Nejspíš hemeroidy?

Anonymní
25.12.19 17:25

Nejspíš hemeroidy?

Dobrý den moc prosím o radu už 4ty den nalézám ve stolici nepatrné množství krve (světlé červené) i trochu hlenů jednou jsem měla hemeroid a taky jsem občas zakrvácela ale pak nejspíš praskl a vytekla krev a asi se to vstebalo :kytka: zůstala mi tam jakoby vyset kůže..teď jsem se tedy koukala znovu a opět akorát musím jakoby trosisku zatlačit prostě uvolnit ten svěrač a vylezou dvě nafialovělý boulicky velikosti hrášku mimochodem.kdyz to nevidím hned napovrchu ale že musím zatlačit je to hned okolo řitního otvoru ne úplně vevnitř je to vnitrni nebo vnější?…dost trpím na zácpy od porodu porad :? Mam s tím problémy myslíte že teď tu krev a hlen způsobuje opět hemeroid? A co na to? Mám dobexil h.je to dobrý? Nebo neúčinný?
Děkuji za případné rady :(
Prosím anonym zdr.stav

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7474
25.12.19 17:48

To vypada jako vnejsi hemoroidy. Vnitrni nejsou videt nikdy jako na povrchu. Mne pomahalo jist dusenou zeleninu, jakoukoliv. A hodne pit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
25.12.19 19:20

To vypadá na vnější. Chce to hodně pít a hodně vlákniny. Určitě to mazej tím gelem nebo mastí. Doporučují se i různé sedací koupele a super jsou vlhčené ubrousky na hemoroidy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:51

Děkuji. a jak často to mám mazat? A patří k tomu i ta krev a hlen? Jak dlouho bude trvat než to zmizí nebo nezmizí? Vůbec nevím pořád mám pocit tlaku na konečník to je tak, k tomu? Nikdy jsem to neměla az teď po druhém porodu je to hrůza :( zatím neboli tak to asi ještě není nějak úplně hrozbě ale ta krev mě děsí zkoušela jsem ty boulicky zmáčknout aby praskly ale bojím se tak to radši dělat nebudu..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 22:41

Jděte k lékaři. Hlavně se zminte, že je tam krev a hlen. Může to být jen hemoroid, ale také ulcerozni kolitida nebo crohnova nemoc (tam právě je typickym znakem hlen a později krev). Nepřeju vám to, ale kdyby to náhodou bylo ono, je důležité léčit včas a nenechat to zajít daleko.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat