Těhotenský deník Busy B nebo Momenteeczech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka328
Povídálka 42 příspěvků 21.03.18 09:18
Těhotenský deník Busy B nebo Momenteeczech?

Ahoj holky, ráda bych si pořídila nějaky těhotenský deníček. Na netu jsem jich moc nenašla, myslela jsem, že bude větší výběr. Našla jsem dva deníky jeden je Těhotenský deník Busy B (prodává jo Bellarose) a druhý je Těhotenský diář od Momenteeczech. Máte některá s nějaký takovým deníkem zkušenosti. Jsou moc hezké, ale zase cenově jsou dost drahé, tak se nechci unáhlit, ale zase nechci si psát deníček jen do obyčejného sešitu. Nebo máte některá zkušenosti ještě s jiným podobným? Děkuji, Lucie

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5274 příspěvků 25.03.18 13:08

@Lucka328 můžu se zeptat kde si našla deník od busy b? Na bellarose jsem nic nenašla. Momenteeczech se mi nelíbí díky

Lucka328
Povídálka 42 příspěvků 26.03.18 18:24

Mají ho přímo na stránkách bellarrose. Snad se tady zobrazí link ;) https://www.bellarose.cz/…y-b-neutral/?…

Kittuli
Kecalka 323 příspěvků 30.04.18 10:50

Ahojik, @Lucka328 mohu se zeptat, zda jsi denicek poridila? Take o nem premyslim a nevim:).

Lucka328
Povídálka 42 příspěvků 10.05.18 13:13

Ahoj @Kittuli, nakonec jsem koupila deník od Momenteeczech. U toho druhého mi vadilo, že je v angličtině. Ten Momenteeczech jsem sehnala na netu od jedné holčiny za výrazně nižší cenu a je opravdu super. Zapíšeš si tam úplně všechno a jsou tam i užitečné rady, což ten deník z Bellarose nemá. :-).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Jágr fotí vnady Kopřivové u moře: Setkal se s Vítem a dostal varování od Novotného

Modelka Veronika Kopřivová (27) odjela na pár dní do Barcelony, kde si užívá... číst dále >

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama