Zatrhávám nehtem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 03.04.18 13:33
Zatrhávám nehtem

Holky, máte to někdo stejně? Dávám fotku. Na jednom prstě poměrnou část života zatrhávám nehtem. Občas to sice zalakuju včetně té mezery, ale vydrží to jen krátce. Nedávno jsem četla, že by to snad mohla být plíseň. Ale že bych ji měla víc než 10 let? Poslední dobou se snažím do té štěrbiny dát kokosový olej. Jestli to jednoho dne pomůže. Začínám být skeptická. Přivítám radu.

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4412 příspěvků 03.04.18 13:39

@Hamouzka Vrásčitost nehtu způsobuje nedostatek nějakého vitamínu, teď si jen zaboha nemohu vzpomenout, jakého.
Na plíseň to úplně nevypadá. Nemíváš pravidelně cca 2 x za rok horečky? –
dop.: Tak B a D, nebo to odráží chybu stravovacích návyků (málo pestrá strava, nedostatek železa).

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18509 příspěvků 03.04.18 13:43

Kup si biosil - já si to koupila na vlasy a nehty se mi spravily parádně.

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 03.04.18 13:44

@Premek_Orac Tak horečky občas jsou, ale nikdy jsem to extra nesledovala.

Začala jsem dlabat vitamín E, vápník, hořčík a zinek. Výsledky zatím nulové. Asi je brzo.

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 03.04.18 13:49

@aiwwa brala jsem roky pangamin, který by měl působit na nehty a nikdy se to pořádně nespravilo.

Já nechápu, že jen ten jeden nehet. U jiných prstů ten problém nemám. Ale je fakt, že se mi lámou.

KamisB
Kelišová 6827 příspěvků 03.04.18 13:53

A to jsi se u bouchla do prstu? přijde mi, že u lůžka jej máš nehet a okolí takový do fialova. Trochu bych se u plísně bála. Klidně na kožní zaskoč pokud máš v okolí. Tam řeknou jestli to je nebo není.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18509 příspěvků 03.04.18 13:53
@Hamouzka píše:
@aiwwa brala jsem roky pangamin, který by měl působit na nehty a nikdy se to pořádně nespravilo.Já nechápu, že jen ten jeden nehet. U jiných prstů ten problém nemám. Ale je fakt, že se mi lámou.

fakt zkus ten biosil, stojí asi 60 kč a mám po něm drápy jak tygr

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 03.04.18 13:58

V lékárně si kup takový roztok na nehty a ten to i zaceluje též jsem ho používala a fakt to pomohlo :palec:

bublinek
Kelišová 5173 příspěvků 03.04.18 14:17

Na vytvrzení nehtů jsem dostala doporučeno užívat: Methionin

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >