Neposedné dítě

8
31.8.20 21:43

Neposedne dite

Dobrý den, syn byl vždy spis bojacny a utaply, poslední půlrok, co začal i dost mluvit, tak se změnil a je z nej neposeda. Nevydrží u niceho, nikde v krámu, na divadle,…sedět nebo stát, pořad lita, děla kotrmelce, skáče, když mluví, tak většinou velmi nahlas..proste takový raubir. Dnes první den školky nanečisto a byl nejvíc slyšet, paní učitelky a ostatní rodiče se bavily, jsk je syn prostořeky a správný a ze se určitě neztratí, ale já z toho mám strach, ze ho tam nezvladnou…na vychazkach, u jídla( on je šílený jedlik, nemá nikdy dost, tak je třeba ho trochu usnernovat),mají naplánována nějaká divadla, tak ze tam nevydrží,…a další věc tedy, ze byl takový mamanek dříve, ale ted, když prijedu pro nej k babičce nebo přijdu domu z práce, tak mě ani kolikrát nechce přivítat ????přitom psk jde a mazli se, mazlime se velmi často, říkáme si, ze se milujeme, ale nevim, kdy a proč přišel takovýhle zlom..neříkám, ze by bylo lepší, aby byl utaply mamanek, ale aby byl klidný a aby mě rad po celem dni třeba viděl… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1776
31.8.20 21:49

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: buď ráda že není pecka. Mám doma to samé. Neboj se, ve školce ho srovnají a je to jiné mezi dětma bez rodičů. Syn bude mít pět a až teď je možné s ním jít např do kina. Jinak by nevydržel :nevim: a nevítá, řekne že u babičky chtěl být déle :* prostě je to důkaz, že se mu tam líbilo. Jsem ráda, že není pecka v koutě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
31.8.20 22:06

Uzivej si ho, bude s nim neskutecna sranda… Vsude a furt. Mam takovyho raracha doma, je to s nim narocnejsi, ale je to super kluk. Zitra jde poprve do skoly, tak uvidime, jak ho tam ucitelka zkroti. Ve skolce a na krouzku ho milujou, prave pro jeho povahu. Niceho se neboji, vsechno rad zkusi, je ho vsude plno. Je to kopec energie v malem baleni. Oni si ho ucitelky usmerni, bude vedet, kde ma hranice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama