Reklama

Neovládám se a žeru a žeru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Magi
Kecalka 421 příspěvků 31.08.10 13:00
neovládám se a žeru a žeru

Takže dneska to bylo k snídani čtyři krajíce chleba, pak ochutnávání při vaření oběda, na svačinku Mila a kafíčko, k obídku půl pekáče zapékaných těstovin, celá tabulka čokolády a birell a ještě se dívám co bych si dala…
No abych to zhrnula. Ve druhém těhotenství jsem měla pořád hroznej hlad a nabrala jsem přes 20 kg. Malé jsou 4 měsíce, kojím a zbývá mi zhubnout hrozných 12 kg. Myslela jsem, že po porodu se vše ustálí, ale smůla. Nechápu jak někdo říká, že nemá čas se najíst. Já mám mimino a dvouleťáka, nestíhám nic, ale najíst se stihnu vždy a pořádně :oops:
Holky, nemám vůbec vůli. Bydlím na vesnici s dvěma dětma, nikam se jen tak nevyhrabu, manželovi bych se líbila i kdybych měla 100kg, takže se mi nějak nedaří začít.
Navíc, i když porod byl rychlovka, pohoda, žádné šití apod., tak jsem hrozně rozlámaná, bolí mě záda, kolena, jsem jak medvěd, tlustá, pleť se mi zhoršila, vlasy padají, jsem jak přejetá parním válcem. Jím tak bezmyšlenkovitě, ani se nesnažím ovládat a žeru a žeru, dokud nemám pocit k prasknutí a to jsem dřív měla hodně pevnou vůli a jedla zdravě.
 Pomoc!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 31.08.10 13:06

Tak ty chute nejspis mas od kojeni.
A rada je nejez :lol: :lol:
Proc se nekam nevyhrabes??Taky bydlim kousek za Brnem a vyhrabem se. :wink:

irrrenka
Kelišová 6283 příspěvků 31.08.10 13:18

Ja ti nebudu radit, at nejis,protoze te chapu.Mam to docela podobne.Mela bych jist zdrave,zhubnout a zatim tu do sebe laduju sekanou s bramborem.Taky bydlim na vesnici, kultura zadna a do mesta blbe spojeni.
Pred tehu jsem vazila 53 kg, ted mam o dvacet vic.Pevna vule je pryc, nemam ani motivaci.Doma to taky nikomu nevadi.No myslim, ze si muzeme podat ruce.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 31.08.10 13:20

Kattko, no, s jedním dítětem je to trošku rozdíl, to jsem žila úplně jinak, ale nikdy bych nečekala, že to bude taková změna se dvěma.
První dítě jsem nekojila, tak je to možný, to mě nenapadlo.
No, ale ta rada nejez, je fakt dobrá :lol:
No třeba někdo bude mít pro mojí úchylku více pochopení :think:

Příspěvek upraven 31.08.10 v 13:20

Uživatel je onlineBohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 31.08.10 13:20

Já taky strašně válčím se slabou vůlí… a prohrávám, takže jediné, co se mi osvědčilo, je věci, které nechci jíst, prostě nemít doma.

V obchodě se většinou dokážu přesvědčit a nekoupit je, prostě jedeme s dcerkou podle seznamu… ale jak je jednou mám doma, je s přesvědčová­ním ámen.

Takže u nás doma čokoládu, sušenky, chipsy a jiné dobrůtky nenajdeš… nečekaná návštěva pak teda bývá trochu adrenalinová, protože může dostat leda chleba s lučinou :mrgreen: :mrgreen: ale jinak to nejde.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 31.08.10 13:26
kattkka píše:
Proc se nekam nevyhrabes??Taky bydlim kousek za Brnem a vyhrabem se. :wink:

Ono je ale rozdíl mít jedno dítě a dvě :think:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 31.08.10 13:33

Holka … pojď, já tě obejmuuuuuuuuu ...... :hug: :dance: :dance: :dance:

Teď si teda vařím k obědu těstovinovoze­leninový salát, ale je to jen na oko zdravý oběd, jinak je to kalorická bomba - s olivama, sýrem, tatarkou :oops: :oops: :oops: a až oba kluci usnou, tak se těším na kafíčko a dostala jsem tabulku čokolády. S oříškama :-) Jo,a kdybych sundala tak cca sedm osm kilo, tak by se dalo říct, že jsem tak „normální“ … i když já si teda nepřipadám tlustá, spíš jde o ten měch vepředu a pneumatiku okolo těla … mít prostě plošší břicho a boky a myslím si, že bych si troufla i ven v plavkách! Jenže na to všechno platí holt jediný - cvičit a nežrat! A to já neuměla nikdy, a ni ve škole v hodinách tělocviku! :pankac:

onionka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 31.08.10 13:33

To je kojenim…
já při kojení taky hrozně přibrala, měla jsem pořád pocit hladu…
někdo u kojení hubne, někdo přibírá..
doufám že ted napodruhé budu mít štěstí :srdce:

co jiného poradit… nic… musíš chtít sama začít, nikdo jiný tě k tomu nedonutí.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 31.08.10 13:36
BohunkaP píše:
Já taky strašně válčím se slabou vůlí… a prohrávám, takže jediné, co se mi osvědčilo, je věci, které nechci jíst, prostě nemít doma.

V obchodě se většinou dokážu přesvědčit a nekoupit je, prostě jedeme s dcerkou podle seznamu… ale jak je jednou mám doma, je s přesvědčová­ním ámen.

Takže u nás doma čokoládu, sušenky, chipsy a jiné dobrůtky nenajdeš… nečekaná návštěva pak teda bývá trochu adrenalinová, protože může dostat leda chleba s lučinou :mrgreen: :mrgreen: ale jinak to nejde.

Tak to mas muj obdiv ze je nekoupis.
Magi: zkus si to jidlo rozvrhnout do vice casti a zmensovat postupne obsah.

lulje píše:
kattkka píše:
Proc se nekam nevyhrabes??Taky bydlim kousek za Brnem a vyhrabem se. :wink:
Ono je ale rozdíl mít jedno dítě a dvě :think:

Nemyslim si ze je to o tom.Ale je to spis o tom chtit se vyhrabat.vecne potkavam spoustu mamin s dvema detmi ktere jedou i busem s kocarem pro dve deti takze o tom to rozhodne nebude.Mozna to bude trosku horsi ale ne tam uplne.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 31.08.10 13:38
Magi píše:
Kattko, no, s jedním dítětem je to trošku rozdíl, to jsem žila úplně jinak, ale nikdy bych nečekala, že to bude taková změna se dvěma.
První dítě jsem nekojila, tak je to možný, to mě nenapadlo.
No, ale ta rada nejez, je fakt dobrá :lol:
No třeba někdo bude mít pro mojí úchylku více pochopení :think:Příspěvek upraven 31.08.10 v 13:20

Pro tvoji uchylku mam tez pochopeni proto ta rada stim smajlikem tez mi to bylo poradeno. :-)

Nykky -- k
Kecalka 411 příspěvků 31.08.10 13:40

Ahoj tak já to mám stejné.Teď se trochu snažím ovládat,ale jak hned nevidím výsledky hned mě to popadne a narvu do sebe co doma najdu.Taky nekupuju domu brambůrky,ale bonbony a sušenky doma mít musím aspoň nějaké kvůli malé.Taky jsem si myslela,že po porodu něco shodím,ale jak jsem byla vyčerpaná a málo odpočinutá,tak jsem si vždy na doplnění energie dala tři deli,nebo nějakou čokoládu a tak.Musím říct,že energii jsem doplňovala docela často,takže místo aby šla váha dolu začala mírně stoupat na horu.Na druhou stranu si,ale říkám,že musím aspoň něco shodit než malá začne chodit do školky aby se jí děti neposmívaly jakou má mámu.Taky doufám,že sem někdo napíše jak na to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.10 13:40

Když to tak čtu, přejíždí mi mráz po zádech. Takový kvanta a pak výčitky… Obávám se,že máš takakorát našlápnuto na bulimii.
Tebe je asi lehčí šatit,než živit. Asi se ti to nebude líbit,vidím,že hledáš spíš pochopení,ale to potom nechápu smysl,proč jsi toto téma zakládala.
Ono i zvládnout chutě při kojení jde,pokud se za chvíli nechceš kutálet,zamysli se nad sebou a rychle změn styl stravování.
Jinak tvé pomoc nemá smysl.
Držím pěsti a přeji pevnou vůli

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 31.08.10 13:41

Jo,a to jsem fakt chodila cvičit, ale dostavily se specifické zdravotní problémy (související s porodem) - a bylo!

Magi
Kecalka 421 příspěvků 31.08.10 13:42

Emilko, nedělej mi chutě :lol: Mám pocit, že ten polední spánek (pokud se zadaří obou dětí naráz) je to nejpěknější co mě za ten den potká, samozřejmě v kombinaci s čokoládkou, nebo podobnou mňamkou při brouzdání internetem
Lulje, díky za zastání, máš to u mě :palec:
Irrenko, před oběma těhotenstvími jsem měla stejně jako Ty…
Bohunko, to je dobrej nápad, tak to praktikuje maminka, ale manžel si nedá říct a při každé příležitosti mi koupí dobrůtku, abych si ten blázinec
s děckama zpříjemnila…
Onionko, a po kojení se Ti podařilo zhubnout?

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 31.08.10 13:43

My jsme se do toho s holkama pustili v jedné diskusi. Pro mně je lepší nebýt na to sama, takže se budeme týden co týden přeměřovat a vážit a podporovat se vzájemně. Ale jestli to bude fungovat :think: :nevim:
Začali jsme včera, tak uvidíme… :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >