Neotočí hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.04.18 09:43
Neotoci hlavu

Ahoj maminky,
Moje dcera 7mesicu se včera pokaždé vzbudila s hlavičkou na stranu a nemohla ji otočit, když jsem ji zvedla tak se rozkouka a otáčí hlavou normálně, dnes ráno opět stejně probuzení hlavu na stranu a nechtěla se otočit…kdyby měla zablokovanej krk či něco tak ji to bude bolet pořád ne? teď spinka tak jsem zvědavá jaké bude probuzení.
Nevíte co to? nebo je jen,,přeležena,, :think:
Když ji zvednu z postele tak pak už funguje normalne

Reklama

Reakce:

Petistaaa
Kecalka 144 příspěvků 21.04.18 12:04

Vypadá na blok v rční páteři a když spí takk jí to ztuhne a po chvíli to zas trochu rozhýbe ale jak jde spát tak ím kklidem jí to zase ztuhne zkus zavolat doktorce

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 21.04.18 12:23

A nespí na břichu? To není moc dobré na krk…

-Evka-
Závislačka 3489 příspěvků 21.04.18 12:42

U tak malinkého dítěte nevím, asi bych konzultovala u lékaře. Mně to taky dělá, nejhůře při spaní v sedě (třeba va vlaku), pár minut neotočím hlavou, po pár minutách dobré. Jen mne napadl třeba průvan či chladný vzduchl

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama