Těhotenský deník Busy B nebo Momenteeczech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka328
Kecalka 125 příspěvků 21.03.18 09:18
Těhotenský deník Busy B nebo Momenteeczech?

Ahoj holky, ráda bych si pořídila nějaky těhotenský deníček. Na netu jsem jich moc nenašla, myslela jsem, že bude větší výběr. Našla jsem dva deníky jeden je Těhotenský deník Busy B (prodává jo Bellarose) a druhý je Těhotenský diář od Momenteeczech. Máte některá s nějaký takovým deníkem zkušenosti. Jsou moc hezké, ale zase cenově jsou dost drahé, tak se nechci unáhlit, ale zase nechci si psát deníček jen do obyčejného sešitu. Nebo máte některá zkušenosti ještě s jiným podobným? Děkuji, Lucie

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6645 příspěvků 25.03.18 13:08

@Lucka328 můžu se zeptat kde si našla deník od busy b? Na bellarose jsem nic nenašla. Momenteeczech se mi nelíbí díky

Lucka328
Kecalka 125 příspěvků 26.03.18 18:24

Mají ho přímo na stránkách bellarrose. Snad se tady zobrazí link ;) https://www.bellarose.cz/…y-b-neutral/?…

Kittuli
Kecalka 331 příspěvků 30.04.18 10:50

Ahojik, @Lucka328 mohu se zeptat, zda jsi denicek poridila? Take o nem premyslim a nevim:).

Lucka328
Kecalka 125 příspěvků 10.05.18 13:13

Ahoj @Kittuli, nakonec jsem koupila deník od Momenteeczech. U toho druhého mi vadilo, že je v angličtině. Ten Momenteeczech jsem sehnala na netu od jedné holčiny za výrazně nižší cenu a je opravdu super. Zapíšeš si tam úplně všechno a jsou tam i užitečné rady, což ten deník z Bellarose nemá. :-).

Jity
Stálice 54 příspěvků 11.10.18 16:25

Ráda vás zvu na akci, kde bude na výběr spousta zajímavých zápisníků, diářů, bločků i mnoho jiných věcí.

edit admin: smazán odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >