Reklama

Nevím, co si počít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 11:55
Nevím co si počít

Ahoj, mám na vás takovou otázku. Poslední MS jsem měla 1.2. Od té doby nic. :think: Většinou ji mám v rozmezí 25-33 dní. Ovu dny bohužel :nevim: kdy mám. :( Styk jsem měla (nechráněný) až 10.3. Je nějaká možnost těhotenství. Popřípadě co mám dělat. Předem díky za odpovědi, rady. Anonymně kvůli věku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 21.03.18 11:59

Udělej si test, pokud nic, běž k lékaři. I když po tom styku by to asi ještě nemuselo být jasné.
Trošku nechápu ten dodatek anonymu :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 12:05

@pikola já právě nevím jestli není brzo na TT, jinak ti děkuju. To jsem napsala jen kdyby se někdo chtěl ptát proč je to anonymní :andel:
Tohle se mi nestalo ještě nikdy, a nemám se na koho obrátit, tak se ptám tu :)

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 21.03.18 12:11

No spíš bych už dávno řešila tu vynechanou MS. Ale těhotná asi teoreticky být můžeš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 12:28

@P4ja Děkuju, toho se právě bojím. :( Já vim že bych měla, ale to bych musela asi gynekologii, jenže k moji gynekoložce musím chodit alespoň s jedním rodičem a to by byl průser kdyby náhodou zjistili třeba i to že jsem v tom.

LaEllaX
Kecalka 364 příspěvků 21.03.18 12:33

Tak hlavně zkus ten test. Pamatuju si, jak jsem taky jednou měla dlouhé zpoždění a bylo to spíš ze stresu a nervů, že jsem v tom. Test byl negativní, mně se ulevilo a na druhý den jsem to dostala :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 12:38

@LaEllaX Dobře, děkuju. ???? Jen nevím kdy ho mám zkusit, jestli není ještě brzo

LaEllaX
Kecalka 364 příspěvků 21.03.18 12:48
@Anonymní píše:
@LaEllaX Dobře, děkuju. ???? Jen nevím kdy ho mám zkusit, jestli není ještě brzo

Já bych ho zkusila hned ;) stejně jsi z toho čekání v nervech, tak zkus a uvidíš..Třeba tě to uklidní a všechno bude ok. Koneckonců ty obyčejne mama testy bývají v krabičce po dvou, takže můžeš za pár dní zkusit druhý pro jistotu :)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.03.18 12:49
@Anonymní píše:
Ahoj, mám na vás takovou otázku. Poslední MS jsem měla 1.2. Od té doby nic. :think: Většinou ji mám v rozmezí 25-33 dní. Ovu dny bohužel :nevim: kdy mám. :( Styk jsem měla (nechráněný) až 10.3. Je nějaká možnost těhotenství. Popřípadě co mám dělat. Předem díky za odpovědi, rady. Anonymně kvůli věku.

pokud jsi měla poslední ms 1.2., tak si udělej test.. už jsi měla mít dávno po další.. a čistě teoreticky můžeš mít posunutou ovulaci :think: mmchdm, pozdě špekulovat coby kdyby - buď se chráním, nebo nesouložím. To je Ti pod 15, asi, že? jinak si nedovedu představit, proč bys měla chodit k dr s rodiči :think:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 21.03.18 12:50

Určitě si udělej test a to ne jeden. Ať je jistota. Měla sis sehnat postinor dokud byl čas. Nebo Elaone je až pět dní po. No držím ti palce a doufám, že tím strachem ses poučila do budoucna. Ty nechráněná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 13:01

@LaEllaX Dobře, tak ti děkuju.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 13:04

@martina.se Děkuji, je mi 15+ jen mám nějakou divnou gynekoložku, sama to nechápu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 13:06

@kontramatka Děkuju, já myslím že jsem se poučila až moc

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.03.18 13:14
@Anonymní píše:
@martina.se Děkuji, je mi 15+ jen mám nějakou divnou gynekoložku, sama to nechápu

tak proč potom problém? pod zákonem nejsi, nech si napsat HA.. pokud ji nemůžeš, chraň se jinak. Taky je možné změnit lékaře :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 13:18

@martina.se Problém by byli moji rodiče, ta změna ani nepadla. Děkuju moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama