Studium při MD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.10 10:09
Studium při MD

Ahoj holky,

naše děti jdou už brzy do školy … ale jsou tady taky mámy, kterých se to týká? Pojďme pokecat - jak to zvládáte???

Po pauze kvůli narození miminka se vracím ke studiu a doufám, že už konečně to dotáhnu do konce ke zkouškám!

Reakce:
rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.08.10 10:25

Ahoj, já se taky vracím do školy po porodu, kdy jsem měla přerušeno, zbývají mi státnice a bakalářka…pak chci ještě pokračovat dál nebo zkusit příští rok jinou školu.
Jsem sama na sebe moc zvědavá, protože zatím nejsem moc schopná se k nečemu ohledně studia dokopat :oops:

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 26.08.10 12:03

Já jdu teď do druháku, ale tak strašně se mi nechce...... Jezdim 150 km, takže cestování šílený :-(

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.08.10 12:10

A jakou školu děláte, holky? :wink: Já zemědělku, fakultu agrobiologie. Ale vzala jsem to proto, že to bylo při zaměstnání relativně lehké studium…teď bych ráda něco jiného..

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.08.10 12:11

smahulinka, to cestování ti tedy nezávidím :-? Já to mám busem nebo autem 15 minut.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.10 12:17

Jezdím rychlíkem šmahem něco přes čtyři hoďky … šílený. Naštěstí je to jen 3× za semestr a pak zkoušky. Studuju mediální komunikaci. Chybí mi poslední předměty (tenhle semestr) a v létě státnice.

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.08.10 12:18

Emilie, 4 hoďky??? 8-o Pane jo, máte můj obdiv, obě dvě…

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.10 12:23
rhiannon píše:
Emilie, 4 hoďky??? 8-o Pane jo, máte můj obdiv, obě dvě…

Bohužel, studium mi umožnil zaměstnavatel, a ten neřešil, že místo pracoviště mám na druhém konci republiky, než je škola … mohla jsem si vybrat svobodně. Vybrala. To jsem byla ještě svobodná a bezdětná :-) No jo no. Pořád se něco děje :-) Samozřejmě kdyby byla škola u nás, tak jsem ani jako těhule nepřerušovala … ale sedět v tomhle „stavu“ kdekoli v buse, vlaku, to bych fakt nedala … to byl jediný důvod, proč jsem přerušila (celkem dvakrát - mám dvě děti).

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 26.08.10 12:57

já začala studovat taky kvůli práci, speciální pedagogiku. Ale měla jsem smlouvu jen na dobu určitou a protože jsem na mateřský, tak už mi jí neprodloužili. Takže teď žádnou práci nemám, tak doufám, že se mi s touhle školou pak bude schánět práce líp. To cestování je hrozný, ale dá se to. Kdybych nebyla srab a jezdila autem, tak by se mi cesta o polovinu zkrátila :oops: Teda Emilie to se máš, že tam jezdíš jen 3×, já jezdim tak 9× za semestr + zkoušky.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.10 13:31

Smahulinka: Takže učitelka? V oboru teda nepracuju ani zdaleka a vím o několika kamarádkách, které učitelky jsou a po MD shánějí práci velmi špatně … a to se přitom říká, že kantorů je málo … no ale snad s vyšší kvalifikací by měla být šance lepší …

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 26.08.10 15:22

zatím jsem byla jen asistentka pedagoga :-), hlavně by tahle práce byla fajn kvůli volným prázdninám, protože tady je zavřená školka a babičky chodí ještě do práce, tak nevim, kdo nám bude hlídat malou až budu pracovat…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >