Nemocné nehtíky?

37
26.2.21 22:49

Nemocné nehtíky?

Ahoj,

prosím, nemáte někdo zkušenost se slabými nehtíky na nožkách a navíc vypadají jako popraskané nebo poškrábané, jsou na nich takové mapy. Může to být špatnou výživou? Nebo suchou kůží?

Moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12407
26.2.21 23:42

Asi neporadim, nikdy jsem se nad tim nepozastavovala, ale nejmladsi dcera ma uplne stejne. Do 2r odmitala cokoliv mlecneho, nevim, zda to muze souviset, ted uz mlecne ji a nehty stale stejne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
27.2.21 17:09

Děkuji za reakci. Já stále kojím a mléčné výrobky taky jíme, tak tím to myslím nebude. Kamarádka mi napsala, že si myslí, že má hodně suchá lůžka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
27.2.21 20:58

Děkuji za reakci. Já stále kojím a mléčné výrobky taky jíme, tak tím to myslím nebude. Kamarádka mi napsala, že si myslí, že má hodně suchá lůžka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.2.21 13:11

Tak takové nehtík měl syn jako malý také, i se mu dost lámaly a zatrhávaly..nevím přesně kdy, ale časem jak rostl se mu to upravilo, a teď v 6 letech má nehty úplně normální..také jsem to řešila a vlastně na nic nepřišla..🙂dcera (18m) má teď nehtíky to samé dle fotek, ale už mě to neznepokojuje, předpokládám, že z toho také vyroste..🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat