Nemůžu otěhotnět, prosím o rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 23:54
Nemůžu otěhotnět,prosím o rady

Zdravím všechny a předem děkuji za rady. Nemohu 2 roky otěhotnět a už jsem bezmocna, mate někdo zkušenosti, co Vám pomohlo, čím to bylo, apod.? Podotýkám, ze ovulaci mám, i když si nemerim bt tak ovulaci poznám, jelikož mám bolesti při ovu, naposled mi dr řekl při ultzv ze se blíží ovu, ha jsem nikdy nebrala, jen jeden měsíc. Je mi 27,žádné zdravotní problémy. Co se tyče plodnosti, dr mi řekl ze vyšetření mě a mého partnera necháme na příští rok ????‍♀️ :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Extra třída :D 10181 příspěvků 09.09.19 23:57

Na vyšetření u gynekologa čekat nemusíš. Po dvou letech se rovnou objednej do CARu, všechna vyšetření si tam udělají sami a líp než gynekolog.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2259 příspěvků 10.09.19 00:00

Tak pokud se snažíte otěhotnět dva roky, přístup Gynekologa mi příjde vice než laxní. Oni s tímto problémem obecně moc nepomohou. Od toho jsou Centra asistované reprodukce (CAR), které najdeš v každém velkém městě. Nepotřebuješ doporučení, objednej se a na nic nečekej. Vyšetří tebe i partnera a navrhnou řešení. Hodně štěstí :kytka:

Marlovee
Kecalka 320 příspěvků 10.09.19 00:07

Rozhodně bych buď změnila gynekologa, nebo bych šla rovnou na kliniku. Nemusíte hned absolvovat umělé oplodnění, ale na klinice vám udělají všechny potřebné vyšetření, na jednom místě, jsou zaměření na léčbu neplodnosti, takže přístup je úplně jiný, než u gynekologa. Mluvím z vlastní zkušenosti, my ztratili spoustu času s mým laxním gynekologem. Držím palce :hug:

Denda9
Kecalka 222 příspěvků 10.09.19 00:08

Ahoj, my se snažíme 2,5 roku, po roce mi gynekoložka nabídla CAR, řekla jsem že to zkusíme ještě rok přirozeně, tedy po dvou letech, my do ruky opět dávala žádanku do Pronatalu, s díky jsem přijala, nyní jsme na tom tak že víme že chyba je na mé straně ( já 26 let, manžel 31 let), proběhla veškerá vyšetření ( mimochodem mi zjistili i jinou nemoc) takže velice přínosné. Nyní máme za ssebou 1× neúspěšné IUI a tento měsíc nás čeká druhé. Radím na nic nečekej, 2 roky jsou už dlouhá doba na to aby to gyndař odkládal další rok. Přeji hodně štěstí

• jináč ber určitě listovku a nějaký vitamány na podporu těhu :potlesk:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 00:42

Jste zlatý holky, děkuji za odpovědi. Už jsem z toho zoufalá :,( A do toho CARu nás objednam a doufám ze nás nečeká nic nepříjemného i když s tím spis počítám :(

Denda9
Kecalka 222 příspěvků 10.09.19 00:44
@Anonymní píše:
Jste zlatý holky, děkuji za odpovědi. Už jsem z toho zoufalá :,( A do toho CARu nás objednam a doufám ze nás nečeká nic nepříjemného i když s tím spis počítám :(

Oni ti pomůžou :) neboj se

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 00:56

My se teda snazili rok, pak jsem to zacala resit v CARu. U me a i muže vse vypadalo ok. Doporucili mi vyšetření vajecniku laparoskopicky. Vydesilo me to a odlozila to. Pak se toho hodne udalo. Umrti v rodine, rekonstrukce a my přestali na chvili vnímat snazeni. Bum jsem tehotna. Psychika dělá nejvic (pokud vam vyjdou testy ok).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 05:53

Ahoj, tak my si rekli ze chcem uz konecne rodinu.. Cely mesic jsme to delali kazdy den krome menstruace… A nic… Tak jsme dalsi mesic delali treba jen jednou dvakrat za tyden, a ono se podarilo :lol: zkuste si dat aspon dva tydny pauzu a pak se to mozna podari :hug:

Yves6511
Kecalka 421 příspěvků 10.09.19 06:44

Nás poslal můj doktor hned po roce planého snažení, a po šesti měsících strávených běháním po CARu čekáme vytoužené miminko. V době snažení mi bylo 28, otěhotněla 29. Není na co čekat, čas letí..
e. abych to uvedla na pravou míru, nenašli ani jednomu z nás nic závažného, jen mi po 8 letech braní HA srovnali cyklus a dali euthyrox na nepatrně sníženou funkci štítné žlázy. vyšlo nám hned první IVF.. :mavam:

KKatka23
Echt Kelišová 9413 příspěvků 10.09.19 06:54

Mě bylo 22, když jsem poprvé potratila a pak nám třičtvrtě roku trvalo než se povedlo počít znovu. Byla jsem z toho nervní, říkala jsem to svojí gyndařce a ona hned říkala, že jak se na to budu cítit a jak budu chtít, tak začneme s tím něco dělat. Velice mě to uklidnilo a řekla jsem, že teda po prázdninách a to už jsem otěhotněla sama od sebe. Přístup tvého gyndaře im přijde laxní, objednala bych se do caru sama, možná i změnila gyndaře 8)

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 4480 příspěvků 10.09.19 07:20
@Anonymní píše:
Zdravím všechny a předem děkuji za rady. Nemohu 2 roky otěhotnět a už jsem bezmocna, mate někdo zkušenosti, co Vám pomohlo, čím to bylo, apod.? Podotýkám, ze ovulaci mám, i když si nemerim bt tak ovulaci poznám, jelikož mám bolesti při ovu, naposled mi dr řekl při ultzv ze se blíží ovu, ha jsem nikdy nebrala, jen jeden měsíc. Je mi 27,žádné zdravotní problémy. Co se tyče plodnosti, dr mi řekl ze vyšetření mě a mého partnera necháme na příští rok ????‍:female_sign:️ :zed:

Pokud zene nejde otehotnet lekaz ji po roce uz nekam posila tvuj lékař je zvláštní 8o…Me se nedarilo otehotnet kolem 6mesicu lekarka hned zacla jednat a za 2mesice jsem tehotna byla.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 10.09.19 07:31

Jedte na mesic nekam na dovcu. V zime dejte Asii. Vypnes a uvidis jak to pujde. Co prace? Mas nejskou narocnou a stresujes se? Jit na kliniku muzes kdykoliv, jak zminujou holky.

Kotatko03
Echt Kelišová 8886 příspěvků 10.09.19 07:47

Domluvte si konzultaci v CAR, 2 roky je poměrně dlouho.

Čičorečka
Závislačka 2813 příspěvků 10.09.19 08:00
@Micaella22 píše:
Jedte na mesic nekam na dovcu. V zime dejte Asii. Vypnes a uvidis jak to pujde. Co prace? Mas nejskou narocnou a stresujes se? Jit na kliniku muzes kdykoliv, jak zminujou holky.

Jít do CARu je mnohem praktičtější a rozumnější rada. Jednak málokdo má čas a prostředky na měsíční dovolenou v Asii, druhak sebelepší dovolená nepohyblivé spermie nepošťouchne. Například. Dovolená na zrelaxování ano, ale až po tom, co vyloučí zdravotní problém, který jim v početí brání.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama