Nenačte SIM karta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminka1984
Nováček 10 příspěvků 09.02.19 12:27
Nenacte simkarta

Prosim o radu nejde nacist simkarta v mobilu.mela sem ji bloklou kvuli vyprseni platnosti ale po dobiti kreditu byse mela aktivovat. volala jsem na operarora a ten me tvrdi ze je aktivni ale kdyz jsem zapinala tel tak me to ukazuje ze je simka neplatna.tak nevim jak uzto mam spravit abyto slo? mam tam kredit????????

Reakce:
prekvapenana2
Kecalka 291 příspěvků 09.02.19 12:57

A jak dlouho si ji měla bloknutou? Po cca půl roce nebo po roce,teď si nejsem jistá,už nejde obnovit ani dobytím

Prof. Farnsworth
Kelišová 6070 příspěvků 09.02.19 13:22

Čísla se „recyklují“ - tj. po delší době bez dobytí se karta deaktivuje a po nějaké době jde číslo opět do oběhu, tj. přidělí/prodají ho někomu jinému. Takže číslo může být aktivní, ale už patří někomu jinému.

maminka1984
Nováček 10 příspěvků 09.02.19 15:19

@prekvapenana2 mela sem do koncr roku 2018 ale operator rikal zeseto aktivuke kdyz to nabiju a nic simkarta nejde abi singal neni

maminka1984
Nováček 10 příspěvků 09.02.19 15:20

@Prof. Farnsworth jasem ji nikemu nedavala karta me zustala jen operaror rikal ze to mam dobit kreditem a zeseto aktivuje ale na tel nereaguje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >