Neodečtená platba PPL

Anonymní
9.12.19 12:24

Neodečtená platba PPL

V pátek mi PPL přivezl balík. Platila jsem kartou. Poprve bylo zamítnuto, podruhé „prošlo“. Ale platba se mi do ted neodečetla. Není ani v nezaúčtovaných, není nikde. Odečte se to ještě? Stalo se vám to někdy??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4485
9.12.19 12:27

Mě tohle dělá KB…čekám na odečtenou platbu i několik dní… :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 12:28
@Salorka píše:
Mě tohle dělá KB…čekám na odečtenou platbu i několik dní… :pocitac:

Já mám právě airbank, už asi 4 roky. A nikdy se mi to nestalo. Vždy odečteno během pár sekund.

• Nahlásit
  • Citovat
2223
9.12.19 12:34

Ted co mam George mam treba platby c dni v rezervaci. Uz jsou odectene, na ucte nejsou, jsou nekde,,mezi”. Ale nechapu to, kor ve vsedni den se z pondelka vse odecte ve ctvrtek :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 12:36
@Micaella22 píše:
Ted co mam George mam treba platby c dni v rezervaci. Uz jsou odectene, na ucte nejsou, jsou nekde,,mezi”. Ale nechapu to, kor ve vsedni den se z pondelka vse odecte ve ctvrtek :zed:

Jenže já to nemám ani odečtené z účtu tu částku. Není nikdy v nezaučtované. Jakoby ani neproběhla.

• Nahlásit
  • Citovat
9.12.19 12:37

Nemáš to někde v blokaci? Použitelný zůstatek máš stejný nebo ponizeny o tu částku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 12:41
@Jitul.kaaa9 píše:
Nemáš to někde v blokaci? Použitelný zůstatek máš stejný nebo ponizeny o tu částku?

U airbank je to právě vše dokupy, jen vždy mi to píše v závorce nezaučtované. A tato platba není nikdy. A ani se mi zůstatek o tu částku neponížil. Za ty čtyři roky prvně. U airbank fakt každá platba okamžitě odečtena. U spořky se mi stávalo že i po pár dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
3335
9.12.19 12:44

Česká spořitelna dělá to samý.. Platba nikde není, najednou se odečte z ničeho nic třeba po týdnu. Musím s ní počítat v hlavě a odecitat ze zůstatku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 12:53
@Lainaire8 píše: Česká spořitelna dělá to samý.. Platba nikde není, najednou se odečte z ničeho nic třeba po týdnu. Musím s ní počítat v hlavě a odecitat ze zůstatku :lol:

U spořky se mi to stávalo, právě že u airbank ještě nikdy. Za celou dobu co jsem u nich.

• Nahlásit
  • Citovat
2611
9.12.19 14:17
@Anonymní píše:
Já mám právě airbank, už asi 4 roky. A nikdy se mi to nestalo. Vždy odečteno během pár sekund.

Me uz se ti u nich parkrat stalo. I treba platba u lidla nebo albert. Objevilo se mi to a odecetlo treba za 2-3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
9.12.19 14:33

@Cenarius No třeba zrovna Albert se mi v KB odečítá až po 4-5 dnech. Takže fakt nádhera…Lidl mám většinou max do druhého dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama