Pohyby miminka 23. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 19:30
Pohyby miminka 23tt

Ahojky jsem 23 tyden do ted jsem citila pravidelne minimalne kazdy vecer kdyz jsem lehla jak miminko řádí.. ale dnes vubec nic.. jsem docela nervozni ale zas si rikam ze se mi opravdu z niceho nic vylouplo brisko.. nemuze to ovlivnit ze tam ma trebas vic mista? Nebo mam plasit

Přečtěte si článek: Jak probíhá 23. týden těhotenství?

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.03.18 19:32
@Anonymní píše:
Ahojky jsem 23 tyden do ted jsem citila pravidelne minimalne kazdy vecer kdyz jsem lehla jak miminko řádí.. ale dnes vubec nic.. jsem docela nervozni ale zas si rikam ze se mi opravdu z niceho nic vylouplo brisko.. nemuze to ovlivnit ze tam ma trebas vic mista? Nebo mam plasit

v tomhle tt bych neplašila, dítko se mohlo otočit.. ale pokud váháš, zajeď na KO

Soňa Zacharová
Nováček 20.03.18 19:37
@martina.se píše:
v tomhle tt bych neplašila, dítko se mohlo otočit.. ale pokud váháš, zajeď na KO

Jak píše Martina mimi se mohlo otočit a kope dovnitř mě to občas taky stane a to jsem 24tt ale pokud máš pochyby tak dojdi na kontrolu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 19:54

No a myslite te velikost briska ktere se opravdu zvetsilo pres noc muze mit vliv? ze najednou pohyby mimca necitim nebo o neco mene?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 20.03.18 20:41
@Anonymní píše:
No a myslite te velikost briska ktere se opravdu zvetsilo pres noc muze mit vliv? ze najednou pohyby mimca necitim nebo o neco mene?

Mela jsem to hodne podobne..kolem 22-23 tt jsem najednou jakoby prestala citit pohyby…plasila sem samo, kazdej si tukal na celo…vecer se miminko vzdy aspon na chvilku ozvalo, pak celej den opet nic a ja na prasky :mrgreen: je to asi tim, ze se skokove zvetsi deloha, mimi se otoci a kope dovnitr…jedno s druhym ;) ja nikam nejela…ted jsem 28tt a citim temer porad, uz i jen jak se tam otaci :srdce: pokud se ale chces uklidnit, tak si radsi zajed ;) lepsi kontrolni utz nez se nervovat, to je pro toho mrnouska horsi ;) tak se drz :kytka: ale uplne, jako bych se v tom videla :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.03.18 09:19
@Anonymní píše:
No a myslite te velikost briska ktere se opravdu zvetsilo pres noc muze mit vliv? ze najednou pohyby mimca necitim nebo o neco mene?

mrně se mohlo jinak uložit, to bude celé ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >