Reklama

IPL epilátor z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hamouzka
Stálice 98 příspěvků 03.04.18 12:43
IPL epilátor z Lidlu

Ahoj, máte někdo epilátor z Lidlu? Je k něčemu nebo k ničemu? Kdysi jsem chodila na poměrně mastnou epilaci a účinek to žádný nemělo. Jenom vyhozené peníze. Proto by mě zajímalo hodnocení domácího epilátoru. Děkuji.

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 03.04.18 13:02

Domácí epilátor mám už 17 let, tuším Brown či Rowenta/musím se doma podívat. Je skvělý i po letech.
Před třemi lety jsem měla roupy, že chci nový modernější /ten můj má snad jen tři páry pinzet/, a koupila v lídlu jejich značku. Velmi nedoporučuji, špatně trhá, chloupek občas i jen zkrátil.

Hamouzka
Stálice 98 příspěvků 03.04.18 13:07

@jankajj Děkuju. Četla jsem na něj i recenze na internetu a taky byly dost negativní. Ale prostě mě to nahlodalo. Cena je přiměřená. Ale vyhodit peníze za nulový efekt se mi nechtělo. Hlavně jich mají v Lidlu fakt dost.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 03.04.18 13:12

IPL ale přeci není klasický epilátor, ne? :think:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17156 příspěvků 03.04.18 13:13

@jankajj IPL je něco jiného, než vytrhávací strojek. Tohle jen svítí a mělo by to chloupek spálit až do kořínku a ten znovu neporoste.

Taky jsem na to koukala, ale nemám odvahu koupit.

Trinetka
Závislačka 4642 příspěvků 03.04.18 13:19

@kadlina Taky sem si myslela, že IPL je jen to světlo, taky jen mlsně koukám a nemám odvahu pořídit..

Tak snad se najde někdo, kdo má zkušenost..

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 03.04.18 13:28

Hamouzka: Já mám předchůdce tohoto
https://epilatory. heureka. cz/braun-se-3270-softperfection/#

Jsem spokojená, akorát je potřeba jedno místo projet víckrát protože mám těch pinzet v epi fakt málo/na to, kolik chlupů musí vyškubnout.
Platit za drahý masážní systém proti bolesti je dle mých /malých/ zkušeností nesmysl, kamarádka to má, má srovnání s nemasážním, a prý vyhozené peníze. Já na snížení bolestivosti používám jen stupeň 1, takže to škube míň rychle, ale taky ten průběh méně bolí.

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 03.04.18 13:31

Pokud se nejedná o epilátor, ale o odstranění laserem, tak to je něco jiného.
Nicméně bych tomu nevěřila, protože kamarádka musela k profi kosmetičce na její laser za spoustu peněz čtyřikrát, než jí chloupky v požadovaném místě opravdu odstranila aniž by to hned dorostlo. Jo a jednou z toho jí kůži fakt spálila, protože je dost na zvážení, jakou sílu paprsku použít - u tmavovlásky se jí to bůhvíproč odstranit bez popáleniny nedařilo.

atevii
Nováček 1 příspěvek 01.06.18 20:21
IPL z Lidlu

Mám ho asi dva měsíce. Manžel ho vychytal ve výprodeji, kdy jej měli jen za nějakých 1200,–Kč - jinak bych se neodvážila to koupit a riskovat případnou neúčinnost.
Zatím bohužel efekt nepociťuji. Chce to ale používat delší dobu. Tak uvidíme…

Zuzalka
Nováček 4 příspěvky 18.09.18 14:27
@atevii píše:
Mám ho asi dva měsíce. Manžel ho vychytal ve výprodeji, kdy jej měli jen za nějakých 1200,–Kč - jinak bych se neodvážila to koupit a riskovat případnou neúčinnost.
Zatím bohužel efekt nepociťuji. Chce to ale používat delší dobu. Tak uvidíme…

Uvažuji o koupi. Má to smysl po dalších pár měsících? Díky moc!

sepulkruta
Povídálka 40 příspěvků dnes v 08:38

@atevii Jak to vypadá teď? Uvažuju o koupi.. Stojí to za ty prachy? Co všechno se tím dá holit? Díky za odpověď.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama