IPL epilátor z Lidlu

843
3.4.18 12:43

IPL epilátor z Lidlu

Ahoj, máte někdo epilátor z Lidlu? Je k něčemu nebo k ničemu? Kdysi jsem chodila na poměrně mastnou epilaci a účinek to žádný nemělo. Jenom vyhozené peníze. Proto by mě zajímalo hodnocení domácího epilátoru. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2863
3.4.18 13:02

Domácí epilátor mám už 17 let, tuším Brown či Rowenta/musím se doma podívat. Je skvělý i po letech.
Před třemi lety jsem měla roupy, že chci nový modernější /ten můj má snad jen tři páry pinzet/, a koupila v lídlu jejich značku. Velmi nedoporučuji, špatně trhá, chloupek občas i jen zkrátil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
3.4.18 13:07

@jankajj Děkuju. Četla jsem na něj i recenze na internetu a taky byly dost negativní. Ale prostě mě to nahlodalo. Cena je přiměřená. Ale vyhodit peníze za nulový efekt se mi nechtělo. Hlavně jich mají v Lidlu fakt dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
3.4.18 13:12

IPL ale přeci není klasický epilátor, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17531
3.4.18 13:13

@jankajj IPL je něco jiného, než vytrhávací strojek. Tohle jen svítí a mělo by to chloupek spálit až do kořínku a ten znovu neporoste.

Taky jsem na to koukala, ale nemám odvahu koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4789
3.4.18 13:19

@kadlina Taky sem si myslela, že IPL je jen to světlo, taky jen mlsně koukám a nemám odvahu pořídit..

Tak snad se najde někdo, kdo má zkušenost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2863
3.4.18 13:28

Hamouzka: Já mám předchůdce tohoto
https://epilatory. heureka. cz/braun-se-3270-softperfection/#

Jsem spokojená, akorát je potřeba jedno místo projet víckrát protože mám těch pinzet v epi fakt málo/na to, kolik chlupů musí vyškubnout.
Platit za drahý masážní systém proti bolesti je dle mých /malých/ zkušeností nesmysl, kamarádka to má, má srovnání s nemasážním, a prý vyhozené peníze. Já na snížení bolestivosti používám jen stupeň 1, takže to škube míň rychle, ale taky ten průběh méně bolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2863
3.4.18 13:31

Pokud se nejedná o epilátor, ale o odstranění laserem, tak to je něco jiného.
Nicméně bych tomu nevěřila, protože kamarádka musela k profi kosmetičce na její laser za spoustu peněz čtyřikrát, než jí chloupky v požadovaném místě opravdu odstranila aniž by to hned dorostlo. Jo a jednou z toho jí kůži fakt spálila, protože je dost na zvážení, jakou sílu paprsku použít - u tmavovlásky se jí to bůhvíproč odstranit bez popáleniny nedařilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.6.18 20:21

IPL z Lidlu

Mám ho asi dva měsíce. Manžel ho vychytal ve výprodeji, kdy jej měli jen za nějakých 1200,–Kč - jinak bych se neodvážila to koupit a riskovat případnou neúčinnost.
Zatím bohužel efekt nepociťuji. Chce to ale používat delší dobu. Tak uvidíme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
18.9.18 14:27
@atevii píše:
Mám ho asi dva měsíce. Manžel ho vychytal ve výprodeji, kdy jej měli jen za nějakých 1200,–Kč - jinak bych se neodvážila to koupit a riskovat případnou neúčinnost.
Zatím bohužel efekt nepociťuji. Chce to ale používat delší dobu. Tak uvidíme…

Uvažuji o koupi. Má to smysl po dalších pár měsících? Díky moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
21.9.18 08:38

@atevii Jak to vypadá teď? Uvažuju o koupi.. Stojí to za ty prachy? Co všechno se tím dá holit? Díky za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.18 23:57

Taky jsem si ho koupila pred par lety, jen ze jsem naivni a tesila jsem se na zazrak…mam svetle vlasy, nezabira to u me ani v salonech za tisice korun((( proto jen hezky lezi v krabici… kdyby nekdo mel zajem taky ho prodam za polovicni cenu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
6.10.18 14:33

@Hamouzka Ja bych celkove neveril elektronice z obchodu chybi mi nejaka zkusenost nebo recenze lidi na produkt ci obchod mozna na to obchody sazeji ale plati vzdy cim levnejsi tim min kvalitni, idealni je hledat stredni cestu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
10.11.18 21:42

@sepulkruta Bohužel… Používala jsem necelé tři měsíce, dvakrát častěji než bylo v návodu a efekt žádný. Pak jsem otěhotněla, takže jsem přestala používat. Sice jsem blondýna, ale v podpaží a tříslech mám dostatečně tmavé chloupky.. Asi bude potřeba zainvestovat do lepšího přístroje. Co jsem četla recenze k Philips, tak tam ženské psaly efekt hned po prvním použití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
19.6.19 15:18

@MaminkaKiry je jeste ten epilator v ponuke? Nebo uz jste se ho zbavila? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu