Reklama

Neobjednaný balík - mám ho převzít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 03.04.18 21:29
neobjednany balik

Ahoj prosim o radu. Dnes mi prisla sms od ceske posty ze mi bude dorucen balik. Ale nic jsem jsi neobjednala. Kdyz jsem se koukla na internet na ten balik ma pres 2,5 kg. Je to balik do ruky a neplatim nic. Mam ten balik prevzit? Bojim se aby to nebyl nejaky podvod, ze prevezmu balik ikdyz za neho nic nechteji ale v tom baliku treba bude ze neco musim zaplatit. Nebo muzu pred postackou nakouknout co tam je a odmitnout to? Nebo radsi odmitnout hned a mit klid? Dekuji moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6655 příspěvků 03.04.18 21:30

@pppetulda22
Koukla bych se na odesílatele a případně otevřela před pošťačkou ;) Třeba jen posílá někdo z rodiny/ přátel balík ;)

lucielorenc
Kecalka 310 příspěvků 3 inzeráty 03.04.18 21:31

Pokud žádný balík nečekáte, tak je možné, že Vám přišla jen omylem sms ( někdo zadal špatné telefonní číslo ) a žádný balík Vám nedorazí. Už se mi to taky stalo.

Adrasteia
Závislačka 2664 příspěvků 03.04.18 21:31

Podívej se, kdo ten balík posílá a budeš mít jasno. Pokud jsi opravdu nic neobjednávala, tak si ho neber.

Hadumi
Extra třída :D 13264 příspěvků 03.04.18 21:31

Se podívej, od koho je a na tu firmu zavolej.

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 03.04.18 21:31

A neobjednal něco někdo v rodině? Já bych asi nepřijímala něco o čem nevím.. :nevim:

cilly
Generální žvanilka 21980 příspěvků 03.04.18 21:32

@pppetulda22 A je to fakt pro tebe? E-shop mohl zadat spatne telefonní číslo. Už se mi to také stalo - nic jsem neobjednavala, došla mi sms a balík nebyl vůbec můj.

Janli
Kelišová 5397 příspěvků 9 inzerátů 03.04.18 21:36

Za nevyžádanou poštu nemusíš nic platit i když ji převezmeš.

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 03.04.18 21:36

S tim spatnym tel cislem me to nenapadlo. Je mozne ze se spletli. a pokud prijde tak kuknu na toho odesilatele a uvidim. prave jsem se ptala v rodine a nikdo nic nevi :D dekuji moc holky

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 03.04.18 21:37

Buď špatné číslo, taky už se mi stalo, že se sekly. Ale v sms byla teda špatně i adresa.
A nemohla jsi něco vyhrát? Já jsem vyhrála takhle 2×, nic mi nenapsaly, jen rovnou poslaly výhru.

cilly
Generální žvanilka 21980 příspěvků 03.04.18 21:37

@pppetulda22 Se koukni na to sledovací číslo na stránky pošty.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 03.04.18 21:37
@pppetulda22 píše:
S tim spatnym tel cislem me to nenapadlo. Je mozne ze se spletli. a pokud prijde tak kuknu na toho odesilatele a uvidim. prave jsem se ptala v rodine a nikdo nic nevi :D dekuji moc holky

Ono tam bývá dne xy budeme na adresu xy doručovat balík. To tam není???

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 03.04.18 21:45

@Aries6 vyhrat to asi ne. nepamatuju jsi ze bych o neco soutezila

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 03.04.18 21:47

@cilly @Aries6 na to sledovaci cislo se prave divam ale nemuzu tam najit dorucovaci adresu

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 03.04.18 21:51

Mně takhle jednou přišel dárek od jednoho eshopu, kde nakupuji pravidelně už spoustu let :mrgreen: taky mě to vyděsilo…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama