Nemám k příteli důvěru

Anonymní
1.8.20 20:49

Nemám v příteli důvěru?

Zdravím :mavam:
Omlouvám se za anonym, ale potřebuju radu.
Mám dluhy, ale o to teď nejde. Přítel o nich ví, ale dneškem jsem se dozvěděla, že moje dluhy řeší se svým kamarádem. Ten kamarád je jak se říká slepičí prdelka, takže to za chvíli budou vědět všichni. Přítele jsem na začátku prosila ať to nikomu neříká a teď se dozvím tohle. Mám pocit, že jsem v něm hrozně ztratila kvůli tomu důvěru. Myslíte že jsem naivní a je to normální, že se soukromá věc jako dluhy řeší s kamarády? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4975
1.8.20 20:56

Pro mě by to bylo teda hodně překročení hranice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60121
1.8.20 20:58

Pro mě by to bylo za čarou. Je to soukromá věc :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
1.8.20 21:10

Mel byt taktni a aniz bys mu rekla, toto je mezi nami, mel drzet pusu… Je to citlive tema a kazdy normalni clovek to o sobe nerozhladuje a rekne to max svym nejbližším.

Naproste prekroceni hranice, odeme by to slizl… Toto se vážně nedělá!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10417
1.8.20 21:15

Asi bych mu dala poradnou cocku a zacla uvazovat, jestli zrovna on je ta spravna volba pro zivot :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4620
1.8.20 21:28

Člověk špatně udrží tajemství. Potřeboval se někomu vykecat - možná chtěl poradit. Kdyby jste spolu měli v budoucnu žít, mít děti, tak ty dluhy budou i jeho problém - zejména pokud tam hrozí exekuce… Takže já ho celkem chápu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.20 21:33
@Maria37 píše: Člověk špatně udrží tajemství. Potřeboval se někomu vykecat - možná chtěl poradit. Kdyby jste spolu měli v budoucnu žít, mít děti, tak ty dluhy budou i jeho problém - zejména pokud tam hrozí exekuce… Takže já ho celkem chápu…

Exekuce nehrozí v žádném případě…takováhle myšlenka mě taky napadla, že potřeboval poradit. Ale i tak, prosila jsem ho ať to nikomu neříká :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.20 21:34
@Ketris píše:
Asi bych mu dala poradnou cocku a zacla uvazovat, jestli zrovna on je ta spravna volba pro zivot :andel:

Taky že uvažuju, ale nechci udělat špatný krok :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1344
1.8.20 21:40

Prostě holt i kluci si občas potřebuji popovídat o věcech, které říkat nemají. My to taky děláme, máme na to nejlepší kamarádky. Samozřejmě by mě to naštvalo, kdyby to ta osoba trousila pak dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.20 22:20

Já mám taky dluhy, ale mám partnera, který o tom nikde a nikomu neříká. A kdyby řekl, tak bych to nesnesla. I kdyby chtěl poradit od někoho, tak by mi to vadilo. A kort když jsi ho prosila, aby to nikde neříkal..

• Citovat
  • Nahlásit
544
1.8.20 22:20

Zajímavé…pokud má dluhy chlap tak se to tady rozkdáká na celé kolo, že má ženská vzít nohy na ramena a utíkat…když je to naopak, tak pssssst o tom se nemluví, je to syčák, že se někde zmínil…holt epipino…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
1.8.20 22:23
@olino píše:
Zajímavé…pokud má dluhy chlap tak se to tady rozkdáká na celé kolo, že má ženská vzít nohy na ramena a utíkat…když je to naopak, tak pssssst o tom se nemluví, je to syčák, že se někde zmínil…holt epipino…

Tak nějak mě napadlo to samé. Jak se o tom s někým radila, jak to řešila s kamarádkou bla bla. Ale nedejboze jak to udělá chlap. Oheň na střeše, utíkáme!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10417
1.8.20 22:40

@olino No neco na tom bude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4975
2.8.20 00:07

Tak ony jsou dluhy a dluhy. Většina těch popisovaných chlapů tady je neřeší a čekají, že se někde ztratí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 00:12
@JancaS84 píše:
Tak ony jsou dluhy a dluhy. Většina těch popisovaných chlapů tady je neřeší a čekají, že se někde ztratí.

A když jde o vysoký dluh? Všechno splácím, když prodám byt tak jsem bez dluhu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama