Nemám nadváhu, ale jsem tlustá

Anonymní
27.10.20 20:14

Nemám nadváhu, ale jsem tlustá

Dobrý den je mi 14 let mám 170 cm a 60 kg takže se nejedná o obezitu ani nadváhu podle bmi kalkulačky.. Moje pohybová aktivita je školní tělocvik což teď není a jinak chůze nijak nesportuji a jídelníček průměrný, (jim sladké, brambůrky všechno, ale i zeleninu ovoce atd..) i když nemám nadváhu mám speky na břiše… Čim to je?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19644
27.10.20 20:17

Nejsi zpevnena no. Muzes zacit cvicit, to muzes i doma u telky. Taky muzes mit problemou jenom jednu partii, ze jsi vsude stihla, ale kazdej gram tuku se ti ulozi jenom do bricha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 20:20

Stejna taky nemám nejhubenejsi, ale není to tak strašný..

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14578
27.10.20 20:20

Nejsi tlustá, jsi ochablá, bez fyzičky a zdravého postoje. A je to tím že se nehýbeš.

nezačínej držet diety, spíš vyložené hříchy (všechny ty sladkosti, brambůrky a limonády) jez výjimečně a ne pravidelně a výrazně zvyš množství snědeného ovce a zeleniny (alespoń 4 větší kusy denně) + k tomu jez normálně.

no a začni se hýbat.

Ideálně choď běhat - tedy ze začátku střídej chůz a běh po chvilkách - chvíli běž, když začneš být moc zadýchaná, tak chvíli jdi atd. ideálně tak na hodinku denně. A jde to i ve špatném počasí. Pouštěj si přitom oblíbenou muziku, nebo podcasty, nebo prostě něco, co tě zaměstná, abys to vydržela, než tě to chytne a bude tě to bavit.

A k tomu přidej po ránu tuhle rozcvičku

https://www.youtube.com/watch?…

Až tě to začne nudít, protože to bude děsně jednoduché a trasu kterou si dřív většinou obešla, s prstem v nose uběhneš, tak začni přidávat náročnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
27.10.20 20:36

Tak si prostě zacvič, co je na tom. Dej si nějaký hec, že měsíc uděláš každý den 10 sedů lehů-kliků-dřepů a každý týden pět přidávej. Nebo máš milion 30denních výzev. Nebo nějaké cvičení ala Jillien Michaells. Nebo se prostě protáhni jak v tělocviku, pak si dej 200 přes švihadlo a běž na rychlou procházku. To přece není důvod sedět a kňourat, že jsi tlustá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 20:39

Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
1016
27.10.20 20:46

Holka mi je 34let a na stejnou výšku mám normálně 58 kg a necítím se vůbec tlustá :) teď mám 60 kg neboť jsem těhotná a bude hůř. Měj se ráda, začni se víc hýbat a omez sladké a pečivo, ale nic radikálního jsi ještě ve vývinu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32157
27.10.20 21:04

Ve 14 letech se na Tebe nevztahují BMI kalkulačky, ale percentilove grafy, poměr váhy a výšky, jiné pro kluky a jiné pro holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 21:07
@Pears206 píše:
Ve 14 letech se na Tebe nevztahují BMI kalkulačky, ale percentilove grafy, poměr váhy a výšky, jiné pro kluky a jiné pro holky.

Vím já si hledala pro děti a psalo mi to že nemám nadváhu ani obezitu zkoušela jsem 3 pro děti a dospívající

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama