Kdy po nemoci očkovat dítě?

2114
21.1.10 17:38

Nemoc-očkování

Ahoj, dcera je nemocná ( rýma, kašel ) a sme pozvaný na příští čtvrtek na očkování. Nevíte jaký odstup by měl po nemoci k očkování být?? Nebo stačí že v ten den bude zdravá? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30641
21.1.10 17:42

Pokud by brala ATB,tak naše doktorka očkuje minimálně týden po dobrání.Protože ATB můžou prý snížit účinek očkování.To ale nebere.Nebo aspoň nepíšeš :nevim:

Nevím,jak velký musí být odstup,ale já bych i tak počkala pár dní po vyléčení.

Naše dr.očkuje jen úplně zdravé děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
21.1.10 18:03

Ahojky,
naše doktorka očkuje aspoň 14dní po nemoci když je i teplota. Když teplotu nemá tak aspoň týden. Určitě zavolej doktorce a ona ti už sama řekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ave
837
21.1.10 18:03

Malý měl virozu asi 14 dni před očkováním a Mudr. očkování odložila asi o měsíc. Já bych zavolala a domluvila se na jiném termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31502
21.1.10 18:07
Sany píše:
Ahoj, dcera je nemocná ( rýma, kašel ) a sme pozvaný na příští čtvrtek na očkování. Nevíte jaký odstup by měl po nemoci k očkování být?? Nebo stačí že v ten den bude zdravá? Díky.

Ahoj minimálně 14 dní…od té doby co bude zdravá…neriskovala bych to naše dr neočkuje ani s rýmou ani kašlem a kor s teplotama to vůbec ne a po uzdravení tak až po 14 dnech dřív ne a já s ní plně souhlasím tělo si potřebuje odpočinout a nabrat nové síly. Očkování ho zase jen oslabí. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30641
21.1.10 18:10

Naše malá má teď neštovice,před tím zánět průdušek - ATB,měla jít na poslední hexu a prevenar a doktorka nám říkala,že minimálně měsíc po neštovicích..Jen tak na okraj,vím,že je to něco jiného :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
25.1.10 11:34

Tak sem volala doktorce a říkala že odstup týden ale lépe 14dní. Díky Vám za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
slunickoo
28.1.10 10:57

Ahojky..chtěla bych se zeptat na to same..

Honzík měl herpanginu, mel ATB, ty dobral v utery.. A přístí týden máme jít na očkovaní PRIORIX,dr.rikala,že je zdravej,tak muze.. Teploty nema od pondeli, nekasle, jen malinko rymu,ale to ma skoro porad..

Tak myslite ze ok????

• Nahlásit
  • Citovat
24324
26.11.14 09:44

Tak si jdu pro radu. Budu ještě nejspíš volat i doktorce, ale zeptám se,,zkušených,, matek :) oVašík má jít dneska na první očkování(hexa a synflorix), už teď vím, že je dám odděleně. Jenže ani ne před 14 dny měl zánět střeedního ucha, ten už má v pořádku, ale měl celkem dlouho horečky - 5 dní, poslední minulé pondělí ráno, od tý doby v pořádku, jen občas pšíkne, občas je to na odsátí, ale žádná katastrofa. Mám ho nechat oočkovat? Nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3409
26.11.14 09:48

Já bych nedala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
26.11.14 10:01

Osobne bych neockovala. Vzdy ockuji tak, aby bylo dite minimalne 14 dni naprosto zdrave, bez teplot, kasle, i rymy.

• Nahlásit
  • Citovat
16365
26.11.14 10:02

Za me ne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59697
26.11.14 10:07

@lleennttiillkkaa nedala bych, ještě minimálně měsíc. Není kam spěchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8782
26.11.14 10:11

Ani při malé rýmě ne ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
26.11.14 10:20

OK jsem stejnýho názoru, že je ještě moc brzo po nemoci, celkově je moc brzo na můj vkus. Jdu volat doktorce, snad bude stejného názoru jako já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama