Nejvhodnější umělé mléko

204
4.9.20 13:22

Nejvhodnější umělé mléko

Ahoj holky, kolik umělých mlék jste vyzkoušely, než jste našly to správné? Já jsem střídala po dobrání celého balení, ale stále jsme nenašli to nejvhodnější. Díky za odpovědi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21062
4.9.20 13:27

A ma dite nejaky problem, proc by um nemelo sednout? Ja se trefila na podruhe, prvni syn nechtěl, vubec mu nechutnalo a ani se nenapil. Co mas za problem, ze neni to prave?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
4.9.20 13:32

U nas to byl hned na prvni dobrou sunar 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1455
4.9.20 13:46

Babylove z dm. Obe deti me na nem vyrostly a i kamaradciny deti taky. Ty drahy fakt NE!!! Akorat reklama na to,,nejlepsi" umele mleko.haha :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
4.9.20 13:52

Začínali jsme na Sunaru AR, po něm měla zacpu. Teď máme Hipp AR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
4.9.20 13:52

@Kriss Tina Měli jsme HiPP a po tom strašně blinkal, potom Nutrilon a Kendamil Organic a to zase strašná zácpa :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2034
4.9.20 13:54

A jak si došla na to, že to nevyhovuje? Časté střídání UM, ale taky není dobré :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
4.9.20 13:57

U nás na první dobrou Kendamil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
4.9.20 13:58

@PeBa12 Buď hodně blinkal nebo měl strašnou zácpu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10609
4.9.20 14:00

My začali na Hippu a tragédie, neskutečné bolesti bříška a pláč celý den. Pak jsem vyměnila za Aptamil(v ČR Nutrilon) Comfort, je přímo proti kolikám a prdíkům. A na tom malá zůstala do roka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10609
4.9.20 14:01

@Evi88 UM se má měnit nejdříve po 14 dnech. Tak dlouho může trvat, než si na něj dítě zvykne. Má opravdu zácpu, nebo se nemůže vykakat, i když je to měkké? Já oběma dětem pomáhala skoro do půl roka teploměrem, jinak měly problémy taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
4.9.20 14:04

@Aduš8 I když je to řidší, tak měl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21062
4.9.20 14:05

@Evi88 zkus nejake levnejsi, neplati ze nejdrazsi je nejkvalitnejsi. Hipp synovi taky nesednul, pak mel z dm, to mu nechutnalo to pocatecni, bylo chutove hrozne hnusne, az od roka je lepsi. Mladší byl na sunaru a starší mel beba a oboji bylo v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10609
4.9.20 14:08

@Evi88 tak to není kvůli mléku, ale kvůli tomu, že střeva ještě nejsou zralá a břišní svaly nejsou dostatečně pevné, neumí to prostě vytlačit. Pomáhá masáž bříška, u nás nejlépe zabíralo držet v klubíčku nad nočníkem a nebo jednorázovou podložkou. Na zádíčkách na přeskáčku spojovat levou ruku s pravou nohou a opačně. To všechno střeva rozhýbe, v nejhorším pomůže teploměr. Myslím, že to mléko měníš úplně zbytečně a zatěžuješ tím prckovi trávení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
4.9.20 14:14

@Aduš8 alAha tak děkuji za radu :palec: vyzkoušíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat