Život mi utíká mezi prsty

968
5.1.20 19:52

Zivot mi utika mezi prsty

Ahoj holky, mesic leden tak nejak vybizi k bilancovani. Co delate, aby vas zivot „mel smysl“? Mam prvnaka, dobre placenou praci, bydleni. Asi jsem splnila vse, co clovek od zivota ocekava. A presto jsem nespokojena. Zivot se sklada jen z prace, vareni, uklidu, kafe s kamaradkou, navsteva pribuznych, obcas vylet, vyresit hlidani, vyprat, vecer dve deci a cigaro a spat. Je mi tricet a nemam partnera. Citim se hrozne osamela, bez napadu, bez energie, bez konicku. Takhle ten zivot bude vypadat nez vychovam syna? Mozna je to zimou, nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.1.20 19:57
@VitaminC píše:
Ahoj holky, mesic leden tak nejak vybizi k bilancovani. Co delate, aby vas zivot „mel smysl“? Mam prvnaka, dobre placenou praci, bydleni. Asi jsem splnila vse, co clovek od zivota ocekava. A presto jsem nespokojena. Zivot se sklada jen z prace, vareni, uklidu, kafe s kamaradkou, navsteva pribuznych, obcas vylet, vyresit hlidani, vyprat, vecer dve deci a cigaro a spat. Je mi tricet a nemam partnera. Citim se hrozne osamela, bez napadu, bez energie, bez konicku. Takhle ten zivot bude vypadat nez vychovam syna? Mozna je to zimou, nevim.

To bude tou zimou. Jaký máš koníčky?
Je ti teprve 30, to fakt není konečná ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2933

Spis zapadate do blata dennich povinnosti a rutiny. Zkuste si najit vic veci ze kterych se budete radovat. Neco ceho chcete treba dal dosahnout, neco se naucit, nekam se podivat atd. Zivot je kratky na to ho „jen projit, aby byl za mnou“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12774

Táhne mi na 30, bez chlapa, bez přátel, s prací to nemám zrovna růžové.. jedno dítě nezvladatelné adhádě, o druhé nejspíš kvůli němu přijdu, jen co se bude moct samo rozhodnout, že chce být u táty, protože jsou povahově naprosto odlišní, starší je navíc agresivní a vybíjí si to hlavně na mně a na sourozenci.. poslední dobou spíš přemýšlím, že už mě vlastně v životě nic hezkého nečeká.. radu nemám, jen soucítím :hug:
edit: jsem velký introvert a moje koníčky tomu odpovídají, čtení a háčkování.. :lol:

Příspěvek upraven 05.01.20 v 20:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2288
5.1.20 19:58

Je to tou zimou. Taky me vsechno se.re :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
5.1.20 20:02

A co jako chceš? Muže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
5.1.20 20:08

A nebo taky - nevim, co chci a nedam pokoj, dokud to nedostanu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
968
5.1.20 20:08

@DoktorkaZorkaHorká Konicky mam spis pasivni nebo takove, ktere se daji podnikat s ditetem v zadech. To, co bych realne chtela delat, neni kompaktibilni s mou praci a hlidanim. Dite jsem chtela, ale asi jsem si porad jeste nezvykla, jak moc se ten zivot s nim zmeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
5.1.20 20:09

Co by jiné daly za to, kdyby měly takovou situaci. Buďte ráda, že jste v pořádku a máte se dobře. Zbytek se vyřeší, hlavu vzhůru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
968
5.1.20 20:10

@Tamtama Dekuji. Drzim ti palce, at vse dopadne dle tvych predstav. S temi konicky to mam podobne jako ty. Pisu o tom vyse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32319
5.1.20 20:11
@VitaminC píše:
@DoktorkaZorkaHorká Konicky mam spis pasivni nebo takove, ktere se daji podnikat s ditetem v zadech. To, co bych realne chtela delat, neni kompaktibilni s mou praci a hlidanim. Dite jsem chtela, ale asi jsem si porad jeste nezvykla, jak moc se ten zivot s nim zmeni.

Neblazni. prvnak je super, da se jit uz lyzovat, na kolo, ven. Ad. Vecer, ve tme, sla bych cvicit, u nas bezne berou holky sebou deti. Pokud uplne neresis kazdou korunu, mas tolik moznosti. a jsi mlada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
968
5.1.20 20:12

@Radkar1 Ja se nechci rouhat. Jen mi proste v zivote schazi neco, abych se necitila jako stroj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17411
5.1.20 20:14

@VitaminC no a v cem tedy vidis smysl zivota ty? Navic proc si klast tak velke cile, proc ma mit život smysl? Nestaci spokojenost cloveka? Ja tedy smysl zivota vidim ve vybudovani zazemi pro rodinu a jeji spokojeny zivot. Takze pekne bydleni, zodpovědný partner, odpovidajici prace a smysluplne traveny volny cas. Vetsi cile si nekladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
5.1.20 20:15
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12774
5.1.20 20:19
@VitaminC píše:
@Tamtama Dekuji. Drzim ti palce, at vse dopadne dle tvych predstav. S temi konicky to mam podobne jako ty. Pisu o tom vyse.

A to je právě ten problém, já už ani žádné představy nemám. Možná až adhádě bude větší a samostatnější, změním práci, tak třeba zase uvidím v růžovějších barvách. Poslední dobou mě totiž život ukrutně nebaví a nevidím v ničem smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama