Nepamatuje si datum......

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 19.03.18 08:54
Nepamatuje si datum......

Zdravím :mavam: včera jsem se náhodou dozvěděla ze Můj manžel si nepamatuje datum naší svatby, nepamatuje si ani básničku kterou mi složil (jsou to 2 roky zpět..), nevím co si mám myslet :-( přišlo mi to strasne lito a mela jsem pocit ze pro něho nejsem důležita. Pritom svoji prvni svatbu si pamatuje kdy byla(to ta naše pro něho nic neznamenala? :,(. Řekla jsem mu ze me to mrzí a šla spát, on ze me dělal hysterku. Jak byste se zachovali vy? Nebo vážně přeháním?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 19.03.18 08:57

@Kalbe přeháníš. Já zcela běžně zapomínám na narozeniny, svátky a nejrůznější výročí - nejsou to pro mne důležité věci, takže je prostě vypouštim. Díky bohu za mého tolerantního chlapa :lol: :mrgreen:

pe-terka
Extra třída :D 14978 příspěvků 19.03.18 08:57

Nevím, třeba máte špatně zapamatovatelné datum…Můj muž si dodnes plete data narození SVÝCH rodičů ;) Naši svatbu ví proto, že to datum je snadno zapamatovatelné…
Pro některé chlapy tyhle věci prostě nejsou podstatné, řekne - brali jsme se „někdy v září“…Pokud se k tobě jinak chová hezky a pozorně, zkus to brát s nadhledem.

Příspěvek upraven 19.03.18 v 08:58

sakota
Kelišová 5415 příspěvků 19.03.18 08:58

Podle me resis hlouposti. Muj muz si nepamatuje vyroci chozeni, svatbu, moje narozeniny ani narozeniny deti, nic. :D A nevyvozuju z toho zadne zavery, vyznacim mu to v kalendari a vcas pripomenu, abych se dockala aspon kytky, a je to. :D

Tichošlápek
Echt Kelišová 8820 příspěvků 19.03.18 08:58

U nás pravidelně na výročí zapominam já - a to jsme se prosím brali 11.11. Upřímně pro mne to datum nějaký význam nema, měli jsme se radi i před ním, bydleli jsme spolu, vlastně se mi ten den jen změnilo příjmení. Kdybys pro nej nebyla důležitá, nevzal by si te. Víc bych to neřešila

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 19.03.18 09:00
@Kalbe píše:
Zdravím :mavam: včera jsem se náhodou dozvěděla ze Můj manžel si nepamatuje datum naší svatby, nepamatuje si ani básničku kterou mi složil (jsou to 2 roky zpět..), nevím co si mám myslet :-( přišlo mi to strasne lito a mela jsem pocit ze pro něho nejsem důležita. Pritom svoji prvni svatbu si pamatuje kdy byla(to ta naše pro něho nic neznamenala? :,(. Řekla jsem mu ze me to mrzí a šla spát, on ze me dělal hysterku. Jak byste se zachovali vy? Nebo vážně přeháním?

Postupem času, když si musím pamatovat víc a víc věcí, tak občas něco vypustím. V té záplavě pinů, hesel, rodných čísel atd. člověk lehce zapomene na datum svatby. Já se přiznám, že se občas kouknu na prstýnek, abych si vzpomněla :). Pro nás je důležitější ale datum seznámení, svatba byla až pár let poté, no jsme jenom lidi, žejo. Co by mě mrzelo, že bych třeba pod stromkem nenašla nic, jak tady občas čtu.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 19.03.18 09:01
@sakota píše:
Podle me resis hlouposti. Muj muz si nepamatuje vyroci chozeni, svatbu, moje narozeniny ani narozeniny deti, nic. :D A nevyvozuju z toho zadne zavery, vyznacim mu to v kalendari a vcas pripomenu, abych se dockala aspon kytky, a je to. :D
:mrgreen: :kytka: díky bohu za lidi jako Ty. Můj chlap má stejný systém, naštěstí.. být to na mě, zapomenu i na sebe :lol: :mrgreen: jako z hlavy to dam do kupy, možná.. ale ten den si prostě nevzpomenu

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 19.03.18 09:02

Vím, že manžel má svátek někdy na jaře, svatba byla na podzim, netuším, jak dlouho spolu vlastně jsme. Kdybych to neměla v kalendáři napsané zářivou fixou, taky zapomenu. Není pro mě podstatný datum, ale to, že se milujeme, jsme spolu šťastní, výročí máme každý večer, kdy děti brzy usnou :srdce:.

Kajcatko
Kecalka 220 příspěvků 19.03.18 09:03

@Kalbe neřešila bych to, tohle přece není důležité, navíc chlapy jsou na datumy jelita. Záleží, jak se k Tobě chová jinak. Tohle fakt nehroť :)

Uživatel je onlinemamoch
Kecalka 469 příspěvků 19.03.18 09:03

Přeháníš - hlavně s tou básničkou- proč by si ji měl pamatovat? A datum, vždyť jsou to jen čísla, není to důležitý.

svycarka
Kelišová 7448 příspěvků 19.03.18 09:03

Datum svatby si pletu ja..nikdy nevim jestli 2 nebo 3 a manzel si zase plete datum seznameni - to je treba pro me vyznamnejsi nez datum svatby.Ale asi bych to nehrotila, kdyby zapomel, ale druhy den bych mu „zapomela“ uvarit :mrgreen: Alespon si pamatuje narozeni deti, minimalne u mesice si je jisty :jazyk:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 19.03.18 09:03
@martina.se píše: :mrgreen: :kytka: díky bohu za lidi jako Ty. Můj chlap má stejný systém, naštěstí.. být to na mě, zapomenu i na sebe :lol: :mrgreen: jako z hlavy to dam do kupy, možná.. ale ten den si prostě nevzpomenu

Manžel několikrát zapomněl, že má narozeniny… Loni koukal fakt vyjeveně, když jsem na něj ráno skočila do postele s dárkem. :mrgreen:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15888 příspěvků 19.03.18 09:04
@Kalbe píše:

Není to pro ně důležité. Tak to udělej taky tak. Jinak se budeš vztekat celý společný život. :mrgreen:

Romilda
Kecalka 389 příspěvků 19.03.18 09:04

Buď v klidu, tohle je u chlapů naprosto normální. Když se toho svého zeptam, kdy jsme se brali, řekne např. 6.2. místo 2.6. A i když je toho 6.2. tak si stejně nevzpomene. Narozeniny jeho rodiny si pamatuju jen já. Chlapi data prostě neřeší.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 19.03.18 09:06

Děkuji všem za komentáře, já to řešim jen protoze on si vse ostatní pamatuje ( prvni manželku - svatbu, datum narozeni), a naše svatba??!! Tak trochu si přijdu pro něho nedulezita :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama