Nemocná s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sunny1991s
Nováček 4 příspěvky 21.03.18 13:45
Nemocna s ditetem

Holky prosim poradte. Co me ceka kdyz mam diagnostikovanou paranoidni schizofrenii a cekam dite? Beru leky, vse je uz nekolik let v poradku, chodim pravidelne k doktorovi. Mam to i v tehu karte, plus nejaka zprava, kde bych rekla ze je az moc detailne popsany muj zivot ( poslala to tam doktorka) vcetne mych rodicu atd. Takze si poctou i v porodnici. Nevim jakym zpusobem to bude zasahovat do zivota me i ditete. Mam z toho strach a bojim se aby nechteli udelat blazna i z meho ditete, dekuji za odpovedi.

Reklama

Reakce:

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 21.03.18 13:52

@sunny1991s budou tě hodně sledovat, porod a těhotenství ti může vyvolat zhoršení stavu - počítej s tím a choď pravidelně na kontroly

blázna dělaj doktoři i ze zdravých lidí, bohužel dobrý přístup aby pohledal :think: :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 21.03.18 13:53

@sunny1991s tak asi proto to máš všude uvedeno.. nikdo z Tebe blázna dělat nechce, ale spíš je to pro dobro tvoje i dítka, v případě problémů se Ti dostane pomoci.

sunny1991s
Nováček 4 příspěvky 21.03.18 15:03

Mam i lekarsky posudek, ze se muzu o male starat, ale i tak. Jinak jsem uplne v pohode, tehotenstvi bych si temer ani nevsimla, zadne vykyvy nalad atd. Jen nevim jestli mi pak budou i domu chodit nejake kontroly ci neco podobneho, nic kloudneho mi nikdo nechce k tomu rict.

cecetka
Kelišová 6847 příspěvků 21.03.18 15:14

@sunny1991s No a jsi vdana? Nebo zijes s pritelem ve spolecne domacnosti? On ma nejakou podobnou diagnozu? Nebo budes o dite pecovat sama?

Uživatel je onlinedickys
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 21.03.18 15:38

Neboj, z dítěte určitě blázna nikdo dělat nechce. Je dobře, že jsi takhle sledovana, tohle je ošklivá nemoc a v tomhle období se může snadno zvrtnout, ale je to pro dobro všech, nemusis se ničeho obávat :kytka:

sunny1991s
Nováček 4 příspěvky 21.03.18 18:01

Pritel je zdravej, ale pracuje v nemecku, takze po vetsinu casu budu s malym sama. Ale radsi nebudu popisovat jakym zpusobem mi nemoc diagnostikovali. Nikomu jsem nikdy neublizila, ani nijak neohrozovala.ale jakmile to nekomu povim, div me kazdy nezene klackem, ze se me pry boji :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama