Nemůžu spát - manžel chrápe

Anonymní
8.5.20 13:51

Nemůžu spát, chrápání

Ahoj všem, potřebuju to ze sebe ventilovat, protože už nevím, jak dál, omlouvám se za anonym, ale vzhledem k soukromí.,to snad pochopíte.
Už okolo roku a čtvrt jsem se pořádně nevyspala, protože manžel příšerně chrápe. Dneska jsme se kvůli tomu pohádali a on odjel ke známým, původně jsme měli jet spolu., Ale jsem totálně unavená, usínám vestoje.On pořád říká, že to není pravda, tak jsem ho už i několikrát nahrála na mobil, jenže pak se nad tím jen pousmeje a nic.Mame malý byt a nemám možnost jít spát do jiné místnosti. Uz jsem uvažovala nad praskama na spaní, ale bojím se, že si na ně navyknu a průšvih je na světě. V noci už se mi chce z toho brečet, ale držím se. U doktora byl zhruba před rokem, ale ten mu dal jen sprej a po pár dnech bylo vše při starém. Ted už tam jít nechce a já se desim dalších nocí. Co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
223
8.5.20 13:56

Špunty do uší. ;) Kolegyně má nějaký tuším silikonový? A jen tak se vedle svýho muže vyspí. Můj taky občas děsně chrápe, má problém s přepážkou, ale já naštěstí zaspím skoro všechno, případně ho poprosím, ať se převalí na bok/břicho a je klid. Aspoň na tu chvíli, než usnu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10128
8.5.20 13:59

Asi to nechceš slyšet, ale já mám oddělenou ložnici. Manžel nechrápe nijak příšerně, ale já mám lehký spánek a jiné řešení není.
Proč nemáte alespoň trošku větší byt? Postel se dá dát i do větší chodby, když na to přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10921
8.5.20 14:09

Špunty do uší. Bývalý taky strašně chápal, špunty pomohly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 14:25

Špunty do uší. Ale můj manžel taky chrápe, zpočátku jsem to nějak dávala, i když mám lehký spánek, ale když se narodila dcera a několikrát za noc mě vzbudila na krmení a několikrát za noc manžel chrápáním, řekla jsem dost, protože jsem špunty mít nemohla (neslyšela bych dceru) a manžel začal spát v obyváku. vlastně jsme spokojení oba, oba se vyspíme, já už ho nebudím aby přestal chrápat.:-)) Mimochodem jeden můj známý byl dokonce na operaci měkkého patra, protože v noci chrápal, ale nepomohlo to.

• Citovat
  • Nahlásit
302
8.5.20 15:18

Ahoj partner taky chrape, je to peklo… zatim resim spuntama do usi (ikdyz me z nich boli usi a neni to buhvi jakej komfort, ale aspon se trochu vyspim), ale mam chvilku do terminu a nevim jak to pak bude s mimcem a spuntama, asi taky bude muset partner spavat v obyvaku :,( aspon na nejakou dobu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6222
8.5.20 15:24

Porid si špunty nebo opravdu zkusit spat v jine mistnosti (pokud nemate 1kk). Prasky bych resila jenom nespalost, kterou nelze zmenit zmenou mista nebo spankoveho rezimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
8.5.20 18:06

Brrr to nesnasim :( Spime oddelene, nakolik mam mizerny spanek i bez nej. Pouzivam voskove spunty do usi, zakryjes si hlavu plortarem a je to hned snesitelny. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
8.5.20 18:07

Jo a este ho postras, ze je to znamka apnoe. Je to chlap, lekne se a snad pujde k lekari :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
8.5.20 21:00

Tak jestli nemáte možnost spát odděleně, tak opravdu jen špunty do uší. Do těch prášků bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6241
8.5.20 21:38

My spime kazdy v jine mistnosti, ja to slysela i skrz spunty a jeste sebou haze jak kapr.Moji rodice take spali zvlast, mama zacla mit se spunty problemy a vzdala to.Jak mate velky byt? To je garsonka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
8.5.20 21:43

Bohužel mám také velice slabý spánek a partnera slyším i přes dveře :( On spí v ložnici a já v obýváku a i tak mám špunty do uší a neslyším nic. Teď jsme nyní těhotná a také se bojím, že je nebudu moci mít, ale ono je přes ne slyšet hlubší zvuky. Jinak přemýšlime také nad operaci, ale není to nic levného a jak už tady bylo napsáno, nemusí zabrat. Zkus určitě špunty do uši a klidně i trošičku dražší :) Neboj jen v této situaci nejsi sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
10.5.20 17:34

Pokud fakt řeže, ani špunty nepomohou. Znám z vlastní zkušenosti. Pokud usnu první, špunty mě zachrání, ale pokud první on, tak smůla. Naštěstí nechrápe pořád. Když má období chrápání tak naštěstí spí na gauči. Je smutný, že chlapovi zakladatelky je to u zadku. Přestěhujte se do většího a mejte vlastní ložnice. Ale jestli je to neohleduplný člověk, tak nevím, zda to má cenu :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
10.5.20 17:36
@Zmrzlink píše:
Bohužel mám také velice slabý spánek a partnera slyším i přes dveře :( On spí v ložnici a já v obýváku a i tak mám špunty do uší a neslyším nic. Teď jsme nyní těhotná a také se bojím, že je nebudu moci mít, ale ono je přes ne slyšet hlubší zvuky. Jinak přemýšlime také nad operaci, ale není to nic levného a jak už tady bylo napsáno, nemusí zabrat. Zkus určitě špunty do uši a klidně i trošičku dražší :) Neboj jen v této situaci nejsi sama.

Neměl by spíš on být v obýváku? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
10.5.20 17:46

Buď si vem špunty do uší nebo ať jde on na operaci.

@Anonymní píše:
Ahoj všem, potřebuju to ze sebe ventilovat, protože už nevím, jak dál, omlouvám se za anonym, ale vzhledem k soukromí.,to snad pochopíte.
Už okolo roku a čtvrt jsem se pořádně nevyspala, protože manžel příšerně chrápe. Dneska jsme se kvůli tomu pohádali a on odjel ke známým, původně jsme měli jet spolu., Ale jsem totálně unavená, usínám vestoje.On pořád říká, že to není pravda, tak jsem ho už i několikrát nahrála na mobil, jenže pak se nad tím jen pousmeje a nic.Mame malý byt a nemám možnost jít spát do jiné místnosti. Uz jsem uvažovala nad praskama na spaní, ale bojím se, že si na ně navyknu a průšvih je na světě. V noci už se mi chce z toho brečet, ale držím se. U doktora byl zhruba před rokem, ale ten mu dal jen sprej a po pár dnech bylo vše při starém. Ted už tam jít nechce a já se desim dalších nocí. Co mám dělat?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat