Miminko listopad 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mokan
Kecalka 238 příspěvků 21.03.18 09:04
miminko listopad 2018

Ahoj holky, je tu nějaká nastávající maminka - listopad 2018? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

maaarkeeet
Kecalka 183 příspěvků 21.03.18 09:21

@mokan ahoj, já jsem čerstvě v 9tt, termín zatím vypadá rozhraní října/listopadu, zatím ho nemám stanovený, tak ještě vycházím dle výpočtu na netu. ;)

Lump
Povídálka 29 příspěvků 21.03.18 09:23

Ahoj ;)
Podle MS, bych mela, rodit 9.listopadu, budu mit ale planovany cisar, kvuli predesle komplikaci pri minulem porodu. Takze budu mit termin urcite uz v rijnu.Bude to nase treti, mame dve holky. V kolikatem tydnu jsi?

Uživatel je onlinekrispyna
Kecalka 363 příspěvků 21.03.18 09:51

Já mám 8. Listopadu:))) Ale beru to zatim hodne s rezervou a spis doufam, ze bude uz vsechno v poradku:)

mokan
Kecalka 238 příspěvků 21.03.18 09:53
@Lump píše:
Ahoj ;)
Podle MS, bych mela, rodit 9.listopadu, budu mit ale planovany cisar, kvuli predesle komplikaci pri minulem porodu. Takze budu mit termin urcite uz v rijnu.Bude to nase treti, mame dve holky. V kolikatem tydnu jsi?

ahoj, tak držím palečky! Já ještě nebyla ani u Dr. tak nevím.. ale těhu test mi vyšel pozitívní už minulý týden… Taky to bude moje 3. mimísko :)

Lump
Povídálka 29 příspěvků 21.03.18 10:23
@mokan píše:
ahoj, tak držím palečky! Já ještě nebyla ani u Dr. tak nevím.. ale těhu test mi vyšel pozitívní už minulý týden… Taky to bude moje 3. mimísko :)

U Nas teda neplanovane..ale tesime se :hug: ale beru to s rezervou…zatim je jeste brzo..

mokan
Kecalka 238 příspěvků 21.03.18 10:31
@Lump píše:
U Nas teda neplanovane..ale tesime se :hug: ale beru to s rezervou…zatim je jeste brzo..

u nás totálně neplánovaně :). Musela jsem otěhotnět asi 1. den po menstruaci, jinak si to nedovedu vysvětlit :). Je to pro nás stále ještě šok.. Doufám, že se s tím nějak poperu :). A doma mám 2 kluky tak snad se podaří princezna :)

Lump
Povídálka 29 příspěvků 21.03.18 10:49
@mokan píše:
ahoj, tak držím palečky! Já ještě nebyla ani u Dr. tak nevím.. ale těhu test mi vyšel pozitívní už minulý týden… Taky to bude moje 3. mimísko :)
U Nas teda neplanovane..ale tesime se :hug: ale beru to s rezervou…zatim je jeste brzo..
@mokan píše:
u nás totálně neplánovaně :). Musela jsem otěhotnět asi 1. den po menstruaci, jinak si to nedovedu vysvětlit :). Je to pro nás stále ještě šok.. Doufám, že se s tím nějak poperu :). A doma mám 2 kluky tak snad se podaří princezna :)

Ja zas musela otehotnet dllouho pred ovulaci..tak tyden, jinak to taky neni mozny :mrgreen: ja bych chtela opet holcicku :D

mokan
Kecalka 238 příspěvků 21.03.18 11:31
@Lump píše:
Ja zas musela otehotnet dllouho pred ovulaci..tak tyden, jinak to taky neni mozny :mrgreen: ja bych chtela opet holcicku :D

no, však já taky. Ovulace normálně probíhá kolem 14 dne po menstruaci a já ji tudíž musela mít asi už 7. den:) takže hned po skončení krvácení…

Aaajik
Nováček 8 příspěvků 22.03.18 20:57

Ahoj holky, hlásím se do klubu :D. podle MS bych mela mít termín 10. Listopadu. Prvni utz byl v 6tt a zatím byla jen dutinka. Ted jsem 7tt a další utz je za 2 týdny, takže ještě další 2 neuvěřitelně dlouhé týdny.. :srdce: jinak nám se podařilo úplně napoprvé, takže su moc rada, ze to bylo bez stresu, je to naše první :srdce:

Lump
Povídálka 29 příspěvků 30.03.18 10:08

Holky tak jak Vam je?
Ja byla na kontrole minuly patek..spinila jsem..vse v poradku..mimi odpovidalo 7+2 a srdicko tlouklo.Pred 2 dny jsem opet trochu spinila.Snad je vse v poradku.Na kontrolu jdu az 18.dubna

mokan
Kecalka 238 příspěvků 01.04.18 11:25
@Lump píše:
Holky tak jak Vam je?
Ja byla na kontrole minuly patek..spinila jsem..vse v poradku..mimi odpovidalo 7+2 a srdicko tlouklo.Pred 2 dny jsem opet trochu spinila.Snad je vse v poradku.Na kontrolu jdu az 18.dubna

ahoj, tak já byla ve čtvrtek a mám 6+1, mimi bylo konečně trochu vidět:),a má 3,5mm :). A jak mi je? šíleně zle! vůbec to nedávám :(. dopo ještě… ale k večeru je to hrůza… je chodím a polykám sliny a pořád mne natahuje. Fuj, už aby to přešlo… Ale u předchozích těhu to přešlo asi po 5 měsících :(.
Kontrolu a odběry na lačno mám 17.4.

alameda
Kecalka 284 příspěvků 01.04.18 14:04

Ahoj, jsem nejak na prelomu 6/7 tt, v utery byla na utz jen dutinka, ve ctvrtek jdu znova na utz. Nemi mi vubec nic, spis nejak nemam na nic chut. Ale silene me boli prsa. Cekam 3. ditko, totalne neplanovane…

mokan
Kecalka 238 příspěvků 01.04.18 14:39
@alameda píše:
Ahoj, jsem nejak na prelomu 6/7 tt, v utery byla na utz jen dutinka, ve ctvrtek jdu znova na utz. Nemi mi vubec nic, spis nejak nemam na nic chut. Ale silene me boli prsa. Cekam 3. ditko, totalne neplanovane…

Jsem na tom stejně, taky 3.

alameda
Kecalka 284 příspěvků 01.04.18 19:04

@mokan jak mas stare deti?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama