Těhotenský deník Busy B nebo Momenteeczech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka328
Povídálka 42 příspěvků 21.03.18 09:18
Těhotenský deník Busy B nebo Momenteeczech?

Ahoj holky, ráda bych si pořídila nějaky těhotenský deníček. Na netu jsem jich moc nenašla, myslela jsem, že bude větší výběr. Našla jsem dva deníky jeden je Těhotenský deník Busy B (prodává jo Bellarose) a druhý je Těhotenský diář od Momenteeczech. Máte některá s nějaký takovým deníkem zkušenosti. Jsou moc hezké, ale zase cenově jsou dost drahé, tak se nechci unáhlit, ale zase nechci si psát deníček jen do obyčejného sešitu. Nebo máte některá zkušenosti ještě s jiným podobným? Děkuji, Lucie

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 25.03.18 13:08

@Lucka328 můžu se zeptat kde si našla deník od busy b? Na bellarose jsem nic nenašla. Momenteeczech se mi nelíbí díky

Lucka328
Povídálka 42 příspěvků 26.03.18 18:24

Mají ho přímo na stránkách bellarrose. Snad se tady zobrazí link ;) https://www.bellarose.cz/…y-b-neutral/?…

Kittuli
Kecalka 316 příspěvků 30.04.18 10:50

Ahojik, @Lucka328 mohu se zeptat, zda jsi denicek poridila? Take o nem premyslim a nevim:).

Lucka328
Povídálka 42 příspěvků 10.05.18 13:13

Ahoj @Kittuli, nakonec jsem koupila deník od Momenteeczech. U toho druhého mi vadilo, že je v angličtině. Ten Momenteeczech jsem sehnala na netu od jedné holčiny za výrazně nižší cenu a je opravdu super. Zapíšeš si tam úplně všechno a jsou tam i užitečné rady, což ten deník z Bellarose nemá. :-).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama