Druhé těhotenství - přenášení nebo naopak dřívější porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 21.03.18 10:24
Druhé těhotenství - přenášení nebo naopak dřívější porod?

Ahoj holky, už jsem tady řešila výběr vhodné porodnice, protože Podolí má mít v termín mého porodu zavřeno. Jenže podle UTZ mám mít termín o týden dřív, kdy má Podolí ještě otevřeno. Tak se chci zeptat těch, co už mají za sebou druhý porod - rodily jste spíš před termínem, v termínu nebo po termínu? A pokud po termínu, většinou s jakým zpožděním? Zejména by mě zajímaly názory těch, kdo u prvního těhu přenášely, tak jestli u druhého nepřenášely? Já jsem první porod měla vyvolávaný, 10 dnů přenášení. A tentokrát mi jde o to, že čtyři dny po plánovaném termínu má začít ta uzávěra v Podolí, takže jestli mám risknout se zapsat tam, nebo jít radši do toho Motola (jak jsem diskutovala u tématu výběru porodnic)? Děkuju!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 21.03.18 10:30

@Pucalkovic Amina
Asi blbá otázka, ale nejde se nahlásit do obou (když je plánovaná uzavírka Podolí)?

Maky.p
Generální žvanilka 24786 příspěvků 21.03.18 10:32

Prvního syna jsem rodila 40+6tt a druhého 41+0tt - po čtyřech letech.

Rive
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 21.03.18 10:33

První dítě jsem rodila 9 dní a druhé 12 dní po termínu.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 21.03.18 10:35

@Pucalkovic Amina první porod 40 tt přesně, druhý vyvolávaný 41+5 tt, nepomohlo vůbec nic :D jinak rozestup 8 let, ale rpý to není až tak důležité.. zaregistruj se prostě jinde :think:

Hadumi
Extra třída :D 13098 příspěvků 21.03.18 10:35

Druhý byl vyvolávaný 3 týdny před TP pro zdrav. stav dítěte. Takže vůůůůůůbec nemůžeš odhadnout, jak to bude podruhé. Můžeš porodit předčasně, na termín, nebo přenášet.

luci.no
Kecalka 305 příspěvků 21.03.18 10:38

@Pucalkovic Amina jestli máš ještě šanci se zapsat do Podolí, tak bych to udělala (když tam chceš rodit). Pokud by byla zrovna uzavírka, tak tě jiná porodnice vzít musí. Ale jestli to v tu chvíli bude zrovna Motol, ti nikdo nezaručí. Pokud bys byla zapsaná v Motole a měli zrovna plnou kapacitu, tak tě ale asi taky nevezmou, nebo se pletu? :think:

Icestar
Závislačka 4131 příspěvků 3 inzeráty 21.03.18 10:44

První 35+6, druhé 38+2

Uživatel je onlineSoňa Zacharová
Závislačka 3290 příspěvků 21.03.18 10:44

@Pucalkovic Amina Já první přenášela vyvolávat začali 40+6 a druhý jsem přenášela do 41+3. Teď u třetího to zatím vypadá že do 40tt nevydržím.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 21.03.18 10:52

@Kelliee Nad tím jsem taky přemýšlela, ale myslím, že to nejde. Že dostaneš do průkazky razítko a tím pádem už ti ho tam jiná porodnice nedá, uviděj, že jsi zapsaná v té první a šmitec.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 21.03.18 10:53

Děkuju, holky, tak koukám, že většina z vás rodila spíš po termínu.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 21.03.18 10:54

@luci.no Taky jsem si říkala, že se zapíšu tam a když budu přenášet, tak si obvolám, která porodnice mě vezme, že má volno. Myslím totiž, že když má Motol plno, tak i když jsi registrovaná, tak smůla. Myslím, že jen přesně v termín porodu mají povinnost ti „držet místo“.

paandatko
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 21.03.18 10:55

Prvni 40+6, druhe vcera 40+2

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 21.03.18 10:56

@paandatko gratuluju :-)

Tichošlápek
Echt Kelišová 8802 příspěvků 21.03.18 11:01

Oba kluci 42tt. Pokud mas k dispozice k přenášení, tak nejspíše budeš přenášet i druhé. Naopak to ale neplatí

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama