Nemocná s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sunny1991s
Nováček 4 příspěvky 21.03.18 13:45
Nemocna s ditetem

Holky prosim poradte. Co me ceka kdyz mam diagnostikovanou paranoidni schizofrenii a cekam dite? Beru leky, vse je uz nekolik let v poradku, chodim pravidelne k doktorovi. Mam to i v tehu karte, plus nejaka zprava, kde bych rekla ze je az moc detailne popsany muj zivot ( poslala to tam doktorka) vcetne mych rodicu atd. Takze si poctou i v porodnici. Nevim jakym zpusobem to bude zasahovat do zivota me i ditete. Mam z toho strach a bojim se aby nechteli udelat blazna i z meho ditete, dekuji za odpovedi.

Reklama

Reakce:

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 21.03.18 13:52

@sunny1991s budou tě hodně sledovat, porod a těhotenství ti může vyvolat zhoršení stavu - počítej s tím a choď pravidelně na kontroly

blázna dělaj doktoři i ze zdravých lidí, bohužel dobrý přístup aby pohledal :think: :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 21.03.18 13:53

@sunny1991s tak asi proto to máš všude uvedeno.. nikdo z Tebe blázna dělat nechce, ale spíš je to pro dobro tvoje i dítka, v případě problémů se Ti dostane pomoci.

sunny1991s
Nováček 4 příspěvky 21.03.18 15:03

Mam i lekarsky posudek, ze se muzu o male starat, ale i tak. Jinak jsem uplne v pohode, tehotenstvi bych si temer ani nevsimla, zadne vykyvy nalad atd. Jen nevim jestli mi pak budou i domu chodit nejake kontroly ci neco podobneho, nic kloudneho mi nikdo nechce k tomu rict.

cecetka
Kelišová 7117 příspěvků 21.03.18 15:14

@sunny1991s No a jsi vdana? Nebo zijes s pritelem ve spolecne domacnosti? On ma nejakou podobnou diagnozu? Nebo budes o dite pecovat sama?

dickys
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 21.03.18 15:38

Neboj, z dítěte určitě blázna nikdo dělat nechce. Je dobře, že jsi takhle sledovana, tohle je ošklivá nemoc a v tomhle období se může snadno zvrtnout, ale je to pro dobro všech, nemusis se ničeho obávat :kytka:

sunny1991s
Nováček 4 příspěvky 21.03.18 18:01

Pritel je zdravej, ale pracuje v nemecku, takze po vetsinu casu budu s malym sama. Ale radsi nebudu popisovat jakym zpusobem mi nemoc diagnostikovali. Nikomu jsem nikdy neublizila, ani nijak neohrozovala.ale jakmile to nekomu povim, div me kazdy nezene klackem, ze se me pry boji :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama