Reklama

Maminky z Unhoště a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 17.11.08 13:09
Maminky z Unhoště a okolí

Ahoj nedávno jsem se přestěhovala do Unhoště u Kladna a nikoho tu neznám.Tak scháním nějakou správnou maminu, která bydlí tady v okolí.Mám dvě holčiny 9 a 5 let a moc ráda bych si tu našla kámošku.Tak se ozvěte budu ráda zatím čusík :lol:

Reklama

Reakce:

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 24.11.08 10:12

No koukám,že maminky z Unhoště na tyto fora asi nechodí.....myslela jsem si to ,ale musela jsem to vyzkoušet.Ale kdyby se přeci jen někdo ozval budu ráda,třeba i z Braškova nebo Kyšic.....No tak halooooo kdepak jste????? :lol:

Masenka13
Kecalka 433 příspěvků 24.11.08 21:38

myslím že občas někdo spíš koukne na Kladno. Zkus to tam.

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 24.11.08 22:05

Ahojky díky ,už se stalo…no zatím nikde nikdo...... :cry:tak snad časem někdo nakoukne a ozve se ahojky

silvik.sk
Echt Kelišová 9817 příspěvků 25.09.14 14:49

Myslím, že pár diskuzí, kam jsi to ještě nedala by určitě našlo… :lol:

TynkaR
Kecalka 354 příspěvků 07.05.15 10:34
TP srpen 2015

Trosku obnovuji diskuzi, nejake tehulky Unhost a okoli? :) ;)

majousek
Stálice 99 příspěvků 18.11.15 08:35

Ahoj holky, jsem v Unhosti nová a čekám miminko na začátku dubna 2016. Nějaká potenciální kamarádka? :D :mavam:

TynkaR
Kecalka 354 příspěvků 21.11.15 21:18

@majousek
Ahoj, mam chlapecka 3 mes. a jsem z vedlejsi vesnice :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >