Nekoncici MS

Anonymni
2.4.07 14:47

Nekoncici MS

Ahoj,
prosim mohl by mi nekdo napsat, jestli se s podobnym problemem taky setkal ? Muj problem je spatne koncici (resp. nekoncici :cry: ) ms. Uz pred lety jsem s tim bojovala, mela jsem to treba 8 dni, pak to vypadalo, ze bude konec, pak se to znovu rozjizdelo … atd. Ani doktorka si s tim nevedela moc rady, byla jsem i na kyretazi, a nic. Nakonec to vyresila antikoncepci, kterou jsem asi 6 let v pohode a bez problemu uzivala. Jenomze ted chceme druhe dite, tak jsem (v rijnu06) vy:,–(ila, a od te doby se s tim peru zase. Nejdrive jsem to pres 2mesice nedostala vubec (po tom vysazeni antikon.), pak mi dr dala injekci, tak to byla jedina ms ktera probehla normalne. Pak zase dlouho nic, pak mi opet nekoncila. To mi dr napsala Norethisteron, ten to drzel v pohode, no a ted mam opet 8.den ms a uz vidim, ze jen tak to samo opet neskonci (od 15.dne mam brat Proveru, ale az od 15dne … tak se desim predstavy, ze to budu mit az do toho15dne nebo co …).
Stalo se Vam nekdy nekomu tohle ? Ja uz nevim co s tim, je to nervove vycerpavajici.
Dekuju predem za Vase nazory
nakukovatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

83
2.4.07 18:07

Ahoj,
máš stejný problém já. Ale s 8 dny jsi proti mě břídil. Já mám MS i 15 dní :lol:
My jsme zkoušeli Duphaston. Brala jsem ho od 16 dne 10 dní. Asi půl roku to dělalo dobrotu. A pak jsem se vrátila ke svému standardu 10 a více dní. Tak jsme zkusili Utrogestan. Ten zabral jen na 2 cykly :cry: A přitom by měl být silnější jak Duphaston!
Vyústilo to tak, že jsem před 14 dny byla na laparoskopii a měla jsem na vaječníku cystu jako blázen :twisted:
Ve středu jdu k doktorce poradit se co a jak dál tak uvidíme co vymyslí :wink:
Také bysme rádi měli miminko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.4.07 15:58

Ahoj Sinead,
diky za odpoved, ja tu ted delsi dobu nebyla. Nakonec mi ta MS skoncila normalne. Ted jsem ve fazi cekani na dalsi,a vypada to, ze prijde, tak jsem zvedava, jak to bude vsechno dal. Beru Proveru.
Jinak cystu mi zjistila dr taky, uz v zime, a pri dalsi kontrole (po MS vyvolane injekci) mi rekla, ze uz tam neni. Kontrolovala to peclive, ma i ten vnitrniUTZ, tak snad ji muzu verit a nejsou moje problemy zpusobeny timhle.
O miminko se dal snazime. Ale myslim, ze dokud se mi nesrovna cyklus, tak asi marne.
Drzim Ti palce, at se Vam brzy povede !!
ahoj
p.s. jinak MS 15 dni jsem mela taky kolikrat, pak tyden nic, a pak zase nanovo … proste blazinec

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama