Reklama

Neléčená e coli, streptokok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 15:56
Neléčená e coli, streptokok

Měla jsem zánět močáku způsobený e coli. Léčím antibiotiky. S pochvou jsem problém neměla, ale pro jistotu jsem požádala doktora o kultivaci, výsledek mě nemile překvapil. Nález - e coli, streptokok a ještě něco. Přitom nemám žádné problémy, žádné pálení. Všechny bakterie jsem měla ojediněle, lékař říkal, že se to léčit nemusí, že nic není přemnoženo. Jenže já se z toho zhroutila, protože jsem začala číst diskuze na netu, kde píšou, že pokud někdo má e coli, že to způsobí neplodnost, potraty, předčasné porody. Gynekolog říkal, že je to normální vaginální flora, já mám ale hygienu přemrštěnou a ted tam mám nějaké patogenické bakterie.

Reklama

Reakce:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 04.01.17 16:25

Ahoj, já jsem sice těhotná, ale streptokoka jsem pozitivního taky na začátku tehu. Taky mi to začalo mocakem, ale pak jsem dostala dvoje atb a je klid.
Já bych věřila Mudr. Diskuze nečti, já málem umřela strachy o Mimi přitom čtením při další kontrole si vyzadej novou kontrolní kultivaci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 16:27

@JetLi streptokok vyléčit nejde, to vím, ale proč mi neléčí e coli to nechápu, mám furt záněty močáku, do toho se ted zjistila ojediněle e coli v pochvě. Doktor říkal, že je to normální vaginální flora, nevěřím mu. Na internetu jsem se právě dočetla hrozný věci

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 04.01.17 16:30

A urolog říká co?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 16:31

@JetLi ten neví pro změnu, ten mi léčí jen moč

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 04.01.17 16:35

Tak pokud ti na gynde Mudr nedal žádná atb a z urologie jsi je měla, tak bych předpokládala, že to bude mít účel jak na moc. cesty tak na gyn. nalez, ne? Rozdíl by pak byl pokud bys měla zavádět nějaké čípky lokálně.
Pokud nevěříš lékařům, tak zkus změnu. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 16:39

@JetLi no právě že na gynekoligkcé cesty to zřejmě není. Jelikož kultivace pochvy mi byla dělána při braní antibiotik právě na e coli.

mroe
Extra třída :D 14231 příspěvků 04.01.17 17:28
@Anonymní píše:
@JetLi no právě že na gynekoligkcé cesty to zřejmě není. Jelikož kultivace pochvy mi byla dělána při braní antibiotik právě na e coli.

Ale je. Myslim, ze bys mela prestat cist diskuse na internetu a mela bys prestat s prehnanou intimni hygienou, tim si normalni vaginalni floru spis znicis ( a pak se budes divit, ze tam mas e. coli).
Zmena dr. nepomuze, problem neni v dr., pristup je spravny, tezko muze ocekavat, ze jinde bude jiny.

Namby
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 04.01.17 18:05

Já měla asi 3× zánět močáku během 1 měsíce. Našli mi taky e-coli. Doktor mi dal dvoje antibiotika a srovnalo se to. Stejně jako ty jsem začala googlit co je e-coli zač. Taky jsem měla strach, chtěla jsem do roka mimi a tam jsem se dočetla jak může způsobit neplodnost, potrat… Tak jsme si s přítelem nasadili samy dietu ( doktor říkal, že je zbytečná a je to normální mít e-coli, stejně jako tobě ) Začali jsme úplně na té nejhorší ( skoro nic se nesmí jíst :D ) ale od té doby v pořádku. Začala jsem se teda mýt lactalydem, a v lékárně si koupila čípky 1 za týden ( fermalac) Koukni na to ale dietu bych nasadila

Jinak otěhotněla jsem bez problémů a mimi se má zatím dobře ( jsem v půlce těhotenství )

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama