Má to ještě smysl? Nevím co dělat

Anonymní
31.7.20 23:40

Má to ještě smysl? Nevím co dělat

Zdravím, chci se trochu vypovídat a slyšet vás názor. Rozesel se semnou přítel kvůli bejvalemu, zarli na nej, mysli si ze s nim stále něco mám. Ve vztahu jsme se hádali kvůli kravinam casto.Je pravda ze jeden čas mě to táhlo i k bejlemu, ale dávno jsem si uvědomila ze chci jen přítele. Ale pritel mi nevěří, mysli si ze sem ho podvedla, nyní mě má opět v bloku a i dokonce přísahal na svoji smrt ze se ke mě nevrátí, byl fakt vytočený protože mu někdo řekl že jsem jezdila k bejvalemu. Já jezdila ale pouze jako kamarádka za bejvalym s kamarádkou domu a dvakrát jsem se s nim líbala ale nic víc nebylo. Pokaždé co mu napisu z nového profilu tak mi nadává a blokne si mě. Já mu včera napsala od kamarádky a on psal ze semnou nikdy nebude, ze mu nechybim, ze jsem se mu zhnusila a ze mě nenávidí. Mě má všude v bloku včera na sms jsem v bloku nebyla a najednou zas jsem. Moje “ nejlepší “ kamarádka si vymyslela dost nepravdivých věci a on ji věří. Začali mi dělat naschvaly. Myslíte ze spolu budou něco mít? V minulosti spolu spali a ona do nej byla zamilovaná. Včera večer jsem mu znovu napsala “ myslím na tebe” a napsal ať toho už nechám, ze jsme navzdy skončili. Napsala jsem mu i dopis který v minulosti pomohl, teď jsem mu ho napsala znovu a tvrdí ze už ho nečetl… nevím jak dal… prosim chci slyšet vás názor..co mám dělat..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1612
31.7.20 23:46

… jít spát :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3498
1.8.20 00:08

Jó kdyby mi tak zase bylo 17 a měla jsem takové krásné starosti…Každopádně doporučím se nevnucovat. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5392
1.8.20 00:10

Už jsi bejvalá. Co je na tom nepochpitelného? Předáváš štafetu kámošce, která by dávno měla být bejvalá, když si na tebe něco vymyslela a on jí to věří.

Když jsi taková troubelína, že se myslíš, že líbačka s ex nic není, tak zřejmě nejde o názorovou shodu s posledním ex.
Ale je pozdě, děti by měly jít spát a hlavně nevyrobit další děti. Takže spát každý sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11124
1.8.20 06:11

Ach jo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29003
1.8.20 06:52
@berusa.m píše:
Jó kdyby mi tak zase bylo 17 a měla jsem takové krásné starosti…Každopádně doporučím se nevnucovat. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. ;)

Náhodou já na pubertu ráda nevzpominam. Hnusné období. Pro všechny. Člověk nejistý, hnusný, rodiče šílení, škola a kamarádky šílené. No fuj. Ale zase ty,,starosti" úsměvné, to ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
1.8.20 07:27

Co máš dělat? Přestat stalkovat svého ex přítele. Kromě toho že je to na palici, je to i trestné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11124
1.8.20 07:38

Mam jinou radu. Zacni randit s chlapama az mentalne dospejes :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.20 08:21

Já nechápu proč vám tady nadávají. Každý jsme zamilovaný a děláme zoufalé věci. Nejhlavnější snad je, že se to povede ne??
Kámošku bych poslala do prdele! Ty se holka snažit ať ho máš zpátky.! Podobný případ jsem měla před několika lety já. Bylo mi 20 když jsem tohle řešila. Dnes jsme spolu 18 let a máme 3 děti ;) takže pokud si myslíš ze on je ten pravý, tak se o něj dál snaž. Přece ho jen tak nenecháš nějaký falešný kamarádce :srdce: Chlap musí vidět, že máš stále zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
1.8.20 08:24
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
1.8.20 09:11
@Kočička 32 píše:
Já nechápu proč vám tady nadávají. Každý jsme zamilovaný a děláme zoufalé věci. Nejhlavnější snad je, že se to povede ne??
Kámošku bych poslala do prdele! Ty se holka snažit ať ho máš zpátky.! Podobný případ jsem měla před několika lety já. Bylo mi 20 když jsem tohle řešila. Dnes jsme spolu 18 let a máme 3 děti ;) takže pokud si myslíš ze on je ten pravý, tak se o něj dál snaž. Přece ho jen tak nenecháš nějaký falešný kamarádce :srdce: Chlap musí vidět, že máš stále zájem.

Založení x profilů na FB, SMS zprávy, dopis a ex stále říká, že ji nechce a ať ho přestane pronásledovat… Fakt ti přijde tohle jako zdravé a normální chování? Ale co se vlastně starám, hádám, že si zakladatelky, co

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.20 09:19

No, určitě bych se přestala „vnucovat“ a přestala se mu ozývat.. Ono totiž může zabrat i tato taktika :grin: ale taky je možné, že Vás opravdu už ex nechce zpátky a má zájem o někoho jiného.. Tak i tak, už mu nepište a nesnažte se ho zkontaktovat, spíš se tím podle mě zbytečně shazujete na hodnotě..třeba to zabere, najednou zjistí, že už nemáte zájem a bude to pro něj potom zajímavější :grin: a nebo si dejte pauzu od vztahů a užívejte si ještě druhou půlku léta :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51029
1.8.20 11:46

Líbáš se s ex a divíš se že to příteli vadí :mrgreen: Už ho nezajímáš a čím víc otravuješ tím víc tě nesnáší :palec: prostě to nevyšlo a bude jiný ;) tobě by nevadilo kdyby měl něco se svojí ex a řekl by že přece o nic nejde? nedělej druhému co sama nechceš aby dělal on ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama