Několik dvojčat v rodině - jaká je pravděpodobnost, že je budu mí

Anonymní
13.5.21 12:46

Několik dvojčat v rodině

Ahojky jen se chci zeptat :lol:
Plánuji miminko a zajímalo by mě, zda mám velkou pravděpodobnost, že budu mít dvojčata.
Přítel ani já z dvojčat nejsme, z jeho strany v rodině také ne. Za to z mojí strany je to hardcore :lol:
Oba mí rodiče jsou z dvojčat, táta má sestry co jsou také dvojčata a jedna z těch jeho sester má dvojčata taky :think: :mrgreen: - všichni dvouvaječná. Jaká je u mě pravděpodobnost :think: 8o :D?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17003
13.5.21 12:50

No vyšší než kdyby ten gen v tvé rodině nebyl. Ale je to celé o náhodě. i kdyby si byla nositelkou dvojčecí genetiky, tak to neznamená, že to musí vyjít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
13.5.21 12:53

Pravděpodobnost 50 na 50. Asi to budeš muset zkusit a uvidíš 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 12:55
@Umík píše:
Pravděpodobnost 50 na 50. Asi to budeš muset zkusit a uvidíš 😁

Hezky řečeno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak uvidíme, na jednu stranu by to byl mazec protože deti ještě nemám a na druhou stranu by to byly dvě mouchy jednou ranou co se týče výchovy a tak :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
320
13.5.21 12:57
@Anonymní píše:
Hezky řečeno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak uvidíme, na jednu stranu by to byl mazec protože deti ještě nemám a na druhou stranu by to byly dvě mouchy jednou ranou co se týče výchovy a tak :lol:

U nás to je ob generaci respektive už 3 krát to rak bylo :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
13.5.21 13:00
@Anonymní píše:
Ahojky jen se chci zeptat :lol:
Plánuji miminko a zajímalo by mě, zda mám velkou pravděpodobnost, že budu mít dvojčata.
Přítel ani já z dvojčat nejsme, z jeho strany v rodině také ne. Za to z mojí strany je to hardcore :lol:
Oba mí rodiče jsou z dvojčat, táta má sestry co jsou také dvojčata a jedna z těch jeho sester má dvojčata taky :think: :mrgreen: - všichni dvouvaječná. Jaká je u mě pravděpodobnost :think: 8o :D?

Musite to zkusit 🤷🏼‍♀️ 😀
My treba s partnerem ani jeden v rodine dvojcata nemame. A stejne je cekame 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6707
13.5.21 13:02

Dvojceci „gen“ přenáší zeny. Respektive jen dvojvaječna dvojčata. Jednovaječná jsou omyl přírody, ty se nededi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
13.5.21 13:11

U prvního je to v pohodě, já se “bála” při čekání 2. (Případně pak 3. Dítěte)
Mamka je z dvojčat a její sestra dvojce má dvojčata (dvojvajecna) zatím nikdo další z rodiny tuto generaci dvojčata nemá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2482
13.5.21 13:19
@Umík píše:
Pravděpodobnost 50 na 50. Asi to budeš muset zkusit a uvidíš 😁

To není 50 na 50… Šance, že budeš mít dvojčátka je menší, než že budeš mít 1 dítě.. Osobně bych to viděla na 30 na 70, ale přesněji by Ti to spočítal nějaký genetik..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
13.5.21 13:24

@Beckyttine5
50 na 50 je s nadsázkou, nejsem odborník, abych znala přesná čísla. Neber to tak vážně :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2482
13.5.21 13:33
@Umík píše:
@Beckyttine5
50 na 50 je s nadsázkou, nejsem odborník, abych znala přesná čísla. Neber to tak vážně :jazyk:

Zakladatelka se ptala, jaká je u nich pravděpodobnost, tak jsem odpověděla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 13:58
@janikema90 píše:
Musite to zkusit 🤷🏼‍♀️ 😀
My treba s partnerem ani jeden v rodine dvojcata nemame. A stejne je cekame 😀

Jeee tak to gratuluju a hlavne ať jste všichni zdraví :potlesk: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
5575
13.5.21 14:15

Já moc chtěla dvojčata. Ideálně holky a jednovajecné. Můj otec je z dvojčat a čekala jsem s jistotou, že se to musí povést :lol: no nestalo se. Ale u vás je toho víc, tak třeba se povede :lol: Nakonec dvě holky mám. Několik let od sebe, dřív se nedařilo. A byť mají stejné rodiče, tak vzhledově i povahově jsou tak ohromně odlišné, že žasnu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9936
13.5.21 15:19
@Trojlístek píše:
Já moc chtěla dvojčata. Ideálně holky a jednovajecné. Můj otec je z dvojčat a čekala jsem s jistotou, že se to musí povést :lol: no nestalo se. Ale u vás je toho víc, tak třeba se povede :lol: Nakonec dvě holky mám. Několik let od sebe, dřív se nedařilo. A byť mají stejné rodiče, tak vzhledově i povahově jsou tak ohromně odlišné, že žasnu :mrgreen:

Po otci se ale předpoklady k početí dvojčat nededi. Jen po mateřské linii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5575
13.5.21 15:27
@karkarka píše:
Po otci se ale předpoklady k početí dvojčat nededi. Jen po mateřské linii.

Vím. Ale když já tak moc chtěla :lol: prostě hormonální nelogika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat