Zatrhávám nehtem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hamouzka
Povídálka 41 příspěvků 03.04.18 13:33
Zatrhávám nehtem

Holky, máte to někdo stejně? Dávám fotku. Na jednom prstě poměrnou část života zatrhávám nehtem. Občas to sice zalakuju včetně té mezery, ale vydrží to jen krátce. Nedávno jsem četla, že by to snad mohla být plíseň. Ale že bych ji měla víc než 10 let? Poslední dobou se snažím do té štěrbiny dát kokosový olej. Jestli to jednoho dne pomůže. Začínám být skeptická. Přivítám radu.

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 3983 příspěvků 03.04.18 13:39

@Hamouzka Vrásčitost nehtu způsobuje nedostatek nějakého vitamínu, teď si jen zaboha nemohu vzpomenout, jakého.
Na plíseň to úplně nevypadá. Nemíváš pravidelně cca 2 x za rok horečky? –
dop.: Tak B a D, nebo to odráží chybu stravovacích návyků (málo pestrá strava, nedostatek železa).

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 12547 příspěvků 03.04.18 13:43

Kup si biosil - já si to koupila na vlasy a nehty se mi spravily parádně.

Hamouzka
Povídálka 41 příspěvků 03.04.18 13:44

@Premek_Orac Tak horečky občas jsou, ale nikdy jsem to extra nesledovala.

Začala jsem dlabat vitamín E, vápník, hořčík a zinek. Výsledky zatím nulové. Asi je brzo.

Hamouzka
Povídálka 41 příspěvků 03.04.18 13:49

@aiwwa brala jsem roky pangamin, který by měl působit na nehty a nikdy se to pořádně nespravilo.

Já nechápu, že jen ten jeden nehet. U jiných prstů ten problém nemám. Ale je fakt, že se mi lámou.

KamisB
Kelišová 6718 příspěvků 03.04.18 13:53

A to jsi se u bouchla do prstu? přijde mi, že u lůžka jej máš nehet a okolí takový do fialova. Trochu bych se u plísně bála. Klidně na kožní zaskoč pokud máš v okolí. Tam řeknou jestli to je nebo není.

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 12547 příspěvků 03.04.18 13:53
@Hamouzka píše:
@aiwwa brala jsem roky pangamin, který by měl působit na nehty a nikdy se to pořádně nespravilo.Já nechápu, že jen ten jeden nehet. U jiných prstů ten problém nemám. Ale je fakt, že se mi lámou.

fakt zkus ten biosil, stojí asi 60 kč a mám po něm drápy jak tygr

Petruna21
Echt Kelišová 9244 příspěvků 03.04.18 13:58

V lékárně si kup takový roztok na nehty a ten to i zaceluje též jsem ho používala a fakt to pomohlo :palec:

bublinek
Závislačka 4679 příspěvků 03.04.18 14:17

Na vytvrzení nehtů jsem dostala doporučeno užívat: Methionin

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama