O mém příteli – mají mě jako služku

Anonymní
1.8.20 13:49

O mým přitelovi

Dobrý den, měla bych dotaz s mým přítelem jsem už 3 roky milujeme se všechno, ale hrozně mi štve jak furt něco musí dělat je mu 17 a mě 16 a furt něco musí delat má brigádu pracuje atd jeho mamka mě má jak za služku, když něco chce tak hned řekne ať umyju nádobí atd ať udělám okna vytřu podlahu, nebydlim u nich jenom u svého přítele přespavám on u mě a nic tam delat u nás nemusí protože doma vařím, atd ale tady musím furt něco delat už mi to štve nemám jí tak moc rada.. Má pak tetu která furt chce aby nikam jezdil kde jsou holky, to mě štve.. jsem hrozne zarlivy typ nevíte co s tím? :,( Hrozně mě to mrzí.. nechci o něho přijít.
Vzdycky něco slibuje a občas to ani nedodrží, je na mě hodný všechno ale ta jeho mamka mě štve.. :,( budu ráda kdo mi poradí, už mi to vadí jak mě má jeho mama jak za nějakou uklízečku..
jeho pokoj uklidim ale tamto nechci delat nejsem na to typ abych dělala někde na zahradě mám raději když dělám něco v kuchyni…Co si o tom myslíte vy? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4248
1.8.20 13:55

Myslim, ze mas moznost tam nejezdit a neprespavat ;).
My bydlime v byte, tam neni nic moc potreba, ale pokud s nami partner meho starsiho potomka jezdi na chalupu, kde je prace habakuk, nemam problem deticky pozadat, aby neco udelali. My jim vychazime vstric, spi tam, ji tam, maji servis i soukromi vlastniho pokoje a nikomu tyden nevadi, proto zase ja nevidim duvod, proc by „nasi mladi“ nemohli neco udelat. Galeje samozrejme nemaji, ale hodinku s necim pomoci je nezabije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
1.8.20 14:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych dotaz s mým přítelem jsem už 3 roky milujeme se všechno, ale hrozně mi štve jak furt něco musí dělat je mu 17 a mě 16 a furt něco musí delat má brigádu pracuje atd jeho mamka mě má jak za služku, když něco chce tak hned řekne ať umyju nádobí atd ať udělám okna vytřu podlahu, nebydlim u nich jenom u svého přítele přespavám on u mě a nic tam delat u nás nemusí protože doma vařím, atd ale tady musím furt něco delat už mi to štve nemám jí tak moc rada.. Má pak tetu která furt chce aby nikam jezdil kde jsou holky, to mě štve.. jsem hrozne zarlivy typ nevíte co s tím? :,( Hrozně mě to mrzí.. nechci o něho přijít.
Vzdycky něco slibuje a občas to ani nedodrží, je na mě hodný všechno ale ta jeho mamka mě štve.. :,( budu ráda kdo mi poradí, už mi to vadí jak mě má jeho mama jak za nějakou uklízečku..
jeho pokoj uklidim ale tamto nechci delat nejsem na to typ abych dělala někde na zahradě mám raději když dělám něco v kuchyni…Co si o tom myslíte vy? :(

Myslím si, že jestli se Ti u nich doma cokoliv nelíbí, nemusíš k nim chodit a máš po starostech. A vůbec by Ti neškodilo, kdybys po večerech místo vylehávání u rodičů kluka doma pilovala vyjadřovací schopnosti, protože to je děs :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15727
1.8.20 14:09

No jo, maminka si řekla - holka moc rozumu nepobrala, není schopná napsat jedinou větu bez gramatické chyby, na závratnou kariéru to nebude, tak ji aspoň naučím pořádně makat… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6562
1.8.20 14:16

Je ti 16 a ty mas trilety vztah?
Promin, ale v tomhle veku mas studovat, cestovat, poznavat zivot.
Tohle je silene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1629
1.8.20 14:26

Podle písemného projevu soudím, že dál než na uklízečku nebo zahradnici to nedotáhneš, tak trénuj! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4140
1.8.20 14:35
@Anonymní píše:
jeho pokoj uklidim ale tamto nechci delat nejsem na to typ abych dělala někde na zahradě mám raději když dělám něco v kuchyni…Co si o tom myslíte vy? :(

Proč tam jsi? Přijdu večer, prespim a ráno jsem pryč. Nemáte žádnou zábavu? Zase pochop, že když tam traviš celé dny, tak přece nebudeš sedět na gauči a matka bude kolem tebe skákat. Štve tě že přítel pracuje? Prober se. Měla bys raději feťáka nebo jiného nemakacenka? Jsi dítě. Na vážný vztah nejsi zralá. Časem sama uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2567
1.8.20 14:42

Takže ideálně lehnout do postele, maminka navaří, vypere, vyžehlí a slečinka si bude vylehavat? Vzpamatuj se. Makej!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
1.8.20 14:44

Ty jsi nějaká šálená :lol: :D. Tak máš být ráda, že vám to dovolí a ještě se sama snažit, aby jsi si šplhla ne? Já když jedu s mamkou přítelkyně na chatu, tak se naopak snažím a i když je to někdy ranec náročný fyzicky a ještě mi říkají ať už toho nechám, tak se snažím dělat, že pohoda a dodělám to, aby si nemysleli, že jsem nějaký líný. A to samé u nás taky přítelkyně pomůže, sama od sebe a někdy nás prostě naši poprosí. Jako říct, že ne, tak jim by se zase nechtělo jí tam mít, přece jenom taky to není pro ně jen tak. Nemají tolik soukromí, táta doma nechodí v trenkách, když tam je přítelkyně, spí v obýváku, aby jsme se já a ségra nemuseli mačkat v jednom pokoji, měli soukromí a mohli si pozvat kámoše nebo od určitého věku holku atd, tak přece není takový problém něco taky udělat ne? Já nevím, my doma musíme dělat běžně, ne moc, ale každý den něco každý a je jedno jestli tady mám přítelkyni nebo ne. Mít kecy, tak by nešla vifina, našim by se nechtělo nám dovolit, to co dovolí, když fungujeme a tak už to dávno nezkoušíme, protože by jsme si akorát dělali problémy my. Tak neremcej, ony se ti žíly nezkrátí, jak říká naše mamka :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
1.8.20 15:05
@Anonymní píše:

Tak tebe bych hnala sviňským krokem a modlila se, aby mladej dostal brzy rozum. Naši mladí vzájemně u sebe taky přespávají, ale za to od nich očekáváme, že se budou chovat jako dospělí. To znamená, že i mají určité povinnosti a musí nám pomoci. Jako aby si chodili po zábavách, pak spolu pěkně v soukromí chrněli do oběda a zbytek dne se prováleli na gauči, tak to ani náhodou. Jsou dost stáří na vážný vztah, tak musí chápat, že kromě zábavy je i práce. Nemůžeš chtít, aby vám bylo dovoleno u sebe přespávat a ještě, aby kolem vás rodiče skákali, to prostě nejde. A pokud to nechápeš, tak nemáš co přespávat u kluka, ale být pěkně v osm doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.20 15:21

Ježíš,, ty jsi dáreček do baráku! Je ti 16 a už mamřeš a prudis toho svého kamaráda proto, že není lempl a pracuje? Tvg, to je trochu brzo.
A když už u něj přespávaš a hádám traviš dost času, stravujes se tam, tak je normální, že pomůžeš v domácnosti. Sama by ses měla o to upomínat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
901
1.8.20 15:48

@Jana525 8o 8o 8o proc by nemohla mit 3lety vztah? jako ve vztahu nemuzes studovat a cestovat? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4248
1.8.20 15:51
@PupuP píše:
@Jana525 8o 8o 8o proc by nemohla mit 3lety vztah? jako ve vztahu nemuzes studovat a cestovat? :mrgreen:

Je ji sestnact…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1327
1.8.20 15:55

No ja teda pujdu proti proudu, ale neprijde mi normalni chtit po navsteve, at mi umyje okna nebo vytre podlahu. Jako samozrejme pomoct s nadobim nebo tak urcite, ale smycit barak nebo si to odmakat na zahrade? Na druhou stranu Zakladatelka tam prespavat nemusi, ze. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
774
1.8.20 16:18

Já hlavně nevím proč šestnáctiletá holka a sedmnáctiletý kluk normálně nežijí každý u svých rodičů a nesejdou se na,,rande" Pochybuju, že kdyby přišla navštívit jeho rodiče jednou za čas v neděli odpoledne, nebo přespala vyjimečně, protože byli do noci na nějaké akci, tak po ní budou chtít gruntovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama