IPL epilátor z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hamouzka
Kecalka 110 příspěvků 03.04.18 12:43
IPL epilátor z Lidlu

Ahoj, máte někdo epilátor z Lidlu? Je k něčemu nebo k ničemu? Kdysi jsem chodila na poměrně mastnou epilaci a účinek to žádný nemělo. Jenom vyhozené peníze. Proto by mě zajímalo hodnocení domácího epilátoru. Děkuji.

Reakce:

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 03.04.18 13:02

Domácí epilátor mám už 17 let, tuším Brown či Rowenta/musím se doma podívat. Je skvělý i po letech.
Před třemi lety jsem měla roupy, že chci nový modernější /ten můj má snad jen tři páry pinzet/, a koupila v lídlu jejich značku. Velmi nedoporučuji, špatně trhá, chloupek občas i jen zkrátil.

Hamouzka
Kecalka 110 příspěvků 03.04.18 13:07

@jankajj Děkuju. Četla jsem na něj i recenze na internetu a taky byly dost negativní. Ale prostě mě to nahlodalo. Cena je přiměřená. Ale vyhodit peníze za nulový efekt se mi nechtělo. Hlavně jich mají v Lidlu fakt dost.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 03.04.18 13:12

IPL ale přeci není klasický epilátor, ne? :think:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 03.04.18 13:13

@jankajj IPL je něco jiného, než vytrhávací strojek. Tohle jen svítí a mělo by to chloupek spálit až do kořínku a ten znovu neporoste.

Taky jsem na to koukala, ale nemám odvahu koupit.

Trinetka
Závislačka 4692 příspěvků 03.04.18 13:19

@kadlina Taky sem si myslela, že IPL je jen to světlo, taky jen mlsně koukám a nemám odvahu pořídit..

Tak snad se najde někdo, kdo má zkušenost..

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 03.04.18 13:28

Hamouzka: Já mám předchůdce tohoto
https://epilatory. heureka. cz/braun-se-3270-softperfection/#

Jsem spokojená, akorát je potřeba jedno místo projet víckrát protože mám těch pinzet v epi fakt málo/na to, kolik chlupů musí vyškubnout.
Platit za drahý masážní systém proti bolesti je dle mých /malých/ zkušeností nesmysl, kamarádka to má, má srovnání s nemasážním, a prý vyhozené peníze. Já na snížení bolestivosti používám jen stupeň 1, takže to škube míň rychle, ale taky ten průběh méně bolí.

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 03.04.18 13:31

Pokud se nejedná o epilátor, ale o odstranění laserem, tak to je něco jiného.
Nicméně bych tomu nevěřila, protože kamarádka musela k profi kosmetičce na její laser za spoustu peněz čtyřikrát, než jí chloupky v požadovaném místě opravdu odstranila aniž by to hned dorostlo. Jo a jednou z toho jí kůži fakt spálila, protože je dost na zvážení, jakou sílu paprsku použít - u tmavovlásky se jí to bůhvíproč odstranit bez popáleniny nedařilo.

atevii
Nováček 2 příspěvky 01.06.18 20:21
IPL z Lidlu

Mám ho asi dva měsíce. Manžel ho vychytal ve výprodeji, kdy jej měli jen za nějakých 1200,–Kč - jinak bych se neodvážila to koupit a riskovat případnou neúčinnost.
Zatím bohužel efekt nepociťuji. Chce to ale používat delší dobu. Tak uvidíme…

Zuzalka
Nováček 4 příspěvky 18.09.18 14:27
@atevii píše:
Mám ho asi dva měsíce. Manžel ho vychytal ve výprodeji, kdy jej měli jen za nějakých 1200,–Kč - jinak bych se neodvážila to koupit a riskovat případnou neúčinnost.
Zatím bohužel efekt nepociťuji. Chce to ale používat delší dobu. Tak uvidíme…

Uvažuji o koupi. Má to smysl po dalších pár měsících? Díky moc!

sepulkruta
Povídálka 40 příspěvků 21.09.18 08:38

@atevii Jak to vypadá teď? Uvažuju o koupi.. Stojí to za ty prachy? Co všechno se tím dá holit? Díky za odpověď.

MaminkaKiry
Nováček 5 příspěvků 05.10.18 23:57

Taky jsem si ho koupila pred par lety, jen ze jsem naivni a tesila jsem se na zazrak…mam svetle vlasy, nezabira to u me ani v salonech za tisice korun((( proto jen hezky lezi v krabici… kdyby nekdo mel zajem taky ho prodam za polovicni cenu ;)

Otazkar
Nováček 9 příspěvků 06.10.18 14:33

@Hamouzka Ja bych celkove neveril elektronice z obchodu chybi mi nejaka zkusenost nebo recenze lidi na produkt ci obchod mozna na to obchody sazeji ale plati vzdy cim levnejsi tim min kvalitni, idealni je hledat stredni cestu…

atevii
Nováček 2 příspěvky 10.11.18 21:42

@sepulkruta Bohužel… Používala jsem necelé tři měsíce, dvakrát častěji než bylo v návodu a efekt žádný. Pak jsem otěhotněla, takže jsem přestala používat. Sice jsem blondýna, ale v podpaží a tříslech mám dostatečně tmavé chloupky.. Asi bude potřeba zainvestovat do lepšího přístroje. Co jsem četla recenze k Philips, tak tam ženské psaly efekt hned po prvním použití.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >