Nemocné dítě a návštěva u otce

Anonymní
9.5.17 11:21

Nemocné dítě a návštěva u otce

Ahoj, mám nemocné dítě - antibiotika (kašel, rýma),jsem na paragrafu a otec dítěte (nežijeme spolu) přesto trvá na tom že si ji na víkend vezme, má naplánovaný celodenní výlet a byli by venku. O tom, že to není vhodne jsem mu říkala, nechce nic slyšet. Prý má na to právo. Opravdu mu musím dítě vydat? Kdyby alespoň nelitali venku a byli doma, tak by to asi šlo, ale na celý den ven??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

zoy
1498
9.5.17 11:29

Tak je úterý :nevim: Od kdy má dítě ATB? Pokud máš pochybnosti, tak zajdi v pátek k dr. a nech si od ní napsat, co dítě o víkendu smí a nesmí a seznam s tím otce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.17 11:35

Ode dneška má atb. To není špatný nápad s tím lékařem v pátek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
26202
9.5.17 11:42

Pokud toho nezneužíváš a dítě není „nemocné“ pokaždé, když ho má mít otec, tak nechápu, který normální táta by táhnul dítě s ATB na výlet. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
9.5.17 11:43

No, myslím že otec má nárok na dítě i nemocne. je to i jeho ditě. snad neni takový de..bil že by taha dítě ven v horečkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1343
9.5.17 11:48

At ho prijde navstivit k vam, treba na cely den, muzou v posteli hrat ruzne hry nebo koukat spolecne na pohadky. nemocne dite bych nenechavala nikde trajdat. A chapu, ze otec ma pravo i na nemocne dite, ale…neni nemoc nako nemoc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.17 11:55

Tak holka začala chodit do školky, tak je teď nemocná. Navíc jsem mu nabízela, že si to můžou vynahradit jiny víkend, nechce..Jinak se na styku shodneme a vlastně ani nedodržujeme soudni dany styk - vídají se častěji. Teď se ale sprajcnul, že si ji vezme i přes antibiotika, že má být teplo, tak že venku být může..Jsou ji necelý tři roky

• Nahlásit
  • Citovat
12071
9.5.17 12:01

ATB znamená klid po celou dobu užívání + žádné sluníčko
Tudíž bych dítko dala do pece (aspoň si vydychnes) ale at chce ci ne, musí pan pochopit smysl léčby. Estli chce jit s ditkem na celodonak i dále, tak bych jeho rozhodnuti neakceptovala
Dej mu číslo na pediatra at to slyší od odborníka
Preji klidne vyřešení a ditku brzké uzdraveni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
9.5.17 12:07
@Anonymní píše:
Tak holka začala chodit do školky, tak je teď nemocná. Navíc jsem mu nabízela, že si to můžou vynahradit jiny víkend, nechce..Jinak se na styku shodneme a vlastně ani nedodržujeme soudni dany styk - vídají se častěji. Teď se ale sprajcnul, že si ji vezme i přes antibiotika, že má být teplo, tak že venku být může..Jsou ji necelý tři roky

Zprávu do doktorky bych mu poslala mailem. Abych měla v ruce důkaz, že byl otec informován. Dítě s ATB nemá co lauzrovat nikde venku a to ani v případě, že je hezky (kromě toho, že nesmí na sluníčko).
Já jsem děti běžně dávala s ATB, ale u nás šlo jen o to, že je táta převezl k sobě. Na tom, že by děti musely ležet, jsem samozřejmě netrvala, protože s rýmou a kašlem se neleží, ale ven děti nechodily. Děti s ATB neležely ani u mě, pokud jim nebylo špatně. Dodržoval se klidový režim, ale žádné courání nikde nebylo.
Nabídni mu možnost být s dcerou na OČR, přepsat by to šlo v případě, že se jí přitíží. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.5.17 12:14

On a OCR?? Haha, to by mě poslal hodně rychle k šipku. On nejde a děckem koupit ani pitomý boty protože si chce čas strávený spolu užít a ne si s něčím dělat hlavu. Zkrátka je dobrej akorát na hraní ale na starání se to ne. Podle mě chce být před malou za hvězdu, že ji vzal tam a tam a následky jsou mu případně fuk.

• Nahlásit
  • Citovat
12071
9.5.17 12:57

Mluví z něj ješitnost, asi ti ještě neodpustil…to je ale vas boj
Děťátko je male a neni to hračka
Jsem na pana (mam to se svým ex podobne) estli bude takovou peci věnovat i zpruzene pubertalni osobě
Todle si nenech líbit, vše je vždy o domluvě a ne aby jeden diktoval jak to bude
Ještě jednou, výlet v žádném případě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57484
10.5.17 13:20
@Kobea píše:
Zprávu do doktorky bych mu poslala mailem. Abych měla v ruce důkaz, že byl otec informován. Dítě s ATB nemá co lauzrovat nikde venku a to ani v případě, že je hezky (kromě toho, že nesmí na sluníčko).
Já jsem děti běžně dávala s ATB, ale u nás šlo jen o to, že je táta převezl k sobě. Na tom, že by děti musely ležet, jsem samozřejmě netrvala, protože s rýmou a kašlem se neleží, ale ven děti nechodily. Děti s ATB neležely ani u mě, pokud jim nebylo špatně. Dodržoval se klidový režim, ale žádné courání nikde nebylo.
Nabídni mu možnost být s dcerou na OČR, přepsat by to šlo v případě, že se jí přitíží. ;)

a o řekl kdo? matka, Kobea…
Naši byli s ATB venku kolikrát, i s posvědcením doktorky ( a tím nemyslím jen svou osobu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
10.5.17 13:35
@Lama Lama píše:
a o řekl kdo? matka, Kobea…
Naši byli s ATB venku kolikrát, i s posvědcením doktorky ( a tím nemyslím jen svou osobu).

Vím od jiných, že s ATB se nemá chodit na sluníčko, důvod neznám. A pokud má dítě třeba zápal plic, tak si myslím, že nemá venku co dělat. Moje děti nikdy nesměly ven s ATB na plicní nebo průduškové choroby. Já jsem je nechala přejít do auta nebo k našim na hlídání, ale aby byly děti venku, tak to nebyly. Zákaz od lékařky.

• Nahlásit
  • Citovat
57484
10.5.17 13:37
@Kobea píše:
Vím od jiných, že s ATB se nemá chodit na sluníčko, důvod neznám. A pokud má dítě třeba zápal plic, tak si myslím, že nemá venku co dělat. Moje děti nikdy nesměly ven s ATB na plicní nebo průduškové choroby. Já jsem je nechala přejít do auta nebo k našim na hlídání, ale aby byly děti venku, tak to nebyly. Zákaz od lékařky.

Tak já to pochopila tak, že tu píšeš obecnou pravdu, že s ATB se nesmí ven. Ted to vypadá, že v případě tvých dětí a jejich nemoci to lékařka nedoporučila. Nebo ty znáš nějaká bližší specifika tohoto konkrétního případu zakladatelky, aby jsi zhodnotila i je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama