Partner opět aktivní na seznamce

Anonymní
31.7.20 12:58

Partner opět aktivní na seznamce

Seznámila jsem se s jedním mužem přes internet a vídáme se deset měsíců. Nechci se o něm rozepisovat více. Dodám jen, že mám vysoce vyvinutou intuici. Svůj inzerát jsem smazala a nechodím na ten web vůbec.
Před pár měsíci jsem měla v hlavě myšlenku, že tam byl, kouknu se a opravdu. Zeptala jsem se ho a on mi tvrdil, že ne, i když tam byl aktivní. Řekl, že to musí být omyl. Dnes jsem měla zase ten pocit. Koukla jsem se na jeho profil a byl aktivní dnes ráno.
Tyto pocity jsem měla pouze dvakrát během deseti měsíců.
Má mi vadit, že je tam aktivní, i když mi tvrdí, že mě miluje? Otázka spíš řečnická, vím…
Děkuji za názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2296
31.7.20 13:03

Asi ještě přebírá.

To musíš vědět ty, zda ti to vadí, nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
31.7.20 13:04

Musím Ti říct, že Tě vodí za nos. Na takového se rychle vykašli, nepotřebuješ někoho, kdo ti lže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2773
31.7.20 13:04

Co ti říká intuice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 13:05
@Martina84 píše:
Co ti říká intuice?

Znali jsme se chvíli a intuice mi řekla třikrát: dej si na něho pozor. :(

• Citovat
  • Nahlásit
52
31.7.20 13:05

Prostě nejsi pro něho stoprocentní a zkouší hledat něco lepšího, než jsi ty. Promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 13:07
@Drako31 píše:
Musím Ti říct, že Tě vodí za nos. Na takového se rychle vykašli, nepotřebuješ někoho, kdo ti lže.

Já jsem hned na začátku říkala, že poznám, jestli mi bude lhát.
Na druhou stranu jsem mu nedávno říkala, že nechci děti. On tvrdí, že by další chtěl. Jsem bezdětná, je mi 36. Může ale kecat…

• Citovat
  • Nahlásit
1098
31.7.20 13:08

No tak otazka je, co tam dela, ze. Pravdepodobne jen kouka na inzerary, kdyz tam byl teda jen dvakrat, jak rikas. Kdyby tam chodil casteji, tak to vypada, ze si tam vypisuje. Jako nevim no, kvuli tomu, ze si sjizdi inzerary, bych se nehroutila. Kdyby si tam vypisoval, tak by mi to samozrejme vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 13:08
@Drako31 píše:
Prostě nejsi pro něho stoprocentní a zkouší hledat něco lepšího, než jsi ty. Promiň.

Tušila jsem to, když měl narážky na moje prsa, nehty atd.

• Citovat
  • Nahlásit
1098
31.7.20 13:10
@Anonymní píše:
Tušila jsem to, když měl narážky na moje prsa, nehty atd.
no tak jestli ma tento typ narazek, tak bych ho kopla do prd.ele rychlosti blesku :roll:. Co resis s takovym kostetem?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 13:11
@kalie píše:
No tak otazka je, co tam dela, ze. Pravdepodobne jen kouka na inzerary, kdyz tam byl teda jen dvakrat, jak rikas. Kdyby tam chodil casteji, tak to vypada, ze si tam vypisuje. Jako nevim no, kvuli tomu, ze si sjizdi inzerary, bych se nehroutila. Kdyby si tam vypisoval, tak by mi to samozrejme vadilo.

Víš, ale mohl tam poslední dobou být častěji, to nevím. Odvolal rande minulý týden a zvolil si takovou zvláštní výmluvu. A pak jsem se ho nenápadně zeptala na něco a v hlavě zase: lžeš mi chlapče.

• Citovat
  • Nahlásit
1650
31.7.20 13:11
@Anonymní píše:
Tušila jsem to, když měl narážky na moje prsa, nehty atd.

Jak narazky na tvoje prsa a nehty? 8o Takze typek te kritizuje, ocumuje dal seznamku a ty resis intuici? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
31.7.20 13:12

Zakladatelko, když má narážky na cokoli a ještě brousí po seznamce, tak ho pošli zpět do oběhu a obnov svůj profil na seznamce. :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 13:12
@kalie píše:
no tak jestli ma tento typ narazek, tak bych ho kopla do prd.ele rychlosti blesku :roll:. Co resis s takovym kostetem?

Protože jsem hodná, naivní a hloupá?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 13:13
@Silverine247 píše:
Jak narazky na tvoje prsa a nehty? 8o Takze typek te kritizuje, ocumuje dal seznamku a ty resis intuici? :think:

Ptal se mě, jestli jsem neuvažovala o zvětšení prsou, o umělých nehtech a prý se mu líbí jiná úprava přirození než moje.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama