V kolik vstáváte o víkendu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka002
Závislačka 4688 příspěvků 09.02.19 10:15
V kolik vstáváte o víkendu?

Jsem jen zvědavá. Mám v rodině 2 extrémy, dcera (18) vstává kolem 6 ať je všední den či víkend, prázdniny, ale manžel, pokud nejde do práce, klidně i v 11 :mrgreen:.
Pokud někam nejedem, to se samozřejmě přinutí a mrzutě vstane dřív, lituje toho, že by mohl ještě spát, kdybychom nejeli k jeho rodičům, mým rodičům, do Tesca, na výlet atd.
Já se vzbudím kolem 8 a ležím nejmíň hoďku s kafíčkem a čtečkou :lol:.

Otázka je pro holky, co mají už velké děti.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 09.02.19 10:19

Kdyz mi bylo 18 spala sem treba do 2 odpoledne, protoze jsem protahla z party v 7 rano :lol: jinak jsem vstavala v 10. Nasi v 7-8.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 09.02.19 10:25

Jak kdy. Pokud mam sluzbu tak v 7 hod, jinak klidne v 9. Hlavne v zime. Manzel to same, mladsi syn chrape klidne do 10 a jediny skrivan v nasi rodine, starsi syn, vstava v 7 a chodi behat.

Kelsey
Hvězda diskuse 45257 příspěvků 09.02.19 10:25

Vstala jsem ted a dosla jsem po plese :nevim: ve 4h. jsem si lehala do postele.
Opila jsem nebyla, ale trosku omamena jo. Napred rano krec v lytku, pak jsem zase usla, ted mi probudil hlad, zizen a bolave ucho.
Ale lezet budu a pospavat cely den. Bezne vstavam, kdyz syn chce udelat snidani a pustit pohadku o vikendu pred 7h., ale dam mu snidani a jdu si zase lehnout a dopect se. Dcery vydrzi uz spat dlouho o vikendu, kdyz je nic nerusi.

Ukulina
Extra třída :D 14640 příspěvků 09.02.19 10:27

Sestra má teenagery, synovec by spal klidně přes oběd, neteř i o víkendu vstává kolem sedmé.

Já si dávám budík na 7:30, pak ještě ležím a čtu si. Ležela bych tak klidně až do oběda. :oops:

Lenka002
Závislačka 4688 příspěvků 09.02.19 10:38
@Ukulina píše:
Sestra má teenagery, synovec by spal klidně přes oběd, neteř i o víkendu vstává kolem sedmé.Já si dávám budík na 7:30, pak ještě ležím a čtu si. Ležela bych tak klidně až do oběda. :oops:

Neteř po plese spala do 14,00 :mrgreen: .

debra.morgan
Kelišová 6247 příspěvků 09.02.19 10:41

až se vyspím a až se mi chce...... nekdy v sedm, nekdy ve dve..... často jsem po probuzeni s notasem v posteli. o vikednu, obzvlast ted v zime z ni kolikrat ani nevylezem.

lucenka
Vesmírná mluvilka 34208 příspěvků 09.02.19 10:41

Když nikam nemusím, tak o víkendu spím klidně do 10-11 :mrgreen:

divine woman
Extra třída :D 10260 příspěvků 09.02.19 10:43

Až protřu oko :mrgreen: , vstávání jak do Kolbenky mám plné zuby, když musím do práce :mavam:

Paoloska
Echt Kelišová 8192 příspěvků 09.02.19 10:44

Holky a to nevaříte? Já teda vstávám v neděli kolem osmé a super :palec: Ostatní dny vstávám v půl šesté, tak mi to bohatě stačí.

Žižule
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 09.02.19 10:48

Jak se vyspím, někdy v 8, někdy v 10. Můj chlap to má stejně. Já si většinou v posteli ještě čtu a vylízám, když mám hlad :grin:

Žižule
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 09.02.19 10:49

@Paoloska někdy když to v posteli protáhneme, tak obědváme třeba ve 3. :mrgreen:

Wani
Závislačka 3362 příspěvků 09.02.19 10:51
@Paoloska píše:
Holky a to nevaříte? Já teda vstávám v neděli kolem osmé a super :palec: Ostatní dny vstávám v půl šesté, tak mi to bohatě stačí.

U nás vaří teda převážně muž, ale pokud máš nakoupeno, tak netřeba na vaření vstávat brzy.
Já většinou vstávám mezi 9-10, většinou k té 9, ale zase chodím spát nejdříve v 1.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 92 inzerátů 09.02.19 10:52

Kdyz neotravuji děti, tak podle nalady 9-11, k vaření, zacinam mezi 11.30-12. 30,jime jak to vyjde, klidne v jednu

Dneska mě deti vyhnaly z postele v 8.15 :,(

lucenka
Vesmírná mluvilka 34208 příspěvků 09.02.19 10:52
@Paoloska píše:
Holky a to nevaříte? Já teda vstávám v neděli kolem osmé a super :palec: Ostatní dny vstávám v půl šesté, tak mi to bohatě stačí.

Buď vaří chlap, udělám nějakou rychlovku nebo si něco objednáme. Popravdě ani by mě nebavilo vařit x hodin oběd

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >