Reklama

Nemocnice Bulovka, může se mnou přítel na předporodní pokoj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

00verča00
Stálice 68 příspěvků 15.09.18 20:37
Nemocnice Bulovka

Ahoj, je tu někdo kdo rodil na Bulovce? Může se mnou přítel na předporodní pokoj? Nebo až úplně k porodu na sál? Děkuji

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bulovka

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 15.09.18 21:17

Na hekárnu ne, ale třeba já na ní vůbec nebyla.

fotze
Kecalka 277 příspěvků 15.09.18 23:39

Pokud bude volno tak ano, jinak jsou predporodni pokoje dvouluzaky, takze tam byt nemuze, pokud byste tam byly dve, nebo hrozilo, ze tam dve budete. Ja tam treba rodila uplne sama na celym oddeleni

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >