Reklama

Dcera 7m neotočí hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 09:43
Neotoci hlavu

Ahoj maminky,
Moje dcera 7mesicu se včera pokaždé vzbudila s hlavičkou na stranu a nemohla ji otočit, když jsem ji zvedla tak se rozkouka a otáčí hlavou normálně, dnes ráno opět stejně probuzení hlavu na stranu a nechtěla se otočit…kdyby měla zablokovanej krk či něco tak ji to bude bolet pořád ne? teď spinka tak jsem zvědavá jaké bude probuzení.
Nevíte co to? nebo je jen,,přeležena,, :think:
Když ji zvednu z postele tak pak už funguje normalne

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 7 měsíců: Všechno chce ochutnat

Reklama

Reakce:

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 21.04.18 12:04

Vypadá na blok v rční páteři a když spí takk jí to ztuhne a po chvíli to zas trochu rozhýbe ale jak jde spát tak ím kklidem jí to zase ztuhne zkus zavolat doktorce

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 21.04.18 12:23

A nespí na břichu? To není moc dobré na krk…

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 21.04.18 12:42

U tak malinkého dítěte nevím, asi bych konzultovala u lékaře. Mně to taky dělá, nejhůře při spaní v sedě (třeba va vlaku), pár minut neotočím hlavou, po pár minutách dobré. Jen mne napadl třeba průvan či chladný vzduchl

Saandra
Nováček 1 příspěvek 18.06.18 21:07

Dobrý večer, mám dvouměsíčního chlapečka, který má oblíbenou pravou stranu a hlavičku točí jen k té straně. Bojim se aby neměl šištou hlavu. Určitě nejsem jediná kdo něco takového řeší, prosím tedy o radu a nějaké zkušenosti. Moc moc děkuji

luci.no
Kecalka 326 příspěvků 18.06.18 21:10

@Saandra dojít k fyzioterapeutovi. Možná to bude chtít chvíli cvičit a pak to bude dobré ;)

paandatko
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 4 inzeráty 18.06.18 21:15

@Saandra Mam trimesicni holcicku a taky to delala. Zacala jsem ji ukazovat hracky na druhou stranu, aby se otacela za nimi. Kdyz ji dam na brisko, tak ji necim.co zaujme, jezdim z jedne strany na druhou. Ted uz se diva na obe strany stejne. :)

mikes89
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 18.06.18 21:57

@Saandra urcite na rehabilitaci,doma to muzete rozcvicit,ale taky nemusite. Cim driv,tim snadnejsi naprava.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 18.06.18 22:06

Malá se dívala jen na levou, snad do 4 mesicu. Nechala sem ji být, jak začala sama past koně srovnalo se to :)

mijala
Kecalka 202 příspěvků 18.06.18 22:35

Můj syn preferoval levou stranu, hračky jsem mu dávala na pravou stranu a otáčela ho tak aby na tv koukal do prava, srovnal se a brzo se otáčel na obě strany

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 19.06.18 07:50

určitě je dobré to říct dr, a napíše rehabilitace ,na vojtu to možná nebude, ale fyzioterapeutka vám ukáže cviky, které mu ten krček povolí … taky mi malučky neotáčel hlavu a už je to ok

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama