Bez menstruace 4 měsíce

Anonymní
26.1.21 19:32

Nemám menstruaci 4 měsíce

Ahojte,
Už asi 4 měsíce nemám menstruaci. Ono že mi na nějaký ten měsíc vynechala mě nikdy nějak nepřekvapilo protože ji mám teprve dva roky a do teď sem jí měla dost nepravidelnou-což je prý normální. Ale ty 4 měsíce jsou přece jen celkem dlouho, nevíte z čeho by to mohlo být? Do toho mívám mírné bolesti v oblasti hlavně kolem pupku ale i podbříšku, ale to není nic šíleného. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2670
26.1.21 19:32

Těhotenský test sis dělala? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 19:35

@Lily Evans nee těhotná nejsem :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
20581
26.1.21 19:35

Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15307
26.1.21 19:36
@Anonymní píše:
Ahojte,
Už asi 4 měsíce nemám menstruaci. Ono že mi na nějaký ten měsíc vynechala mě nikdy nějak nepřekvapilo protože ji mám teprve dva roky a do teď sem jí měla dost nepravidelnou-což je prý normální. Ale ty 4 měsíce jsou přece jen celkem dlouho, nevíte z čeho by to mohlo být? Do toho mívám mírné bolesti v oblasti hlavně kolem pupku ale i podbříšku, ale to není nic šíleného. Co myslíte?

Tak pokud si s někým spala, zkusila bych test, ale tak jako tak bych zasla na gynekologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 19:36
  • Citovat
  • Nahlásit
20581
26.1.21 19:40
@Anonymní píše:
@Kriss Tina 18 :D

To už je dost na takovou nepravidelnost. Nějaké léky jsi nebrala? Nemocná jsi nebyla? Dietu nedrzis? Nezhubla jsi nějak rapidně, nebo naopak nepribrala? Asi nebude od věci zajít na gyndu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
26.1.21 20:03

Mas ji teprve 2 roky, já ji poprvé dostala ve 12 a stabilní jsem ji měla až někdy před 16. rokem. Pokud si ji neměla ještě nikdy pravidelnou tak to není nic nenirmálního.
Každopádně 4 měsíce jsou opravdu dost.
Zajdi si raději na gyndu, muzeš mít jiný problém než jen nepravidelný cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
26.1.21 20:43

Upřímně nejrozumější je návštěva gynekologa. Takhle ti tady plno ženských může říct své zkušenosti, ale ani jeden nemusí být tvůj případ. Pokud máš nějaké pochyby a cítíš, že se něco děje, tak upalovat na gyndu.
Lepší, když tam půjdeš a bude to blbost než se pak tlouct do hlavy, že jsi zreba něco zanedbala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat