Někdo z okolí Kladna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 26.11.08 10:10
Někdo z okolí Kladna?

Ahojky není tu nějaká maminka,co by ráda pokecala?Bydlím tu chvíli a nikoho tu neznám…zatím jen tak přes net,ale já potřebuji osobní kontakt :lol: Tak bych našla ráda nějakou, co si s ní můžu dát i kafe nebo vyvenčit dětičky.....Tak se ozvěte papa :wink:

Reakce:
Nela_M
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 26.11.08 15:19

A odkud z okolí jsi?

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 26.11.08 18:05

Ahoj bydlím třetí měsíc v Unhošti a je mi tu tak nějak smutno…potřebuju kamarádku :lol: na pokec a to všechno :wink:

Laurrinka
Stálice 51 příspěvků 07.08.12 10:01

Ahojky, žije to tu ještě? :-)
Jsem těhulka z Doks u Kladna jsem v 18 tt. a bohužel tu také ještě nikoho neznám, budu ráda, když nějakou těhulku objevím :-))

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 07.08.12 11:18

@Laurrinka Ahoj,tak to už je hodně dávno, kdy jsem tuhle diskuzi zakládala :lol: Ted už bydlím na Kladně. Ale to neni problém ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >