Reklama

Pohyby miminka 23. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 19:30
Pohyby miminka 23tt

Ahojky jsem 23 tyden do ted jsem citila pravidelne minimalne kazdy vecer kdyz jsem lehla jak miminko řádí.. ale dnes vubec nic.. jsem docela nervozni ale zas si rikam ze se mi opravdu z niceho nic vylouplo brisko.. nemuze to ovlivnit ze tam ma trebas vic mista? Nebo mam plasit

Přečtěte si článek: Jak probíhá 23. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.03.18 19:32
@Anonymní píše:
Ahojky jsem 23 tyden do ted jsem citila pravidelne minimalne kazdy vecer kdyz jsem lehla jak miminko řádí.. ale dnes vubec nic.. jsem docela nervozni ale zas si rikam ze se mi opravdu z niceho nic vylouplo brisko.. nemuze to ovlivnit ze tam ma trebas vic mista? Nebo mam plasit

v tomhle tt bych neplašila, dítko se mohlo otočit.. ale pokud váháš, zajeď na KO

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 20.03.18 19:37
@martina.se píše:
v tomhle tt bych neplašila, dítko se mohlo otočit.. ale pokud váháš, zajeď na KO

Jak píše Martina mimi se mohlo otočit a kope dovnitř mě to občas taky stane a to jsem 24tt ale pokud máš pochyby tak dojdi na kontrolu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 19:54

No a myslite te velikost briska ktere se opravdu zvetsilo pres noc muze mit vliv? ze najednou pohyby mimca necitim nebo o neco mene?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 20.03.18 20:41
@Anonymní píše:
No a myslite te velikost briska ktere se opravdu zvetsilo pres noc muze mit vliv? ze najednou pohyby mimca necitim nebo o neco mene?

Mela jsem to hodne podobne..kolem 22-23 tt jsem najednou jakoby prestala citit pohyby…plasila sem samo, kazdej si tukal na celo…vecer se miminko vzdy aspon na chvilku ozvalo, pak celej den opet nic a ja na prasky :mrgreen: je to asi tim, ze se skokove zvetsi deloha, mimi se otoci a kope dovnitr…jedno s druhym ;) ja nikam nejela…ted jsem 28tt a citim temer porad, uz i jen jak se tam otaci :srdce: pokud se ale chces uklidnit, tak si radsi zajed ;) lepsi kontrolni utz nez se nervovat, to je pro toho mrnouska horsi ;) tak se drz :kytka: ale uplne, jako bych se v tom videla :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.03.18 09:19
@Anonymní píše:
No a myslite te velikost briska ktere se opravdu zvetsilo pres noc muze mit vliv? ze najednou pohyby mimca necitim nebo o neco mene?

mrně se mohlo jinak uložit, to bude celé ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >