Neocate + nutriton a dochucení

96
28.3.21 15:57

Neocate + nutriton a dochucení

Ahoj holky,
nemá nějaká z vás náhodou zkušenosti s mícháním Nutritonu s Neocate infant? Dceři zjistili ABKM, ale zároveň trpí na reflux. Zkoušela jsem ten Neocate dávat samotný, ale za prvé ho vůbec nejí a pak mi to vyblije.
Doktorka mi řekla, že ten karubin mohu dávat do jakéhokoliv mléka, ale lékárnice se na to moc netvarila a celkem mi zamotala hlavu.

Ještě bych se chtěla zeptat, zda jste některá dochucovala třeba šťávou z jablíček nebo hrušky? Malá bude mít za týden ukončený teprve třetí měsíc, ale ten Neocate jí fakt nejede.
Volala jsem to doktorce, ale ta mi řekla, že si prý dítě musí zvyknout… Jenže já do ní narvu sotva 60ml, pak už to vyndavá a nebo u toho žvatlá a čučí a nesaje. Na kontrolu máme jít až v polovině dubna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
492
28.3.21 16:03

Moje dcera za boha nevypila neocate. Naučila se alfamino. Je to menší hnus. S mícháním neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19548
28.3.21 16:06

A co pila do teď? My právě podstupujeme to samé, ale když chci do dítěte narvat plnou dávku, tak to vyzvrací. Tak to dělám jak s příkrmy, nejprve nabídnu Neocate, co zvládne, to zvládne a zbytek dokojim. Holt ten přechod bude pomalejší. Jedeme tak třetí den a to mléko snáší dítě čím dál lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
28.3.21 16:28

@Cuddy Malá je plně na UM. Nejdřív byla na Sunar Complex, pak Sunar AR, a než začala s Neocate, tak jedla Sunar Complex + nutriton. Kdyby mohla alespoň ty příkrmy. :( Ale takhle fakt nevím. Holky ve starších diskuzích psaly o dochucení hroznovým cukrem, ale nikde nepsaly od jakého týdne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
28.3.21 17:03

Nedochucovala jsem ničím :nevim: syn si prostě na to mléko zvykl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat