nemůžu se přihlásit

Anonymni
6.5.09 15:35

nemůžu se přihlásit

Ahoj všem

mám problém- nemůžu se přihlásit- máte stejný problém?

Ještě ráno mi to fungovalo a teď už ne.

Bohužel nepřihlášená Martina (maminkamartina)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
6.5.09 16:14

Vymaž si cookies a restartuj :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17010
6.5.09 16:19

Ahoj Lesino,
mám též problém, chci napsat příspěvek a nechce mi to napsat písmenka, přitom klávesnice normálně píše - vyzkoušeno v textovém souboru a text zkopírovat jde, smajliky napsat šly, ale pak nešly vymazat, pak to zase najednou šlo a pak to udělalo ještě jednou, ale hned se to zase spravilo, teď píšu normálně, je emimino přehlcené?

mám tento problém jenom já? nebo i někdo jiný

díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.5.09 16:53

Tak mi to nejde ani teď po vymazání, restartování a ani na jednom prohlížeči.
Navíc když se pokouším to odeslat tak mi to pořád píše něco ohledně spamu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.5.09 16:54

tak teď se to odeslalo, ale asi 18× to nešlo a psalo to o spamu- pravděpodobný spam?!- něco takového a psala jsem pořád to stejné… a přihlášení nefunguje stejně

nepřihlášená maminkamartina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.5.09 17:02

tak já už nevím co dál- jsem maximálně vytočená :evil: :evil: nejde mi to a nemůžu s tím nic dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
1752
6.5.09 17:12

taky mi to ráno nešlo, ale pomohlo mi smazat komplet celou historii a teď už to šlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.5.09 17:16

já jsem právě taky vymazala všechno a v obou prohlížečích co mam, pak jsem to taky 2× restartovala a nic :(

maminkamartina

• Nahlásit
  • Citovat
2047
6.5.09 17:20

Ahoj, taky mi tohle delá. Ale když se přihlašuji přes Google. Přes exploler to nedělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.5.09 17:25

mě se vždycky přihlásit šlo, už jsem i koukala na přihlašovací údaje (do toho emailu, co jsem dostala při přihlašování) a vše je stejné.

Zkoušela jsem se přihlašovat prohlížečem IE a Mozillou a na obou dvou jsem vymazala nejdřív cookies, pak vše (historii, hesla, formuláře...........- žehož teď samozřejmě lituju, bo to bylo jak je vidět k ho*nu) a restartovala jsem to jak mi psala Lesina (což ani nemusela, bo my to došlo, že to může být tím), ale stejně nic.

Myslím, že je chyba na serveru emimino

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.5.09 19:00

tak pořád nic :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.5.09 19:07

ani ten email mi nedošel- ohledně hesla.

Zkoušela jsem, jestli mi přijde z emimina ten potvrzovací kód a prí ihned- no nevím, ale ihned si představuju dejme tomu do 10 minut, ale já už na něj čekám 4 hodiny :twisted: :twisted: a před chvílí jsem si o něj opět požádala a zase nic.

Tak že by tu na mě asi kašlali?

Ono jim to funguje, tak proč by se starali o jiný, že :evil: :evil:

No nic, ještě počkám do zítřka a pokud to nepůjde, tak se tu na to můžu vy.......
Ani nový přihlášení nemůžu udělat, bo samozřejmě mam už jedno na svůj email, tak mi to na ten stejný nechce udělat a přeci si kvůli tomu nebudu zakládat zase nový.

To by mě teda fakt mohlo :evil: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.5.09 08:52

A zase pořád nic- prostě mi to furt nejde. :evil: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
8.5.09 16:34

díky za opravu- už mi to jde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.5.09 18:30

Ahojky Lesi,prosím tě,mě to přihlášení taky nejde,už asi 14 dní,zkoušela jsem už psát dotaz do jiné diskuze,ale nikdo se mi neozval,mám naprosto stejný problémy jako maminkamartina,moje přihlašovací údaje to nebere a na mail mi to taky nepošle ověření hesla,zkoušela jsem to nesčetněkrát,prosím,prosím pomoc,nepřihlášená Paradise červňátka 2008

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama