Přestat kojit a uspávat

Anonymní
4.12.19 23:25

Prestat kojit a uspavat

Ahoj holky, pisi protoze jsem uz zoufala je tu hodne prispevku jak uspat rocni dite a verte ze jsem zkusila asi uz vse :(. Tak jsem se rozhodla ze zkusim napsat vlastni prispevek. Mam 14 mesicniho chlapecka a jeste pred dvemi mesici jsem ho plne kojila ale pote jsem uz pres den prestala kojila jsem ho pouze kdyz jsem ho odpoledne uspavala a tak tez vecer pri uspavani a take jsem ho kojila vnoci bohuzel vnoci se budi co hodinu nekdy co pul hodinku. Uz druhy den jsem se snazila ho pres den uspat tak abych ho nemusela kojit muzu rict ze odpoledne neni problem. Ale vecer maly hodne place a dozaduje se kojeni takze neni sance ho nijak uspat :( pred chvily sice usnul ale uz to bylo asi unavou :( napadlome totiz ze bych ho prestala kojit prozatim jenom u toho uspavani a prozatim mu davat kojit jenom vnoci. Ale nevim si rady jak ho uspat. A duvod proc uz chci prestat kojit je ze jsem tehotna a nechtela bych kojit obe dve deti zaroven. Predem dekuji za jakou koli radu. Preji krasny vecer

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
396
4.12.19 23:50

A UM jsi zkoušela? Většinou po něm děti lépe spí a možná že by i usnul u té lahve. Dceru sem kojila do 9 měsíce ale pak se sama odstavila a museli jsme přejít na UM a usíná mi u té lahve. Je jí 13 měsíců a spí celou noc 13 hodin v kuse ve svém pokojíčku, to taky dělá hodně. Když sem s ní spala v pokoji tak sem pro ni byla rušivej element tak je ve svém a krásně spinká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 00:23

Já jsem odstříkala mléko do lahve a dala mu to, stačila trocha, nějak jsem to neměřila a nehrotila. Prostě cítil chuť mléka, co zná, UM samozřejmě nechtěl a láhev taky ne. Prso je prso. Ale tou známou chutí přestal hysterčit, lehl si a až to vypil, byla jsem u něj, nějak jsem objímala, aby mě cítil a hlavně aby pořád nevstával a třeba tiše mluvila, takhle jsem přešla z kojení na uspávání. Ale je to akce třeba na 1-2 hodiny. A uspávám do teď. Čeká mě to u druhého, tak snad to vyjde taky. :think: Přes noc to chce vydržet a dát třeba jenom vodu, za pár dní by si měl zvyknout. :nevim: Ale jako představa, že mi takhle malé dítě spí někde samo 13 hodin, to je pro mě sci-fi. 8o Každý to má jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 09:02
@Simonkaa01 píše:
A UM jsi zkoušela? Většinou po něm děti lépe spí a možná že by i usnul u té lahve. Dceru sem kojila do 9 měsíce ale pak se sama odstavila a museli jsme přejít na UM a usíná mi u té lahve. Je jí 13 měsíců a spí celou noc 13 hodin v kuse ve svém pokojíčku, to taky dělá hodně. Když sem s ní spala v pokoji tak sem pro ni byla rušivej element tak je ve svém a krásně spinká

Um mi prave vubec nebere asi mu nechutna netusim. Zkousela jsem normalne kravske mleko a to pije zkousim mu to davat pri uspavani ale stejnak se pak dozaduje zase kojeni :( muzu rict ze vcera z toho breku jsem byla tak vycerpana ze jsem z toho mela problem i usnout :( maly mi totiz nikdy moc neplakal byl tiche miminko asi budu muset byt silna a proste mu to prso par dni nedat a pak mozna zapomene tak jak jsme prestali to denni kojeni tak do tydne uz pak nechtel kojit :( noo budou to asi rusne noci a to ze ti dite spi 13 hod se mas me asi pred tydnem maly usnul a spal celou noc doufala jsem ze mu to uz tak zustane ale bohuzel ne hned druhy den se zase budil co hodinu :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 09:05
@Anonymní píše:
Já jsem odstříkala mléko do lahve a dala mu to, stačila trocha, nějak jsem to neměřila a nehrotila. Prostě cítil chuť mléka, co zná, UM samozřejmě nechtěl a láhev taky ne. Prso je prso. Ale tou známou chutí přestal hysterčit, lehl si a až to vypil, byla jsem u něj, nějak jsem objímala, aby mě cítil a hlavně aby pořád nevstával a třeba tiše mluvila, takhle jsem přešla z kojení na uspávání. Ale je to akce třeba na 1-2 hodiny. A uspávám do teď. Čeká mě to u druhého, tak snad to vyjde taky. :think: Přes noc to chce vydržet a dát třeba jenom vodu, za pár dní by si měl zvyknout. :nevim: Ale jako představa, že mi takhle malé dítě spí někde samo 13 hodin, to je pro mě sci-fi. 8o Každý to má jinak.

To uz me taky napadlo no ale nejak se mi do toho odstrikavani moc nechce. :( ale asi to bude jeste jedina moznost kterou bych jeste mohla zkusit.. No a to furt odstrikavas do flasky? A nebo jsi casem zkusila prejit na um mleko?

• Citovat
  • Nahlásit
396
5.12.19 09:25
@Anonymní píše:
Um mi prave vubec nebere asi mu nechutna netusim. Zkousela jsem normalne kravske mleko a to pije zkousim mu to davat pri uspavani ale stejnak se pak dozaduje zase kojeni :( muzu rict ze vcera z toho breku jsem byla tak vycerpana ze jsem z toho mela problem i usnout :( maly mi totiz nikdy moc neplakal byl tiche miminko asi budu muset byt silna a proste mu to prso par dni nedat a pak mozna zapomene tak jak jsme prestali to denni kojeni tak do tydne uz pak nechtel kojit :( noo budou to asi rusne noci a to ze ti dite spi 13 hod se mas me asi pred tydnem maly usnul a spal celou noc doufala jsem ze mu to uz tak zustane ale bohuzel ne hned druhy den se zase budil co hodinu :(
To se ti nedivím že jsi vyřízená. Mám u hlavy videochůvičku a než jdu spát tak jí jdu ještě zkontrolovat, kolikrát jsem dřív vzhůru než dcera a stihnu se nasnídat. Včera šla spát ve 20 hod a spala do 8:30. Dcera taky to UM nechtěla, každý den sem jí ho 3-4 nabízela, vzala si to po 3 týdnech. Koupila jsem oranžovej sunar a v podstatě z té první krabice si dcera nevzala nic, vždycky sem to vylila a pak za 3 týdny nastal zlom a vzala si to, sice trochu ale časem toho vypila víc. Teď vypije ráno 250 ml a večer 300 ml a chrní. Asi do tý doby dokuď budeš dávat prso to jiný nebude, má to jako uspávadlo. Prý pomáhá když uspává tatínek, nemá po ruce prso a lépe usne ale moc se mi tomu nechce věřit
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20024
5.12.19 09:58

Asi jsi mu to utnula moc naráz. Já jsem dítě nejdřív uspávala u prsu, pak jsem ho jen nakojila a ještě před usnutím ho přendala do postýlky, aby se naučilo usínat samo. A když si na to dítě navyklo, tak jsem přestala kojit úplně. Dala jsem ho do postýlky, do ruky mu strčila lahev s čajem a zhasla. Pát dní pofňukávání a pak už byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
5.12.19 12:42

Napište mi sz - zkusím poradit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 21:13
@Simonkaa01 píše:
To se ti nedivím že jsi vyřízená. Mám u hlavy videochůvičku a než jdu spát tak jí jdu ještě zkontrolovat, kolikrát jsem dřív vzhůru než dcera a stihnu se nasnídat. Včera šla spát ve 20 hod a spala do 8:30. Dcera taky to UM nechtěla, každý den sem jí ho 3-4 nabízela, vzala si to po 3 týdnech. Koupila jsem oranžovej sunar a v podstatě z té první krabice si dcera nevzala nic, vždycky sem to vylila a pak za 3 týdny nastal zlom a vzala si to, sice trochu ale časem toho vypila víc. Teď vypije ráno 250 ml a večer 300 ml a chrní. Asi do tý doby dokuď budeš dávat prso to jiný nebude, má to jako uspávadlo. Prý pomáhá když uspává tatínek, nemá po ruce prso a lépe usne ale moc se mi tomu nechce věřit

Noo tady je taky dalsi problem maly je hodne vazany na me manzel ma blbou pracovni dobu takze s malym se vida pouze 2 x do tydne sem tam i 3× takze maly chce byt furt semnou i kdyz odejdu z pokoje a je tu manzel tak maly hned utika zamnou :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 21:14
@Viki89 píše:
Napište mi sz - zkusím poradit

Uz jsem napsala :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu