Maminky z Unhoště a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 17.11.08 13:09
Maminky z Unhoště a okolí

Ahoj nedávno jsem se přestěhovala do Unhoště u Kladna a nikoho tu neznám.Tak scháním nějakou správnou maminu, která bydlí tady v okolí.Mám dvě holčiny 9 a 5 let a moc ráda bych si tu našla kámošku.Tak se ozvěte budu ráda zatím čusík :lol:

Reakce:
ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 24.11.08 10:12

No koukám,že maminky z Unhoště na tyto fora asi nechodí.....myslela jsem si to ,ale musela jsem to vyzkoušet.Ale kdyby se přeci jen někdo ozval budu ráda,třeba i z Braškova nebo Kyšic.....No tak halooooo kdepak jste????? :lol:

Masenka13
Kecalka 433 příspěvků 24.11.08 21:38

myslím že občas někdo spíš koukne na Kladno. Zkus to tam.

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 24.11.08 22:05

Ahojky díky ,už se stalo…no zatím nikde nikdo...... :cry:tak snad časem někdo nakoukne a ozve se ahojky

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 25.09.14 14:49

Myslím, že pár diskuzí, kam jsi to ještě nedala by určitě našlo… :lol:

TynkaR
Kecalka 354 příspěvků 07.05.15 10:34
TP srpen 2015

Trosku obnovuji diskuzi, nejake tehulky Unhost a okoli? :) ;)

majousek
Stálice 99 příspěvků 18.11.15 08:35

Ahoj holky, jsem v Unhosti nová a čekám miminko na začátku dubna 2016. Nějaká potenciální kamarádka? :D :mavam:

TynkaR
Kecalka 354 příspěvků 21.11.15 21:18

@majousek
Ahoj, mam chlapecka 3 mes. a jsem z vedlejsi vesnice :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >