Nemocenská - moje první!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 276 příspěvků 11.01.19 14:02
Nemocenská- moje první!

Ahoj holky, prosím vás, byla jsem úplně poprvé v životě na nemocenské. Nemocenskou jsem měla od 7.12.do 6.1., zaměstnavatel mi dnes proplatil 11 dní, protože 3 se neplatí. Dostanu ještě od toho 21.12.do 31.12.nemocenskou ze sociálky nebo až v lednu? Pokud ano, do kdy zhruba vyplaceji?

Reakce:
Elishka1
Závislačka 2865 příspěvků 11.01.19 14:12

Dostanes ještě od ossz do 30 dnů od doby, kdy jim zaměstnavatel predal podklady.A podle toho, jak je předal, tak zvlášť nebo dohromady za oba mesice

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >