Psychické problémy – dětství, sex, vztah

Anonymní
31.7.20 20:16

Psych.problemy, detstvi, sex, vztah

Dobry den holky, potrebuji se sverit, uz nevim jak dal, bude to na dlouho, ve zkratce cely muj zivot a problemy, ktere se vlecou, je to pro nekoho kdo se opravdu nudi a dokaze si udelat cas, precist si to a pokud se bude chtit mi i poradit a odepsat. Dekuji. :srdce:
K me minulosti: od malicka jsem byla tercem posmechu, vetsinou u kluku a lehce sikanovana jednim od 1-9tridy ve skole. (ale ten jeden byl vesmes zly skoro na vsechny, kteri si neverili). To znamena nizke sebevedomi, tatka s mamkou manzelstvi po delsi dobe nic moc, protoze museli splacet nejaky dluh. Tatka docela dost velky nervak, ktery mne za vsechno serval, mlatil mne kdyz se mu neco nelibilo a vychova celken byla dost tvrda. Porad jsem slysela, ze jsem blba, nic neumim, nikdy nic nedokazu, at dam ruce od vseho pryc, ze vsechno akorat zkazim atd. Takze jsem mela a nekdy i mam kvuli temto vecem psych. Problemy. Varit napr. Jsem se naučila neco az tak v 25letech a to tim stylem, ze uz automaticky se mi trepou ruce kdyz neco podavam na stul a myslim si, jaky je to hnus a ze neumim varit. Pritom vzdycky se vsichni divi co to placam, oblizujou se kolikrat a reknou ze jim moc chutnalo. Hodne lidi i kluku mi rikalo, ze jsem pekna holka, nebo se radim mezi holky, ktere se klukum libi, ale ja diky sikane a tomu vsemu si doted nemyslim a nepripadam si pekna a sebevedoma a nikdy sama sobe si pekna pripadat ani nebudu. Beru se za totalni osklivku a za holku, ktera kdyz nekde prijde se ji vsichni budou smat nebo ji nadavat, ponizovat.
U mne je problem v tom, ze jsem nestastna asi nejspis z detstvi, ze jsem nebyla naplnena laskou a ochranou od táty a dost vyzaduji lasku od pritele. Tim zacina i problem, ktery neumim vyresit. (chlapi)
To, jake jsme meli problemy doma, a ja ve skole jsem neunesla a zacala lehce brat, zkouset drogy a pit alkohol od 15.Ikdyz stavy nebyly prijemne a ja se na drogách citila spatne, uz mne to nicilo i osobnost a ja to porad stejne brala a pila dal, protoze mi přišlo, ze se ocitam v jinem svete a jine realite.(nebylo to ovsem porad, napr. 1×za 3 mesice)
Nasla jsem si pritele o 9let starsiho, nebo spise on mne pres internst :( tak jsem si rikala ze proc to nezkusit v 17.. :/
Ale i on ve svem veku o dost starsi byl celkem nesebevedomy, moc nemluvil a taky hodne bral drogy, konkretne pervitin. (ja ne a v dobe kdy semnou zacal chodit ho pote prestal brat)
Jenze ja byla panna a predstavovala si sex samozrejme jinak,(on zkuseny) a bala jsem se prvniho sexu. Ale on mi vyhrožoval a nadaval, cca po 2tydnech randeni, ze se chovam jako krava a pokud se s nim nevyspim do 3dnu, ze se semnou rozejde. Nevim proc ale mela jsem strach a proste si sama sobe vynadala, ze je to moje chyba a prisla za nim druhy den ze teda bude sex. (on si myslel, ze panna davno nejsem a tema na sex ani nebylo.)
K prvnimu sexu teda doslo, ja jen lezela a akorat on se udelal, sel do sprchy, zapalit si cigo a divat se na TV. Me nechal lezet a ja se citila hrozne :roll: Treba po cca pul roku jsem si zacala vic verit a zacalo se mi to i libit a tak jsem byla i povolnejsi a sex byl i celkem lepsi, ale ne takovy, jak ho asi vsichni moc dobre zname. Po roce mi doslo, ze ho nemiluji a ze se s nim chci rozejit, nikdy v zivote mne neudelal, proste se jen udelal on a mne nechal lezet. Ja zjistila, ze z neho mam nejak strach a nebyla jsem schopná mu to udelat rukou, ani pusou proste vubec mu sahnout na penis! A takhle to fungovalo 5let vztahu!! Nechapu jak to mohl vydrzet ale ani ja. Nas vztach byl jako 2kamaradi, a uprimne on sex chtel tak max4 do mesice mozna. Chtela jsem se s nim rozejit a vykladala mu, ze ho nemiluji a nic k nemu necitim a ze potrebuji nekdy oejmout, pohladit a citit lasku. On akorat tvrdil, ze me miluje, ze to beze mne neda a ze pro mne neni tak spatny, at si uvedomim ze chodim do skoly, ze za mne plati vecere ze mne nebije a takove. (pritom jsem videla v historii ze se omlouval holce, ktera ho predtim chtela ze udelal chybu a dokonce i inzeraty, ze hledal sex) tak jsem nechapala po case proc se sembou chce rozejit.
Jedine co bylo to, ze jsme spolu chodili kazdy vikend pit a jezdili na party, kde jsme brali drogy a kdyz mi bylo spatne a ja mela blby stav, tak mne ani nepomohl, serval mne a ze si mam pomoct sama a ze jsem blba a takove, pritom do mne i celkem rad ty drogy cpal. Kdyz mnel spatny stav on, vzdycky jsem mu pomohla a byla oporou. Jenze mne pak zaclo byt divne uz i v normalnim svete, nedokazala jsem se vavit s lidma, mela myskenky na sebevrazdu, nedokazala se o sebe postarat a skoncila v lecebne. Kde mne ani nenavstivil a pote se semnou rozesel, ze jsem k nicemu ard. Cca po roce mi potom zacal psat a omlouvat se, ze v nejhorsim mi mel pomoct a ze si spoustu věcí uvedomil. Nasi ho radi nemeli a taky chteli abych se s nim rozesla. Problemy tacaly kdyz jsem si roztriskla hlavu o beton a nechtel mne ani odvest po 3dnech do nemocnice, veril tomu ze simuluji a ja mam tvrale nasledky a postraumaticky sok.
Takze jsem pak byla sama a sem tam si nekoho nasla ale vzdycky to dopadlo stejne, byli sice hodnejsi kluci, ale nechápali moji minulost, neumela jsem jim dat lasku, nebyla zvykla na to, ze se vidime dame si pusu, ze mne nekdo obejme, nebo pohladi nebo ze se spolu tulime kdyz jdeme spat. A taky ten sex, prostě jsem jim nedokazala sahnout na penis ani jim ho vykourit, jak male jsem mela sebevedomi z toho vseho a sex nepotrebovala tak casto jak oni a popravde na to ani nemam chuť, takze jsme se zase rozesli, rekli mi ze jsem frigidni a ze je nemiluji neciti ze mne lasku a to ze s nimi nespim.
Az ted cca pred 2roky jsem zacala chodit s jednim ke kteremu mne to tahne a tahlo uz kdysi v 15 a ja si myslela a myslim ze on je ten pravy. S nim se tulim, objimam, mam nanej i vetsi chut, pusinkuji se s nim a sex mame i casteji nez s ostatnimi, dokonce jsem se mu sverila, že je prvni, kteremu to delam rukou a dokonce i pusou a to mi ani nevdri, ze jsem to nikdy nedelala, ale ja teprve poprve v zivote co jsem se asi doopravdy zamilovala a citim se s nim bezpečně a vnimam i to, ze mne asi i miluje, protože te lasky co se mi dostavalo jsem tolik v zivote nemela.
Jenze k problemu, on chce opet vic sex nez ja, proste ta jeho potreba je vyssi a ja se trapim, ja prostě se uz kolikrat premaham a je mi to neprijemne a uz to zacina byt jako v tom prvnim vztahu, ze uz se citim byt jen vyuzita na jeho potrebu, ze mi vadi ze se udela i u toho kdyz mne je to neprijemne, nebp jen lezim a cekam nez to skonci nebo proste nechci sex nebo se premaham, protoze ho nechci ztratit. :,( jenze mi vadi i na nem nektere veci, ze si po sobe treba neuklizi, porad kouri 2-3 krabicky denne a vypije napr. 5piv za den a více, vsude ho musis odvazet autem ja, protoze on pije uzbod odpoledne atd. proste nechape ze ja se trapim a vidi jen to ze po nem rvu, pritom kdyby par veci omezil a uklizel po sobe tak i ja jsem klidnejsi a jinaci. ted jsem s nim tehotna a kdyz vidim ze neni schopny ani prestat kvuli diteti, ze neprestane nikdy. Jenze on mi tvrdi ze kouri, a pije pivo jen kvuli toho, ze s nim nespim. Mrzi mne ze nevidi to, ze je mi to kolikrat nepříjemné a ze se citim hrozne u toho a ani nechci a ze se mi ten sex timto zprotivuje. Pritom s nim jsem mela orgasmů jako s nikdy nikym. U mne sex proste nikdy nebyl priorita, ja kvuli vecem z minulosti prave vice pozaduji tu lasku, objeti, bezpecnost atd. Nekdy spolu spime 3×denne pak treba 2× 3×za tyden pak treba nemam tyden vubec chut nebo je to pro to, ze uz mne stve, stval nebo ten sex byl vynuceny a udelala jsem to treba jen proto at neni nastvany ale ja z toho sexu nic treba nemam.
Az se to narodi, tak to bude jeste horsi, protoze sex byt nemuze a rika se ze ano u zeny chut neni. Vycita mi to, ze spolu nespime a ze ho tim padem nemiluji. Nevim co mam delat.
Vidim to tak, ze proste jsem frigidni a ze mne omezila dost minulost i kterou jsem si prozila.
Omliuvam se, ze je to tak dlouhe ale stejne tu ani neni napsane vse co jsem chtela…
Dekuji za pripadne ozvy, upozornuji, ze jsem dost krehka osobnost. :,( :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3881
31.7.20 20:54

Ach jo teda, tady je vidět, co rodiče a vychova mohou napachat na dítěti. Zkusila bych nějakou kineziologii na odbourání bloku.

Tento muž asi taky nebude žádná hitparáda pokud vykouří 2 krabičky denně po 200,– tak to si bude muset vydělávat velký peníze, aby dobře uzivil rodinu.

Jinak objeti, lásku :srdce: ti dá dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
31.7.20 21:00

Vyhledat psychologa, tak ono sex kde jen ležíš a čekáš až se partner udělá, musí být nic moc. Už první sex, do kterého jsi se nechala přinutit byl na nic. Začni si vážit sama sebe, čekáš dítě, nejsi vyrovnaná osobnost. Už jsi dospělá žena, minulost nezměníš, musíš se s ní vyrovnat, nejsi jediná koho šikanovali, ti co šikanují mají většinou problém sami se sebou.

• Citovat
  • Nahlásit
3893
31.7.20 21:03

No moc hezkého za sebou nemáš a mám pocit, že ani současný partner ti nedá to, po čem tolik toužíš. Neustále si podvědomě vybíráš podobné typy chlapů. Sobce. Současný sobec, který tě tlačí do kouta, psychicky vydírá kvůli tomu, aby si zakukal, pije už od odpoledne, hulí jak fabrika za partnera do života a skvělého otce rozhodně nepovažuju. Být tebou, najdu zbytek sebeúcty, pošlu všechny chlapy do háje, věnuju se sama sobě, posléze dítěti, docházím na terapie, dám se dokupy, postavím se na vlastní nohy a půjdu si za lepším životem a konečně si z něj urvu i něco hezkého. Přeju hodně sil, budeš je potřebovat! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
31.7.20 22:07

Ty s novým chlapem čekáš dítě??? Asi jediná rada, psycholog, psychiatr, nevím, kdo by ti jiný dokázal pomoct… sama - to ti nejde a chlap asi ne… Jinak je mi líto, co jsi prožila, neboj, jednou bude líp, hlavně se musíš dát do kupy ty, jinak to bude furt to samý dokola…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama