 příspěvků 08.11.11 16:33
hanucha píše:
Ja ted v nouzi sahla po Euroshoper plenkach (v akci 169 za balik, jinak 199), pac jine v nasem Albertu v nasi velikosti nemeli a mile me prekvapilo, ze uz je nedelaji igelitove 8O a jsou docela ok…
Jinak kupuju i Clever z Billy (stejna cena, v akci za 169) - taky nam celkem vyhovuji, nejvic kupuju Albert Quality (259, v akci za 199), maji pruzne pasky a pro me jsou lepsi nez Pampersky, to same Happy (124 polovicni baleni). Na noc ovsem jedine Huggies Premium. Tesco jsou na me moc prkenne.

Na těch Euroshoper plenách jsme se odnaučovali od plen. Ani si nepamatuju, že by někdy byly igelitové. :-) Docela mě překvapilo dobře savé jádro a Hyperalbertu je mívali za 149 Kč. Kamaráda říkala, že už mají i pružnou část na zádech…Nejsou vůbec špatné :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >