Nemůžu usnout!

Michaelakkk
18.4.10 00:23

Nemůžu usnout!!

Prosím pomozte mi nějak! Poraďte! Mám strašný problémy s usínáním malej spinká vždy od 7 vzbudí se v 11-12 a pak spí až do rána, ale já usnu třeba až kolem 2 hodiny jakmile zavřu oči vidím přítele a vzpomínám a představujisi jaké by to bylo kdybych byla s ním!!! Je to strašný. Každý ráno kolem 8 kdy se samuel vzbudí a je plný energie já jsem před umření a dospávám mezitím co si hraje v postýlce naštěstí vždy tak kolem 9-10 zase usne tak na hoďku ale pak už ne jsem nevyspalá a pak se mi nechce ani nic dělat. No nevím co s tím. Hlavně mi prosím neraďte psychologa k němu prostě za žádnou cenu nechci, protože mluvit z očí do očí o příteli prostě nedokážu!!!! :cry: Vím že mi asi moc neporadíte, ale třeba má některá z vás podobný problém......

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12735
18.4.10 07:33

Míšo vím o čem mluvíš, četla jsem tvůj deníček. Já si nedokážu představit jak těžké to pro tebe musí být. Já třeba ulehám večer tak unavená, že nedokážu ani myslet na nic jiného než na to že už budu spát a sotva zavřu oči tak jsem tuhá. Máme špatně spící dceru, takže tak. Sam hezky spí to je dobře. Nevím co bych ti vůbec poradila třeba homeopatika Sedatif na celkové sklidnění a dobrý spánek. Jinak asi nic, prostě se donutit vstát dříve abys byla KO ten den nějak dožít a večer jít spát až budeš cítit, že meleš z posledního. Pak chodit spát trochu pravidelně vždy když budeš KO abys lehla a prostě hned usnula. Držím pěsti a posílám po netu sílu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20662
18.4.10 08:16

Míšo tak já se hlásím do klubu nespavců,mám neskutečný problém s usínáním,někdy mi trvalo i 6 hodin :cert: než jsem usla,no a po hodině a půl spánku(to jsem se ještě za tu dobu stihla třeba 3× probudit)mi už skákal po břiše synátor,že chce snídani.Přez den nehrozí,že bych usla.Došlo to tak daleko,že jsem přestala spát vůbec,6 dní nespala ani minutu,pak zkolabovala a skočila v nemocnici.Dostala jsem antidepresiva,ale brala jen chvíli,trochu mi pomohly,ale o 8-hodinovém spánku,jsem si mohla jen zdát.Já to mám od nervů,jsem ten typ,co se nad vším strašně stará,pak nad tím celou noc kutím a prostě to tlačítko off nejde zmáčknout :roll: .Ani veliká únava mi nepomůže,spíš naopak.Rodina mě chtěla docpat k psychologovi,ale to jsem odmítla :roll: Ted je lepší,ale vím,že to je jen přechodné období.Stačí,aby mi někdo z rodiny třeba onemocněl blbou chřipkou a já už nespím a kutím,co když to je třeba prasečí chčipa a aby ještě třeba na to neumřel.Prostě pako,ale už mám takový katastrofický mozek.A nejhorší je,že už se celý den starám na tím,jaké to bude zase večer a že zase nebudu moct usnout,prostě začarovaný kruh :zed: Takže držím palečky,at brzo příjde období,kdy se budeš moct pořádně vyspat a být maminkou,co srší energii :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Michaelakkk
18.4.10 08:28

rebeko díky za podporu :-) homeopatika jsou pro mně tabu to už jsem zkoušela ale nezabraly možná proto že jimnevěřím myslím si že je to jen placebo. No a problém je v tom že já jsem každý večer KO a i když se mi chce spát sebevíc zalehnu a pak stejně spát nemůžu.
Katko teda ty jsi na tom snad ještě hůř ne nespat vůbec to by mě zabilo jsi jako má babička ta taky nespí kvůli i pidi problému a i když si vezme prášky na spaní tak se budí. Je to strašný škoda že na mozku není tlačítko off!!!!!!!!! :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4957
18.4.10 08:57

Míšo, vypadá to slibně, že budeme bydlet blízko. Opravdu se ozvi…já vím, že se moc neznáme, ale játě ráda vyslechnu. Ono hlavní je mluvit, mluvit, mluvit o tom, co tě trápí. Ráda budu tvojí vrbou a dodávat ti sílu, ale když ani nenapíšeš, tak to jde těžko. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
18.4.10 09:34

Míšo a jak to máš s kojením? Kdyby jsi nekojila, tak ty antidepresiva by ti mohly skutečně pomoci. Já je v minulosti taky užívala, řešila jsem jiný problém než ty, ale taky nebyl malý a docela mě vyřadil z běžného fungování. Antidepresiva mi pomohly hodně, brala jsem je asi půl roku a od té doby je to mnohem lepší. Jo a předepsala mi je moje obvodní lékařka, nikam jsem nemusela. Jsem ji ten problém vylíčila, včetně následků a v pohodě. Hodně síly! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36167
18.4.10 09:52

já bych taky potřebovala off button - nebo alespon dat na mládě

jdu za ním a pak minimálně hodinu nespím, po čtvrté hodině obvykle už neusnu vůbec

dycky jsem blbě usínala, dřív jsem měla problém o službách, teďka s mládětem -člověk (když pominu, že si nechci zvykat) si nemůže vzít prášek, aby zase mohl v noci fungovat, když bude třeba

už jsem si říkala, že někomu řeknu, aby mi dal thiopental, to má krátkodobej účinek na usnutí :-)))))

pomáhají mi anxiolytika ne hypnotika - ty uklidní ale neuspávají - pomohou odstranit tu psychogenní část nespavosti - a taky pomohou usnout po nočním probuzení. jenže trvale to fakt nejde…
pomáhá mi děsně silnej čaj z čerstvé meduňky (třeba 3 stvoly rozmačkat a zalít vodou)

dycky si vzpomenu na jednoho pacienta, co trpěl nespavostí a řešil to léky, až to došlo tak daleko, že na něj účinkovaly jen nějaký veterinární uspávadla na medvědy :-)))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36167
18.4.10 09:53

Jo jináč když jsem jeden čas brala antidepresivum Esprital, to byla na spaní fakt parádička .....

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36167
18.4.10 09:57
Lidka a Sami píše:
Míšo, vypadá to slibně, že budeme bydlet blízko. Opravdu se ozvi…já vím, že se moc neznáme, ale játě ráda vyslechnu. Ono hlavní je mluvit, mluvit, mluvit o tom, co tě trápí. Ráda budu tvojí vrbou a dodávat ti sílu, ale když ani nenapíšeš, tak to jde těžko. :kytka:

míšo jezkovy zraky, dyk ja taky - jsme skoro sousedky ! panecku, ze jsem te jeste nepotkala v buse !
mela bych se casteji koukat na profili, shanim tu nekoho z emimina uz jakou dobu

chces navstevu? jezdim tedka s cyklovozejkem, zrovna premejslim, kam bych se odpoledne vydala

lidko a odkud budeš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
18.4.10 10:08

Já jsem z Malé Strany z Újezda, ale budeme se stěhovat do Hrdlořez, takže to budeme mít do Letňan blíž… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36167
18.4.10 10:10
Lidka a Sami píše:
Já jsem z Malé Strany z Újezda, ale budeme se stěhovat do Hrdlořez, takže to budeme mít do Letňan blíž… :palec:

Do Letňan? Míša má v profilu klecany! tak to jsem zas mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
18.4.10 10:15

Klecany jsou za Letňanama… :wink: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Michaelakkk
18.4.10 10:20
eva76 píše:
Míšo a jak to máš s kojením? Kdyby jsi nekojila, tak ty antidepresiva by ti mohly skutečně pomoci. Já je v minulosti taky užívala, řešila jsem jiný problém než ty, ale taky nebyl malý a docela mě vyřadil z běžného fungování. Antidepresiva mi pomohly hodně, brala jsem je asi půl roku a od té doby je to mnohem lepší. Jo a předepsala mi je moje obvodní lékařka, nikam jsem nemusela. Jsem ji ten problém vylíčila, včetně následků a v pohodě. Hodně síly! :kytka:

Právě že kojím no a chci aspon tak do roka a půl takže nějaké prášky pro mne nepřipadají v úvahu.......

• Citovat
  • Nahlásit
Michaelakkk
18.4.10 10:22
Pudloslava píše:
Lidka a Sami píše:
Míšo, vypadá to slibně, že budeme bydlet blízko. Opravdu se ozvi…já vím, že se moc neznáme, ale játě ráda vyslechnu. Ono hlavní je mluvit, mluvit, mluvit o tom, co tě trápí. Ráda budu tvojí vrbou a dodávat ti sílu, ale když ani nenapíšeš, tak to jde těžko. :kytka:

míšo jezkovy zraky, dyk ja taky - jsme skoro sousedky ! panecku, ze jsem te jeste nepotkala v buse !
mela bych se casteji koukat na profili, shanim tu nekoho z emimina uz jakou dobu

chces navstevu? jezdim tedka s cyklovozejkem, zrovna premejslim, kam bych se odpoledne vydala

lidko a odkud budeš ty?

No pudloslavo :-) já už jsem ti v jedné diskusi kterou si zakládala odpovídala že jsem z klecan a že je to blízko :-) ale nereagovala jsi :-) Bohužel ráda se s tebou sejdu ale až po mé návštěvě alergologa jelikož mám venku strašný alergický reakce tak tam raději nehodí a čekám až co mi dá doktorka za léky tak tam jdu ve středu ale pak se ti určitě ozvu :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Michaelakkk
18.4.10 10:24
Lidka a Sami píše:

Víš ono to nejde o tom mluvit víš to já neumím a nedokážu jsi moc hodná ale mluvit o tom nemůžu s někým hned bych brečela a já se snažím být v pohodě kvůli samovi. No a neozývám se protože za 10 dní mám obhajoby a za 1 měsíc maturu víš :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama