Reklama

Někdo z okolí Kladna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 26.11.08 10:10
Někdo z okolí Kladna?

Ahojky není tu nějaká maminka,co by ráda pokecala?Bydlím tu chvíli a nikoho tu neznám…zatím jen tak přes net,ale já potřebuji osobní kontakt :lol: Tak bych našla ráda nějakou, co si s ní můžu dát i kafe nebo vyvenčit dětičky.....Tak se ozvěte papa :wink:

Reklama

Reakce:

Nela_M
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 26.11.08 15:19

A odkud z okolí jsi?

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 26.11.08 18:05

Ahoj bydlím třetí měsíc v Unhošti a je mi tu tak nějak smutno…potřebuju kamarádku :lol: na pokec a to všechno :wink:

Laurrinka
Stálice 51 příspěvků 07.08.12 10:01

Ahojky, žije to tu ještě? :-)
Jsem těhulka z Doks u Kladna jsem v 18 tt. a bohužel tu také ještě nikoho neznám, budu ráda, když nějakou těhulku objevím :-))

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 07.08.12 11:18

@Laurrinka Ahoj,tak to už je hodně dávno, kdy jsem tuhle diskuzi zakládala :lol: Ted už bydlím na Kladně. Ale to neni problém ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >