Neposlušná MS

9
1.6.21 12:05

Neposlušná MS

Dobrý den jsem tu nová.. a mám dotaz mám přítele a kterým se snažíme o dítě přibližně rok, řešily jsme to už i s doktorkou poslední MS byla 17.4. a teď 27.5. mi dorazila MS ale taková podivná když jsem šla na WC byla krev po utírání tak jsem jsi myslela že jsem to dostala jenže na druhý den nic jenom hnědý až narůžovělý výtok, dnes už něco málo na vložce je ale velmi slaboučce, nejsem na to zvyklá přijde mi to divné když mám většinou MS velmi silnou :lol: mohlo by se jednat o těhotenství? :P :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6682
1.6.21 12:16

Bože muj :nevim: a co si zkusit udělat test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.6.21 12:19
@mackA159 píše:
Bože muj :nevim: a co si zkusit udělat test?

Ptám se tady proto protože, chci vědět jestli to měl někdo podobně a jestli někdo otěhotněl.. tady něco psát to stojí zato :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.6.21 12:22
@Erbye píše:
Ptám se tady proto protože, chci vědět jestli to měl někdo podobně a jestli někdo otěhotněl.. tady něco psát to stojí zato :zed: :lol:

A jelikož jsme s přítelem na chatě a není tady poblíž žádná lékárna nebo obchod tak nemám možnost jsi ho koupit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
1.6.21 12:25

Kolik těch diskuzi ještě zalozíš? 🤦🏻‍♀️ 🤷🏻‍♀️ Už v té předchozí jsme ti na to odpověděly. Tělo není stroj, udělej si test. A to, že to měl někdo stejně, neznamená, že to budeš tak mít i ty ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.6.21 12:27
@EvieK píše:
Kolik těch diskuzi ještě zalozíš? 🤦🏻‍♀️ 🤷🏻‍♀️ Už v té předchozí jsme ti na to odpověděly. Tělo není stroj, udělej si test. A to, že to měl někdo stejně, neznamená, že to budeš tak mít i ty ;-).

Tohle je moje první diskuze :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.6.21 12:31
@Erbye píše:

Ano já vím že tělo není žádný stroj, ale pokuď se chci zeptat jestli to měl někdo stejně a otěhotněl tak nemusíte do mě hned jet :mrgreen: :mrgreen: a netuším o jakém úctě tady píšete jsem tu nová :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.6.21 12:32

Přijde mi to tady k smíchu, aby se tady člověk nebál něco napsat :mrgreen: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6682
1.6.21 12:36
@Erbye píše:
A jelikož jsme s přítelem na chatě a není tady poblíž žádná lékárna nebo obchod tak nemám možnost jsi ho koupit :zed:

Jistě, obchod je míle daleko..to známe :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.6.21 12:38
@mackA159 píše:
Jistě, obchod je míle daleko..to známe :mavam:
:mrgreen: Jsi vedle mě? Vidíš mě? :mrgreen: ne tak není o čem se bavit :P kdybych měla možnost jsi ho koupit koupím jsi ho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6682
1.6.21 12:40
@Erbye píše: :mrgreen: Jsi vedle mě? Vidíš mě? :mrgreen: ne tak není o čem se bavit :P kdybych měla možnost jsi ho koupit koupím jsi ho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vsadím boty ze těhotná nejsi. Když si neumíš koupit těhotensky test, radši si děti neporizuj. Nedejboze kdybys snimi byla na chatě, a něco by potrebovaly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.6.21 12:41

Jděte do háje :mrgreen: tady se s váma bavit to stojí za ho*** :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.6.21 12:41

@mackA159 :jazyk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bože jsi do háje :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
1.6.21 14:15
@Erbye píše:

Tak to víš, že jo 😂 😂 jste se náhodně sešli dvě, že stejným datumem, slabou MS atd atd ;3. A my jsme asi tady pitomé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat