Nemám žadné přátele

Anonymní
5.1.20 20:08

Nemám žadné přátele.

Ahoj. Potřebuju se vypovidat.
Je mi 22. (Deti nemam) Studuji dalkově a pracuji sama. Nemam jedinou kamarádku ani kamaráda. Nemam nikoho komu bych mohla jen tak napsat. Je to uz 2,5 roku. Travim cas doma, v obchode a s partnerem. Ten taky netravi cas s prateli, ale má je, pisou mu a nekdy s nimi jde. Nevim co s tim, chci taky s nekym na kavu, popovidat. Nemuzu se nikomu svěřit, zavolat… zkoušela jsem změny na sobě a td. Nevim co dal

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5.1.20 20:13
@Anonymní píše:
Je mi 22. (Deti nemam) Studuji dalkově a pracuji sama. Nemam jedinou kamarádku ani kamaráda. Nemam nikoho komu bych mohla jen tak napsat. Je to uz 2,5 roku. Travim cas doma, v obchode a s partnerem. Ten taky netravi cas s prateli, ale má je, pisou mu a nekdy s nimi jde. Nevim co s tim, chci taky s nekym na kavu, popovidat. Nemuzu se nikomu svěřit, zavolat… zkoušela jsem změny na sobě a td. Nevim co dal
Ahoj. Odkud jsi?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 20:14

Odkud jsi? Zkus nejakou socialni sit a tam nejakou skupinku ve tvem meste napriklad. Nam s manzelem je 33, deti mame dve a take zadne pratele nemame, krom rodiny, me uz zbyl jen tata a s tim se z jistych duvodu nestykam a manzel ma sestru a rodice a s nimi se obcas setkame, ale jinak nam to nevadi. Mame sami sebe a staci nam to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3752
5.1.20 20:15

A co zkusit vyrazit někdy s přítelem? Třeba ti sedne některá z holek jeho kamarádů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4106
5.1.20 20:16
@Anonymní píše:
Je mi 22. (Deti nemam) Studuji dalkově a pracuji sama. Nemam jedinou kamarádku ani kamaráda. Nemam nikoho komu bych mohla jen tak napsat. Je to uz 2,5 roku. Travim cas doma, v obchode a s partnerem. Ten taky netravi cas s prateli, ale má je, pisou mu a nekdy s nimi jde. Nevim co s tim, chci taky s nekym na kavu, popovidat. Nemuzu se nikomu svěřit, zavolat… zkoušela jsem změny na sobě a td. Nevim co dal

tak snad si vystačíš s partnerem, ne,?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
5.1.20 20:25

Já taky nemám žadné kamarády. Jako nějaké hromadné Silvestry na chatách s partou, nebo chození s kámoškou na nákupy a probírání hadrů u mě neprobíhají :nevim:. Mám teda známé, ale těm bych se stejně nesvěřovala, jsou to zkrátka jen známí, ne nějací blízcí lidé, se kterými bych chtěla řešit nějaké osobní záležitosti. Nejlepší kamarádka žije momentálně v Paříži, takže se sice vídáme, voláme, ale rozhodně to, co třeba vidím kolem sebe, že jdou holky spolu do klubu, na véču, apod. není moc možné. Nevadí mi to, zatím jsem nepotkala nikoho dalšího, s kým by mi stálo za to se více přátelit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 20:47

Uherske hradiste -zakl

• Nahlásit
  • Citovat
4106
5.1.20 21:20
@Anonymní píše:
Uherske hradiste -zakl

Toje z Mostu dost daleko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
5.1.20 21:29
@Božislava píše:
Toje z Mostu dost daleko

Ty jsi z Mostu? Já taky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4106
5.1.20 21:38
@yocheved píše:

Z jaké části?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
5.1.20 21:50
@Božislava píše:
Z jaké části?

Bydlela jsem v Odeonu, ale už žiji jinde, díky bohu, takže tam máme už jen byt a občas tam zajedu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
5.1.20 21:51
@yocheved píše:

Dycky Most :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
5.1.20 21:52
@yocheved píše:

Rodné město Vlaďky Erbové :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4106
5.1.20 22:04
@yocheved píše:
Bydlela jsem v Odeonu, ale už žiji jinde, díky bohu, takže tam máme už jen byt a občas tam zajedu. :lol:

To je v centru. Taková ta drahá rezidence?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
5.1.20 22:07
@Božislava píše:
To je v centru. Taková ta drahá rezidence?

To jsou ty byty přímo nad Centralem naproti divadlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama