Neplodné dny

Anonymní
7.5.20 07:34

Neplodné dny

Zdravím, nedávno jsem se tu ptala na bolest vaječníků a hnědý výtok. No uklidňovala jsem se že to je ovulace, protože den po skončení ms, jsou neplodné dny :nevim: No dnes 16 den po a na testě duch-dost čitelný. Takže pro ty co se zde stále ptají- ano jde to

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

646
7.5.20 07:40

Samozřejmě, ze to jde. Děkujeme za info :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71942
7.5.20 08:11
@Anonymní píše:
Zdravím, nedávno jsem se tu ptala na bolest vaječníků a hnědý výtok. No uklidňovala jsem se že to je ovulace, protože den po skončení ms, jsou neplodné dny :nevim: No dnes 16 den po a na testě duch-dost čitelný. Takže pro ty co se zde stále ptají- ano jde to

Ne, v neplodnych dnech to opravdu nejde. Akorát bude problem v tom, ze evidentně nevis, kdy ty neplodne dny mas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3475
7.5.20 08:15
@Anonymní píše:
Zdravím, nedávno jsem se tu ptala na bolest vaječníků a hnědý výtok. No uklidňovala jsem se že to je ovulace, protože den po skončení ms, jsou neplodné dny :nevim: No dnes 16 den po a na testě duch-dost čitelný. Takže pro ty co se zde stále ptají- ano jde to
Čitelný duch :mrgreen: tak dekujeme za informaci :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1588
7.5.20 08:17

@j.a.n.i1 plus nevedomost jak dlouho preziji spermie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71942
7.5.20 08:19
@Simmcaa píše:
@j.a.n.i1 plus nevedomost jak dlouho preziji spermie.

Jojo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5949
7.5.20 08:45

V neplodné dny otěhotnět nelze. Jen ty nevíš, kdy ty plodné dny máš. A den po MS mohou být u krátkých cyklů již plodné dny. Zjisti si něco o tom, jak funguje tělo, asi budeš překvapená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50395
7.5.20 09:32

Neplodný den = z definice toho slova den, kdy se nedá otěhotnět. Jestlis to zvládla, tak holt nebyl neplodný. Ale neznalost fungování vlastního těla a čerpání relevantních informací na emiminu zamaskují ledasjakou ptákovinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12259
7.5.20 09:53

Ne, v neplodny den to nejde. Hotovo, tečka. Jen ty nevíš kdy máš plodné dny. Tvoje chyba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 10:49

Ahoj holky, prijde vam, ze to sílí ze se blizi ovu?14,15,16.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama