Dcera 7m neotočí hlavu

Anonymní
21.4.18 09:43

Neotoci hlavu

Ahoj maminky,
Moje dcera 7mesicu se včera pokaždé vzbudila s hlavičkou na stranu a nemohla ji otočit, když jsem ji zvedla tak se rozkouka a otáčí hlavou normálně, dnes ráno opět stejně probuzení hlavu na stranu a nechtěla se otočit…kdyby měla zablokovanej krk či něco tak ji to bude bolet pořád ne? teď spinka tak jsem zvědavá jaké bude probuzení.
Nevíte co to? nebo je jen,,přeležena,, :think:
Když ji zvednu z postele tak pak už funguje normalne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
218
21.4.18 12:04

Vypadá na blok v rční páteři a když spí takk jí to ztuhne a po chvíli to zas trochu rozhýbe ale jak jde spát tak ím kklidem jí to zase ztuhne zkus zavolat doktorce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
21.4.18 12:23

A nespí na břichu? To není moc dobré na krk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
21.4.18 12:42

U tak malinkého dítěte nevím, asi bych konzultovala u lékaře. Mně to taky dělá, nejhůře při spaní v sedě (třeba va vlaku), pár minut neotočím hlavou, po pár minutách dobré. Jen mne napadl třeba průvan či chladný vzduchl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
18.6.18 21:07

Dobrý večer, mám dvouměsíčního chlapečka, který má oblíbenou pravou stranu a hlavičku točí jen k té straně. Bojim se aby neměl šištou hlavu. Určitě nejsem jediná kdo něco takového řeší, prosím tedy o radu a nějaké zkušenosti. Moc moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
18.6.18 21:10

@Saandra dojít k fyzioterapeutovi. Možná to bude chtít chvíli cvičit a pak to bude dobré ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1490
18.6.18 21:15

@Saandra Mam trimesicni holcicku a taky to delala. Zacala jsem ji ukazovat hracky na druhou stranu, aby se otacela za nimi. Kdyz ji dam na brisko, tak ji necim.co zaujme, jezdim z jedne strany na druhou. Ted uz se diva na obe strany stejne. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
18.6.18 21:57

@Saandra urcite na rehabilitaci,doma to muzete rozcvicit,ale taky nemusite. Cim driv,tim snadnejsi naprava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
18.6.18 22:06

Malá se dívala jen na levou, snad do 4 mesicu. Nechala sem ji být, jak začala sama past koně srovnalo se to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
18.6.18 22:35

Můj syn preferoval levou stranu, hračky jsem mu dávala na pravou stranu a otáčela ho tak aby na tv koukal do prava, srovnal se a brzo se otáčel na obě strany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
19.6.18 07:50

určitě je dobré to říct dr, a napíše rehabilitace ,na vojtu to možná nebude, ale fyzioterapeutka vám ukáže cviky, které mu ten krček povolí … taky mi malučky neotáčel hlavu a už je to ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama