Reklama

Studium při MD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.10 10:09
Studium při MD

Ahoj holky,

naše děti jdou už brzy do školy … ale jsou tady taky mámy, kterých se to týká? Pojďme pokecat - jak to zvládáte???

Po pauze kvůli narození miminka se vracím ke studiu a doufám, že už konečně to dotáhnu do konce ke zkouškám!

Reklama

Reakce:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.08.10 10:25

Ahoj, já se taky vracím do školy po porodu, kdy jsem měla přerušeno, zbývají mi státnice a bakalářka…pak chci ještě pokračovat dál nebo zkusit příští rok jinou školu.
Jsem sama na sebe moc zvědavá, protože zatím nejsem moc schopná se k nečemu ohledně studia dokopat :oops:

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 26.08.10 12:03

Já jdu teď do druháku, ale tak strašně se mi nechce...... Jezdim 150 km, takže cestování šílený :-(

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.08.10 12:10

A jakou školu děláte, holky? :wink: Já zemědělku, fakultu agrobiologie. Ale vzala jsem to proto, že to bylo při zaměstnání relativně lehké studium…teď bych ráda něco jiného..

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.08.10 12:11

smahulinka, to cestování ti tedy nezávidím :-? Já to mám busem nebo autem 15 minut.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.10 12:17

Jezdím rychlíkem šmahem něco přes čtyři hoďky … šílený. Naštěstí je to jen 3× za semestr a pak zkoušky. Studuju mediální komunikaci. Chybí mi poslední předměty (tenhle semestr) a v létě státnice.

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.08.10 12:18

Emilie, 4 hoďky??? 8-o Pane jo, máte můj obdiv, obě dvě…

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.10 12:23
rhiannon píše:
Emilie, 4 hoďky??? 8-o Pane jo, máte můj obdiv, obě dvě…

Bohužel, studium mi umožnil zaměstnavatel, a ten neřešil, že místo pracoviště mám na druhém konci republiky, než je škola … mohla jsem si vybrat svobodně. Vybrala. To jsem byla ještě svobodná a bezdětná :-) No jo no. Pořád se něco děje :-) Samozřejmě kdyby byla škola u nás, tak jsem ani jako těhule nepřerušovala … ale sedět v tomhle „stavu“ kdekoli v buse, vlaku, to bych fakt nedala … to byl jediný důvod, proč jsem přerušila (celkem dvakrát - mám dvě děti).

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 26.08.10 12:57

já začala studovat taky kvůli práci, speciální pedagogiku. Ale měla jsem smlouvu jen na dobu určitou a protože jsem na mateřský, tak už mi jí neprodloužili. Takže teď žádnou práci nemám, tak doufám, že se mi s touhle školou pak bude schánět práce líp. To cestování je hrozný, ale dá se to. Kdybych nebyla srab a jezdila autem, tak by se mi cesta o polovinu zkrátila :oops: Teda Emilie to se máš, že tam jezdíš jen 3×, já jezdim tak 9× za semestr + zkoušky.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.10 13:31

Smahulinka: Takže učitelka? V oboru teda nepracuju ani zdaleka a vím o několika kamarádkách, které učitelky jsou a po MD shánějí práci velmi špatně … a to se přitom říká, že kantorů je málo … no ale snad s vyšší kvalifikací by měla být šance lepší …

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 26.08.10 15:22

zatím jsem byla jen asistentka pedagoga :-), hlavně by tahle práce byla fajn kvůli volným prázdninám, protože tady je zavřená školka a babičky chodí ještě do práce, tak nevim, kdo nám bude hlídat malou až budu pracovat…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >