Nemocnice Mělník

8606
26.5.17 23:07

Nemocnice Mělník

Zdravím všechny!
Ráda bych se zeptala, zda máte některá čerstvou zkušenost s nemocnicí Mělník - gynekologií, jak jste byly spokojené, jak to tam chodí apod.
Předem děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8606
27.5.17 23:32

Tak nic? Nemáte nikdo zkušenost? :,(
Já doufám, že jsou milí, příjemní a že bude vše ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.8.19 08:43

Ahoj, sice je to už déle, ale zkusím to…
Máš tedy zkušenost? Bohužel mě tam zákrok asi nemine a už teď mám z toho hrůzu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.19 08:50

Jejda, s gyn ne, ale mama tam lezela na interne se zapalem plic. Doslova ji zachranili zivot a pry byli i fajn. Jen jidlo hnus :poblion: drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.8.19 09:37

@Kačus82 v žádné nemocnici není dobré jídlo :mrgreen: Já tedy doufám, že se na jídlo nezdržím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.19 10:33
@Petko píše:
@Kačus82 v žádné nemocnici není dobré jídlo :mrgreen: Já tedy doufám, že se na jídlo nezdržím :mrgreen:

Pravda, kdyz si vzpomenu na brkasi z Podoli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
3.8.19 11:05

@Petko ahojky :mavam:
Já na Mělníku ležela, jak na gynde, rak nahoře v porodnici a můžu říct, že paráda :) Tedy az na jidlo, doporučuji vlastní no :mrgreen:
Ale samozřejmě, vse je o lidech a záleží, kdo narazí na jakou sestru a jakou ma zrovna náladu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
3.8.19 11:56

@Petko ja uz mam po zákroku a nsprists spokojenost, na gynekologii. Respekt k soukromí a odbornost, super. Teď zvažuji porod tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
3.8.19 11:57

@Kačus82 to jste nebyly, ženy, asi nikdy v Thomayerovce. Tam to bylo strašný, jídlo. Možná už se polepsili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.8.19 12:16

@g.sandova mám hrůzu už teď :mrgreen: Bohužel nevydařené těhotenství, tudíž mě bude čekat s nejvetší pravděpodobností revize nebo já vlastně vůbec nevím, co mě čeká… :roll:
Teda doufàm, že to na Mělníku vůbec dělají… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.8.19 12:17

Jinak mělnická porodnice za mě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
3.8.19 12:42

@Petko dělají. Zkus počkat, až to samo odejde. Já zvolila potratovou tabletu, jde to, ale v Melnice mi ji nedali. Nak9nec v jiném městě. Oni s tím mají problém, chtějí hned revizi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.8.19 13:02

@g.sandova bohužel já už jsem dále.. vyšel mi pozitivní screening v 1. trimestru.. čekám, na úterý na gennet, kde mi to potvrdí a odeberou cosi, aby přišli na to, co to způsobilo. Ani utz nedopadl dobře, takže počítám, že to pak bude frmol, abych to měla, co nejdříve za sebou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
3.8.19 13:14

@Petko aha, tak to jsi v jiné situaci. Tak to mě mrzí. V kolikatem jsi týdnu? Já vloni měla zamlkle v 7.tt, tak jsem ne chtěla revizi.
Tak držím pěsti, ať to máš za sebou. Tam není šance, že je to ok, vid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
3.8.19 13:16

@Petko kdyby se ti chtělo, napiš mi, jak probíhá porod v Melnice, třeba do sz. Už tedy děti, dítě máš?
Tohle je smutný, když to nevyjde. Já už jsem v 19.tt teď, ještě mě čeká utz ve 20. Tak snad to bude dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama