Nenalévání prsu

2
7.12.19 20:35

Nenalévání prsu

Ahoj maminky, mám dotaz ohledně kojení. Posledních pár dní se mi vůbec nenalévá levé prso a to i přesto, že se snažím malého přikládat častěji. Je to normální? Nebo snad ztrácím mlíko? Popřípadě jak mít zase hodně mléka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6082
7.12.19 20:41

Jak je steré dítko? Kojit hlavně v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sonča 12
7.12.19 20:43

A taky je dobré odsávat odsávačkou, není to tak dobré jako když mimčo pije ale taky to pomáhá k tvorbě mléka

• Nahlásit
  • Citovat
110
7.12.19 21:12

Já měla nedávno také potíže, kojila jsem v noci jednou, cca po 6h malá(4 měsíce) jinak spala, na odsávání jsem se neprobouzela, byla jsem ráda, že spim a na budík bych těžko vstala:D přes den to bylo horší a horší. Dcera to ale nakonec vzala do svych rukou a začala se budit i v noci po 2-3 hodinách. Od tý doby paráda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
7.12.19 21:41

@bublinek za pár dnů bude mít 2 měsíce. V noci se na kojení budí častěji, ale budit ho nebudu když chce spát. Stačí že nespí přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6082
7.12.19 22:02

@Ver24 a pije v noci? Přes den nejde uspat u kojení? Lehnout si s ním a spát taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13877
7.12.19 22:03

Ono se to ustaluje, já už mám prsa na pohled/pocit prázdná, ale mlika víc jak na začátku, když se mi to bolestivě nalevalo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5002
8.12.19 18:22
@Kriss Tina píše:
Ono se to ustaluje, já už mám prsa na pohled/pocit prázdná, ale mlika víc jak na začátku, když se mi to bolestivě nalevalo :D

První dítě, že jo? :-)
Je to normální. Ta tvrdá nalitá prsa jsou jenom na začátku. Pak už klidně můžou vypadat prázdně a měkce, ale mléka tam je stejně normálně dost, navíc se pak většina mléka tvoří vždy až v průběhu kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13877
8.12.19 18:38

@Lucie_Sx nene druhé, ale první sem kojila jen chvíli, tam sem se nedostala do té fáze prázdnosti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
8.12.19 18:40

Já mám doma skoro tříměsíční a taky jsem to řešila. Zpočátku tvrdá bolestivě nalitá prsa, pak nic. A doteď se mi nenalévají. V noci mi malý od začátku hodně spal, takže jsem kojila třeba jednou, nebudila jsem. Byla jsem ráda, že oba spíme. A po několika hodinách jsem stejně neměla nalitá prsa. Malý za čtyři týdny přibral kilo, takže mléka má dost. Teď se mi občas po delší pauze pravé prso naleje, ale levé fakt nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama